прехвалените ягоди/праскови

  • 7 800
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 776
Ей, Бубачко къде ти трябваше такава беля Mr. Green, голям смут внесе в темата Crazy И с риск да оспамя, понеже темата има малко по-различна насоченост Laughing от това да спорим дали спирала за 3 лв е по-добра от тази за 33, искам да кажа, че Бубачко е права, като споделя:
А хубави, дълги и извити мигли или имаш, или не - никоя спирала няма да ти ги направи.
Аз лично моите грозни, клепнали мигли ooooh! няма как да си ги направя хубави, независимо каква спирала ще сложа. Пробвала съм и от 50 и от 20 лв. Не виждам съществена разлика - настоящата ми на Шанел не върши по-добра работа от спиралата на Лореал за обем, която ползвах преди това. Освен това човек трябва да си прави сметка кое му е приоритетно Peace Ако нямаш чувствителни очи, но си надарена с красиви мигли и Голдън Роуз върши работа!  bouquet

# 106
  • Мнения: X
Именно!
Моите мигли се поддават лесно на обработка ,но очите ми са чувствителни. Докато майка ми примерно такива "овчи" мигли има,че ако ще и хиляда лева да даде за спирала- все тая.

# 107
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Именно!
Моите мигли се поддават лесно на обработка ,но очите ми са чувствителни. Докато майка ми примерно такива "овчи" мигли има,че ако ще и хиляда лева да даде за спирала- все тая.
Препоръчвам ти IsaDora за чувствителни очи е, има и пантенол за подхранване на миглите уж.  Flutter  Пише, че е подходяща за жени, носещи лещи. Цената и е 25лв, съвсем прилична. Аз съм много доволна, за това с чисто сърце преопръчвам.

# 108
  • Мнения: X
Именно!
Моите мигли се поддават лесно на обработка ,но очите ми са чувствителни. Докато майка ми примерно такива "овчи" мигли има,че ако ще и хиляда лева да даде за спирала- все тая.
Препоръчвам ти IsaDora за чувствителни очи е, има и пантенол за подхранване на миглите уж.  Flutter  Пише, че е подходяща за жени, носещи лещи. Цената и е 25лв, съвсем прилична. Аз съм много доволна, за това с чисто сърце преопръчвам.
Благодаря,Камамберчо  bouquet,ще поразпитам по магазините. Peace

# 109
  • Мнения: 99
ИсаДора се продава в Цум, Бонжур и един магазин на Графа, в който има и декоративна козметика на Лумене - внася ги една и съща фирма.
Колкото до смута - не съм искала. Нито да възмущавам когото и да било. Все пак си говорим тук, уж приятно, за спиралки, не съм се изказала в подкрепа на педофилията. Rolling Eyes
За протокола - ползвам кафява спирала на Буржоа - Pump up the volume или Taillons не знам какво си, която е 15тина лева, вижда ми се оптимална цена и повече наистина не бих дала. Но всеки решава кое му е приоритетно, както беше казал някой по-напред. Аз лично като се гримирам обичам да наблягам на лицето и устните. Peace

# 110
  • Мнения: 2 414
Имам въпрос,който не е съвсем по темата.....
В момента съм решила да си взема черен молив за очи,но съм с много чувствителни очи и се чудя кой да купя. newsm78
Въпроса ми е-има ли голяма разлика в моливите на Лореал,които са по 10 лева и тези на Клиник,които струват 30 лева.?И ако има разлика каква е?
Мерси предварително.

# 111
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Аз пък все попадам на скъпи кремове с "кир"-ефект.  ooooh!

# 112
  • Мнения: 3 034
поизчаках преди да се оплача, за да съм сигурна в оплакването си, нооооо никога повече Миокине-то на Виши - цялата серия!  #Cussing out бясна съм! лицето ми за цялата бременност не е било в такова състояние, в каквото е вече 3 седмици! иначе и на години, и като тип проблеми, и като тип кожа тази серия би следвало да е тъкмо за мен. резултатът е не само, че всичките бръчици са си в цветущо състояние, но имам ужасно много пъпки, появиха ми се черни точки (досега съм имала сигурно 10 за целия си живот), мастни подутини подкожни, бели върхове и изобщо...  ooooh! и не, не е от бременността, аз ще раждам вече и дерматолога е убеден, че не може така изведнъж да цъфна в края на бременността. та така, за съжаление сега сигурно месеци ще отстранявам последствията  Tired

# 113
  • Мнения: 2 199
Ами аз не твърдя подобно нещо. Но съм ползвала и такива като ученичка. Може пък от тях да са ми се повредили очите. Но пък тогава нямах оплаквания от тях.И с Голдън Роуз са ми ставали хубави миглите, но с времето нещо се префърцуних и започнах да си купувам по-скъпи с надеждата уж да са по-безвредни. Честно казано с огромна досада си купувам спирала вече,защото знам,че неизменно ще ми дразни очите.. та мижа да ме лажат Mr. Green

Ползвала ли си на Манхаттън за чувствителни очи?
ПОдходяща за дами с лещи
Мен от нея не ми сълзят очите  Hug

# 114
  • Мнения: X
Айля,ползвала съм я, и нея,както всички спирали на Мнахатън с дни не мога да си я изтрия. Имам чувството че всичките спирали от тази марка са водоустойчиви и никак не ми се нравят Thinking

# 115
  • Мнения: 1 941
Всичко на “Проктър и Гембъл”  smile3513

# 116
  • Мнения: 1 318
Антицелулитния на Нивеа.
Спирала на Ревлон за извити мигли.
Шампоани Нивеа, Глис Кур, Пантен... няма да споменавам останалите масови марки. Naughty

# 117
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Побут  Grinning
Темата е интересна
Ще следя

# 118
  • Мнения: 4
Излъгах се веднъж и аз да опитам онази прословута Дева със слим ефекта, е нямала съм подобен обрив де що съм я намацала по тялото си, образуваха ми се големи плюски, че и с връхче. Отделно Diacneal на Avene не постигна резултатът, който очаквах.

Общи условия

Активация на акаунт