Отговори
# 45
  • Мнения: 1 103
                                               baloniЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ  ! baloni
Май наистина няма никой ! Сигурно  подготвят изненади  за довечера   hahaha hahaha

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 14:26 от sisil76

# 46
  • Мнения: 983
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО ДНЕС ИМАТ ПОВОД ДА ПРАЗНУВАТ!
Хубава вечер, изпълнена с много любов и приятни изненади !!! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 20
леле...тука имаме затишие след празника...май всички са празнували трифонзарезан

# 48
  • Мнения: 20
забравих да прибавя Drunk
 Twisted Evil Laughing

# 49
  • Мнения: 1 103
 smile3532 smile3532Май е така  наистина   smile3532

# 50
  • Мнения: 558
Здравейте,дами, аз пак да се разпиша с въпрос при вас,някой знае ли дали има диетолог в Хасково?

# 51
  • Мнения: 491
Здравейте,дами, аз пак да се разпиша с въпрос при вас,някой знае ли дали има диетолог в Хасково?

Ей тука вече се записвам с двете ръце!!! newsm53

# 52
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Честит рожден ден на Дани на мама krasi_dani06!   bouquet

Да расте здраво, весело и усмихнато дете!


За диетолог поне аз не съм чувала  Rolling Eyes Знам само за една козметичка, която се опитва да предписва подобни програми, но аз лично и нямам доверие  Thinking

# 53
  • Мнения: 1 103
Честит рожден ден на Дани ! newsm59
  uraС пожелание за много здраве и късмет   bigdance2 
Тортата    smile3510  беше супер

# 54
  • Мнения: 210
Момичета привет и от мен,можете ли а ми кажете има ли от вас някой на който итернет доставчика му да е ЕСКОМ.Искам да знам дали   сте доволни  от тях и каква скорост е добре да се избере 512,1024 или 1536.Може да ми препоръчате и други интернет доставчици с добри цени разбира се.Благодаря Ви предварително за отговорите.

# 55
  • Хасково
  • Мнения: 726
Момичета привет и от мен,можете ли а ми кажете има ли от вас някой на който итернет доставчика му да е ЕСКОМ.Искам да знам дали   сте доволни  от тях и каква скорост е добре да се избере 512,1024 или 1536.Може да ми препоръчате и други интернет доставчици с добри цени разбира се.Благодаря Ви предварително за отговорите.
ние ползваме еском- и интернет, и телефон. Сменяме си пакетите- 512 или 1024- аз особена разлика не намирам- все пак зависи за какво ще го ползваш интернета. Нямам забележки.

искам да попитам някои знае ли кога ще отварят сладкарница Неделя.

# 56
  • Мнения: 1 103
Привет  Hug
Ние също сме на Еском  неограничен достъп-20 лв. на месец и съм доволна .
Яслата ни се отразява добре играем с децата ,хапваме на обяд и се прибираме тази седмица така а от другата може и да се пробваме да спим. Praynig
Къде се изгубихте всички ? newsm78

# 57
  • Мнения: 558
Диетолог май наистина няма,а за някакъв добър фитнес или аеробика, или нещо подобно някой има ли впечатления?Спешно трябва да свалям килограми и ме интересува много този въпрос

# 58
  • Мнения: 1 372
За интернета и аз да участвам доволна съм, но честно казано ако имаш възможност пусни си БТК АDSL. По- постоянна е скоростта , но зависи за какво ще го ползваш.
Аз да попитам къде ще бъде ситуирана въпросната сладкарница Неделя, че най - накрая и нашия град да има една свястна сладкарница с вкусни торти.

# 59
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Който знае нещо за сладкарница "Неделя", бързо да казва  Praynig Рожденният ни ден наближава  Wink

Аз също съм доволна от Еском. Понякога вечер връзката е малко бавна, но като цяло  Peace

Общи условия

Активация на акаунт