Хотел "Дива" или "Балкан" в Чифлик?

  • 4 904
  • 21
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 112
Помогнете ми да избера - двоумя се между хотел "Дива" и хотел"Балкан". Предстои ни много мил семеен празник на 16 февруари - годишнина от свотбата. Та искам да подаря на съпруга един романтичен уикенд някъде в планината, но отзивите на които попаднах досега са доста противоречиви и струва ми се стари. Трябва ми прясна информация, ако някой от вас е ходил скоро - ще съм му благодарна да сподели впечатления. Hug

# 1
  • Мнения: 2 103
"Дива" или "Веника", но ако не си запазила места до сега,едвали ще успееш за 16-ти февруари Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Този уикенд дето мина бяхме в Балкан.На мен ми хареса,бяхме запазили целия хотел  Peace

# 3
  • Русе
  • Мнения: 112
Чочи, а басейна в "Балкан" работи ли сега?

За "Веника палас" не успях да открия никъде ценоразпис newsm78 Ако сте в течение на тарифите им - моля, споделете Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Работи

# 5
  • Мнения: 1 120
"Веника палас"  Peace
Двойна стая 90лв.
Вътрешния басейн е хубав, чист , а и от ресторанта там съм много доволна.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 112
О, Манди - много благодаря Hug Скоро ли бяхте там?

# 7
  • Мнения: 1 120
О, Манди - много благодаря Hug Скоро ли бяхте там?
Малко преди нова година.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 112
Странно newsm78 попаднах на отзиви за хотел "Веника палас" преди една година и цената е била за двойна стая без закуска - 160лв. Сега да са я свалили наполовина....

# 9
  • Мнения: 1 120
Странно newsm78 попаднах на отзиви за хотел "Веника палас" преди една година и цената е била за двойна стая без закуска - 160лв. Сега да са я свалили наполовина....
Звънни в хотела и питай. Така или иначе , ако си решила , трабва да направиш резервация. Нашата стая не помня дали се водеше лукс. Хотела е все още нов и няма реновирани стаи. Всичко изглеждаше ново и запазено. Стаята беше  доста голяма, с огромна спалня, банята с вана.Много топла.Безплатна закуска.
http://www.venika.net/bg/contakts_palace.html

Хотел Дива , минуса е , че няма вътрешен басейн. Там задължително реновирана стая.
В  Балкан не съм отсядала, но от четеното тук във форума, съм запомнила, че обслужването не е на ниво.

# 10
  • Мнения: 4 965
И аз ти препоръчвам Веника. Но и в Дива е хубаво.  Peace

# 11
  • Русе
  • Мнения: 112
Ох, току-що ми се обадиха от "Дива" - нищо свободно нямали за 16.02. За друг път да съм знаела - поне месец предварително да запазвам стая, защото имало голям наплив. Значи остава вариант - "Веника палас" или "Балкан".

# 12
  • Мнения: 2 103
Във Веника със сигурност няма да има за 16-ти.
Цената на двойна стая 05. 2007 беше 80 лв, не знам къде си чела за 160.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 16:10 от Наоми

# 13
  • Русе
  • Мнения: 112
Една мама беше писала в този подфорум впечатления за хотел Веника миналата година и от нея разбрах, че стаята на вечер струва 160 лв.  След малко ще звънна и ще проверя със сигурност, да не заблуждавам хората, които четат тук.

# 14
  • Мнения: 59
Ние тази седмица също имаме годишнина от сватбата и ще ходим в''Вълевите къщи''.Хотелът е нов,ползва се басейна на ''Дива'',който се намира точно отсреща.Чух добри отзиви,но личното си мнение ще мога да кажа в неделя.

Общи условия

Активация на акаунт