Къде и как да се развиват нашите деца?

  • 1 863
  • 34
  •   1
Отговори

Анкета

На какво бихте записали детето си?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 17 фев 2008, 16:00

Цитат
zdraveite! Simple Smile

spodelete, molq vi, s kakvo predpo4itate da se zanimavat va6ite slynchica. kakvi umeniq trqbva da imat na6ite deca, za da pridobiqt kachestvata, koito sa im neobhodimi za da stanat dobri, samostoqtelni, sys samo4uvstvie i adaptivni kym situaciite, koito zivota ni podnasq vseki den?? newsm78

Pozdravi!!   bouquet

здравейте! Simple Smile

споделете, моля ви, с какво предпо4итате да се занимават ва6ите слънчица. какви умения трябва да имат на6ите деца, за да придобият качествата, които са им необходими за да станат добри, самостоятелни, със само4увствие и адаптивни към ситуациите, които живота ни поднася всеки ден?? невсм78

Поздрави!!

---------
Миля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 15:48 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 2 197
Не е лошо да се пише на кирилица. Българи сме все пак.
По темата - бих я записала на някакъв спорт. За да се развива физически и да хаби енергията си. Иначе всички други занимания от рода на танци, английски, арт... ми се струват излишни. Ако има някакъв талант тогава. Но просто ей така ми се струва излишно.
Всъщност имах една позната, чийто 5-годишен син ходеше на английски, рисуване, танци, пеене и на още 2-3 места. Много ми беше жал за детенцето. Вярно, че вече не се играе навън както когато бяхме деца, но детството не бива да се съсредоточава в цяла поредица курсове за какво ли не. Поне ранното детство.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз бих я записала на танци-спорнтни. Защото и харесва да танцува. Но спорт някакъв също не е лош вариант. Проблема е, че школите хич не са евтини( поне за мен) и , че наблизо до нас няма такива.

# 3
  • Мнения: 5 401
Имам намерение да запиша Каби на боен спорт, за да може да се защитава (но не и да напада!). Ще го запиша и на някакъв език, а ако прояви желание - и на танци, за да не е вързан в краката като баща си!  Peace

# 4
  • Мнения: 4 965
Еса ходи понякога на плуване. Кика засега - никъде. И двете искат да ги запиша на балет, но на мен не ми допада идеята.
Обмислям вариант латино танци. И задължително чужди езици - пролетта тръгват на немски, есента - на английски. Немския сами си го избраха.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми втора година ходи на английски в градината. Научила е някоя друга дума... Но мисля, като тръгне на училище да я запиша интензивно да изучава език. За езика специално съм на мнение, че трябва да се започне от ранна детска възраст. А спорта е необходим за здравето на детето. Съгласна съм с boto, че игрите са много важни също. Но за да играе я водя на по чисти площадки или в парковете. Специално пред нашия блок е голяма мръсотия.

# 6
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Като порасне сина ми ще го запиша да тренира някакъв спорт който той пожелае, ще наблегнем също и на английския език.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Записах Емилия на танци в детската градина,
понеже нямам възможност да я водя другаде.
Много е доволна и в къщи непрекъснато танцува.
Слушайки децата в градината, който учат английски
език, казва, че и тя иска да учи. Сега се чудя
дали да е запиша следващият пък когато сформират
група  newsm78
Дали няма да и е в повече и английски и танци?

# 8
  • Мнения: 1 134
Дъщеря ми ходи на латино танци, пиано и приложно изкуство в градината. Тя сама си ги избра. Когато прояви по - сериозни наклонности към нещо, ще я запиша в професионална школа.

# 9
  • Мнения: 1 193
Голямата ходи на таекуон-до и англ.ез. Иска и на танци, но аз съм против. Смятам, че е достатъчно натоварена.
За Киара, сме решили, също да ходи на таекуон-до, когато възрастта и позволи  Mr. Green
Моето мнение е, че за децата е добре да се занимават със спорт( който им харесва).
 За изучаване на чужд език, никога не съм насилвала голямата. Решихме да опита, ако и хареса, и така от 2-ра гр. в детската.

# 10
  • Мнения: 1 092
В момента са записани на Народни танци и предстой да бъдат записани на приложни изкуства

# 11
  • Мнения: 3 367
Ния ходи на балет и испански,и 2те са 1/седмица по един астроним.час

# 12
  • Мнения: 5 393
На спорт, ако трябва да избирам само едно от изброените.
В момента в яслата ходи на танци, което също е добре според мен.

# 13
  • Мнения: 532
Значи на танци ще я запиша 100% (ако и тя иска разбира се),но иначе за интелектуално развитие бих я записала на език и някакво изкуство,но тези неща,ще ги видим в бъдеще.

# 14
  • Мнения: 2 700
Бих (и съм доколкото мога) запис(в)ала дъщеря на максимален брой занимания. Първо, защото така детето се обогатява и опознава по-добре света и второ, за да не скучае и зомбира някъде. Ерата с играта на стражари и апахи пред блока отмина безвъзвратно.  Cry
В детската градина ходеше на народни танци, плуване и английски. В извънучебното й време ходеше на рисуване и балет. Сега ходи на спортни танци, английски, чат-пат плуване и през свободното време на зимни кънки. Гарантирам, че се чувства добре и не се претоварва точно от тези занимания. Даже има желание и за повече, но АЗ нямам възможност.

Общи условия

Активация на акаунт