Откъде дъска за гладене?

  • 3 573
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Здравейте! Откъде да си купя и каква да е хубава дъска за гладене? Всъщност идея нямам има ли разлика между дъските за гладене? Благодаря ви!

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Моята дъска за гладене си я взех от Метро, преди 3 години струваше 30 лв, но съм изключително доволна, стабилна е и може да се регулира нивото от много ниско до височина на нивото на кръста, аз съм високо 1,72 и ми стига до кръста.
Много си я харесвам и много ми е удобна.

# 2
  • Мнения: 2 663
Има в метро, в комо

# 3
  • Мнения: 279
И аз съм за Метро.Също и всички битови магазини, където си виждала да продават неща от сорта на кофи,кошчета, корита..
мисля, че се сещаш какво имам в предвид Wink
Аз лично моята си я взех от метро!

# 4
  • Мнения: 6 441
От магазин за домашни потреби. Peace

# 5
  • Мнения: 622
Метро,Бриколаж,Практикер и на всякъде където има домашни потреби.Нашата е

# 6
  • Мнения: 454
Вече са ти писали - вземи си Лайфхайт. Няма да сбъркаш. Доста по-скъпи са, но поне знаеш, че цял живот няма да ти се счупи. Имам доста неща от тази марка и за сега нямам повод за недоволство.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
От обикновен магазин за домашни потреби на пазара. Струват 15 лева. Имат две нива - ако си седнал или прав. Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 1 547
Моята е Таурус от Технополис. По-широка е и е много стабилна. Много съм доволна. Не беше особено скъпа. Май около 100 лв.

# 9
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Моята също е от Метро. Не й знам точната цена, но няма да е повече от 30тина лв. Харесвам това, че има мн. степени за регулиране на височината, сгъва се и се разгъва мн.  лесно. Широка е. Вече 3 години я експлоатирам здраво, без да има забележки.
Иначе дъски съм виждала  в магазините за 1 лв.

Общи условия

Активация на акаунт