Бхте ли потърсили любовницата на мъжа си?

  • 33 107
  • 265
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 070
да я търса,горката.
тя си няма на идея ,каква услуга ми прави

# 256
  • Мнения: 171
 За бога ! Никога не бих търсила любовница на мъжа ми.Що за глупост.
 В началото на съпружеския ни живот един ден мъжът ми ми каза: Ако някои ден ти се прииска да спиш с друг,искам да ми кажеш.Ще ти поручам жиголо за колкото време искаш.Ако си имаш любовник това означава че влягаш чувства!
  Та същото важи и за него.Аз не съм такъв непоправим оптимист да си мисля че човек може да бъде до края на живота си само с един сексуален партньор(става въпрос за съпруга/съпругата,предишните не се броят).Всеки казва Никога, но не се знае живота какво ще ти поднесе.Но чак пък да му търся любовница-ъпсурт!!! Naughty

# 257
  • Мнения: 1 813
Аз разбира се бих се заинтересувала коя е,как изглежда,с какво се занимава,къде живее,социален статус от всякъде да проуча. Но да се видя с нея?  Thinking  Боже..  Stop

# 258
  • Мнения: 47
Не  се  занимавай  с  нея,глупаво  е.Просто  демонстрирай  безразличие,дори  да  ти  коства  усилие.Прави  неща,които  ти  носят  удоволствие  и  се  опитвай  да  не  мислиш  за  това/шопинг,четене  на  книга,салон  за  красота,фитнес,срещи  с  приятелки/.Не  се  унижавай,не  си  заслужава.

# 259
П
Та въпроса ми е за нея, тя е  по-възрастна, женена с две деца и много грозна лелка (да се чудиш какво е намерил в нея). След като ми мина яда към мъжа ми , сега ме яд много на нея, с какви очи продължава да го търси и то за рождения ден на детето  . Пропуснах да кажа , че той никога не я е търсил и никога не е отговарял на картичките и, и освен това адски се срамува от постъпката си и от последствията. Как ще постъпите вие, имам и мейла и се изкушавам да и напиша едно мноооого поучително и гневно писмо?

Много лесно ритна топката в полето на 'лелката'. Дори и да се срещнеш с нея, не виждам в какво точно ще се убедиш, след като вече си убедена, че е грозна лелка и нищо повече. Явно има какво да й е намерил съпругът ти и явно ти не искаш да знаеш точно какво е това нещо. Затова ми се струва търсенето и ровенето в историята за безсмислено. Това, че той не я търси, срамува се и тн. са негови думи, предполагам, не нейни.
Не разбирам как жени, чиито мъже кръшкат, толкова лековато всъщнопст вярват на всичко поднесено им от съпрузите. Аз лично никога не бих ровила, търсила, говорила, бих се почувствала зле.
Най-много да реша, че е по-грозна и да се обидя страшно на мъжа ми от това.

# 260
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Не! Stop Stop

# 261
  • Мнения: 363
мъжът ти е този, който трябва да предприеме спрямо нея каквото и да било!
каквато и да е в твоите очи - стара и грозна, е факт, че той е бил с нея! ти не я гледаш през неговите очи, за да видиш какво е открил в нея!
и какво значи заради детето, бе, мацко? той те е унижил, наранил и смачкал, а ти оставаш с него Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 262
  • Мнения: 1 820
Не знам защо още не е заключена тази тема и защо има хора дето още си пишат в нея,при положение че авторката вече каза че я е потърсила и какво е станало.Не се ли изчепра всичко? newsm78Но по лесно е да прехвърлиш 15 страници без да си направиш труда да прочетеш какво се е случило и да си напишеш мнението "неподготвен"

# 263
  • Мнения: 1 820
виж аз бих йа намерила да,аз мисля 4е ти наистина се нуждае6 от това напиши й това което мислиш Naughty
Смятам да помоля модератор да заключи темата,защото гости и новаци все ми я будат в очите а дори не са си направили труда да прочетат 100то страници и да разберат какво е направила авторката най-малкото!Направо думи нямам!Трупате рейтинг ли какво правите незнам,обаче даже и да не четете а само да пишете е направо тъпо!

# 264
  • Мнения: 1 925
Мисля че мъжа ти е този който трябва да и каже да престане с писмата и обажданията...ако държи на семейството си разбира се.
Абсолютно. Какво е виновна любовницата, в крайна сметка, ако мъжът ти не и е отговорил на симпатиите, изобщо нямаше да има любовни писма. Няма смисъл да пишеш или да се занимаваш с каквото и да било. Мъжът ти да е обесни как стоят нещата, ако е мъж на място и наситина е прекратил "аферата".  Peace

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Нека спрем свободните импровизации.
Заключвам

Общи условия

Активация на акаунт