Има ли вероятност да съм бременна или си въобразявам?

  • 4 852
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен момичета
 Помогнете ми със съвет.На 14 -15.02 нечакам лелята( дай боже) , ,цикъла ми по принцип е на 28-29 ден, предния месец ми беше на 34 ден и го отдавам на това,че имах бъбречна криза никога преди това не ми се е случвало.Имайки в предвид утрешния празник много ми се иска да зарадвам евентуално моето момче ако е станало нещо.Дали да направя по рано тест или не !!!!!

# 31
  • Мнения: 4
Тест може да си правиш на първия ден от закъснението или 14 дни след бебеправенето. Дано е станало.

# 32
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен момичета
 Помогнете ми със съвет.На 14 -15.02 нечакам лелята( дай боже) , ,цикъла ми по принцип е на 28-29 ден, предния месец ми беше на 34 ден и го отдавам на това,че имах бъбречна криза никога преди това не ми се е случвало.Имайки в предвид утрешния празник много ми се иска да зарадвам евентуално моето момче ако е станало нещо.Дали да направя по рано тест или не !!!!!

Елза, в името на изненадата, не пречи да направиш тест. Имам момичета, на които теста е бил положителен още на 9/10 ден. Но се подготви и за негативен резултат. Все пак е малко рано. Пък, дай боже, в крайна сметка резултата да е положителен, та дори и след празника  baby_neutral

# 33
  • Мнения: 16
Момичета здравейте пак не дочакаш да ми отговорите и си направих тест преди малко имам втора розова чертичка не е толкова наситена колкото контролната но я има ясно дали е станало да му казвам ли или да не го зарадвам а после да се окаже ....

# 34
  • Мнения: 23
Честито мила!Моята чертичка също беше доста по бледа от другата и вече е на годинка и два месеца newsm10Пожелавам ти лека бременност и да родиш едно хубаво здраво бебче Hug Peace  bouquet

# 35
  • Мнения: 551
kelevra79 напълно разбирам как се чувстваш имаш право да си поплачеш.Не отдавна и аз бях като тебе,но уви празни надежди.Сега с нови сили продължавам напред.Знам,че разочарованието е голямо,но бъди силна.Стискам ти палци и дано скоро чудото се случи Peace
Елза-честито,дано всичко е наред  Hug

# 36
  • Мнения: 1 243
Честито Елза   bouquet и моята 2-ра чертичка беше бледа но ето го резултата в подписа ми Heart EyesСпоред  мен изчакаи няколко дена и си направи пак тест FlutterДано теста да е показал верен резултат и след 9 месеца да родиш здраво и прекрасно бебче Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт