Тема за всички ,борещи се с рака!!!!

  • 196 891
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 567
БРАВО....

Тъй като това е за трети път, дето пиша мнение и нещо става.... #Cussing out #Cussing out
 Имам следното предложение към администратора (стига и вие да сте съгласни), Да си направим един подфорум "Борба с рака" или нещо от сорта...

Тази тема стана огромна и адски трудно се отваря #2gunfire #2gunfire

Съгласни ли сте?

# 721
Здравейте!
Първото нещо което направих като се прибрах е да ви посетя и да видя дали сте добре
Минаха едва 6 облъчвания а имам още 22
Засега съм добре само дето нещо ме стяга около шията
Преди да отида в болницата кръвното ми се беше вдигнало. в болницата кардиоложката каза че е малко ниско и може би е от него но не знам какво да го правя защото не знам в кой момент какво е а в отделението са прекалено "заети" да ни мерят кръвно въпреки че на 2 пъти ги помолихме с моята съквартирантка по стая
Не всички но.например.една от сестрите се държи с нас като че сме в казарма-например;
носи някаква гадна вечеря в 17 ЧАСА и заповеднически казва;
ставайте да ядете че санитарката трябва да измие чиниите!-
ние изсипваме храната и връщаме веднага чиниите и....пак недоволна.казва- защо не казахте да ви сложа във ваши чинии тогава! Joy Абе. смешница! не знае човек дали да се смее или да и се отпука но нали трябва да се търпим доста време та и се размина
Както и да е! Друго искам да ви попитам! Писали сте доста за менст.цикъл?-Аз съм на 45г и последно имах цикъл преди операцията Септември имах цикъл последно Октомври беше операцията и не е идвал повече Мисля че или от терапиите или съм в климактериум
Трябва ли да имам цикъл??
Много се радвам че здраво сте се повеселили миналите дни въпреки всички гадости които преживяваме!!! Peace
Искам всички да сте ДОБРЕ и всичко да протича ЛЕКО!!!
ОБИЧАМ ВИ!!!! Heart Eyes Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравей бабче.
Радвам се, че си добре . Не им се впрягай на сестрите.
Важното е да минават терапиите по-бързо и леко.
Що се отнася до въпроса ти, според мен направи консултация и преглед при гинеколог.
При мен беше същото. Мислех си, че е от операцията и химиотерапията, или ранен климактериум....
Обаче се оказа, че съм бременна  Mr. Green
На всичкия ми хал тогава, че и аборт ooooh!

# 723
  • usa
  • Мнения: 2 113
бабче, според мен е заради комбинация от терапии и стреса от всичко, което преживяваш. аз бях на 36 покрай операциите и всички преживявания и цикълът ми хич го нямаше или беше много необичаен почти година покрай историите. сега се нормализира и въпреки, че съм на тамоксифен, е по-образцов отколкото е бил през целия ми живот.

# 724
Благодаря ВИ момичета!!!
Колко е хубаво у дома но за съжаление днес пак трябва да се върна в "казармата"

За бременност не се страхувам защото досега трябваше да се роди  Grinning
Ще чакам да мине и тази терапия и после ще видя какво да правя

Дано прочета само хубави и весели новини следващия път като се прибера
Желая ви мноооого здраве и гладко протичащи процедури на този на който му предстоят
 newsm10     Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз утре постъпвам в болницата за поредното вливане.
Бабче, всичко ще е наред, ще видиш  Peace

# 726
  • Мнения: 161
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297786.0

Реших да направя нова тема - заповядайте там   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт