"Момченце е трябва да си хапне"-каза тя.

  • 15 536
  • 184
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
подуване е...
Поне аз така съм го чувала от старите хора.
Ама да ви пита човек, как може да им се връзвате на всичките щуротии?  Rolling Eyes

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз винаги предлагам храна на дете, независимо какъв пол е. т.е предлагам чрез родителя. Миналата седмица в една тропс къща седнах на масата на една циганка ( от онези, които метат улиците) , жената ядеше пръжени картофи. Синът ми се загледа и тя му даде  Blush  Още по-интересно беше, когато след 1 минута стана и му донесе допълнителна вилица да ядат заедно от една чиния  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 131
Уффф, и аз много се дразня от подобни изказвания, особено за моя син, който още няма и десет месеца и въобще не разбира кой какво яде. Ама щяло да му стане нещо, едвам отблъсквам всякакви опити да му се тъпче какво ли не в устата. Аз не съм вманиачена на тема хранене и като стане по-голям със сигурност няма да го ограничавам толкова, но той е бебе все пак. Ама има хора дето това упорито не искат да го проумеят.

# 33
  • Мнения: 339
Бубка, какво искаш да кажеш.Според теб няма такова нещо

# 34
  • Мнения: 339
Виллиана, и аз така мисля но ходи се бори с бабички.

# 35
  • Мнения: 1 092
а какво точно имате предвид под "ще му падне пишлето"
имам двама синковеца и не забелязвам да са им "паднали" "чурките" baby_neutral
а по въпроса-абсолютно бабини деветини

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 23 649
Пада пишлето, не се подува. Нещо като операция за смяна на пола.
Това не е ли ако се подстригваш по време на бременността?  Mr. Green
О, сигурно затова моя син е без пенис, щото майка му в 5ти месец и стана топло и се подстрига с машинката hahaha

# 37
  • Мнения: 2 018
Във всички "бабини деветини" има и капка истина! Не виждам нищо лошо в това да се даде една хапка на дете, което те гледа как се храниш.

Големият /като беше малък/ беше видял една съседка да яде торта и на другият ден беше със зачервено и подуто пишле. Водих го на лекар - адекватен отговор от него не получих. Тогава го питах какво е имало за храна в негорвият приятел когато е бил на гости и той дали е ял /пращахме си децата по съседски/. Отговорът беше торта и че той не е ял от нея. Е... след посещението в сладкарницата - на другият ден имаше подобрение.

Който иска да вярва  Hug

# 38
  • Мнения: 14 654
Е... след посещението в сладкарницата - на другият ден имаше подобрение.
O, посещението на сладкарница лекува всякакви болести, това го знам със сигурност. Дори по път към сладкарницата детето вече е оздравяло. С посещението на пицария нещата са същите.

# 39
  • Мнения: 5 478
Хм... добре, аз нямам деца още и не мога да споделя такъв опит, но някой може ли да ми разясни каквоозначава "ще му падне пишката"? Ще се откачи ли? Нещо не ми се вярват тези работи...  Rolling Eyes

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Откача се и после закачване няма!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Това идва от старата българска традиция да се глезят мъжките рожби.
По- странно ми е, че още има мъже, които са твърдо решени да забременяват жените си "до мъжко".

# 42
  • Мнения: 2 131
По- странно ми е, че още има мъже, които са твърдо решени да забременяват жените си "до мъжко".
Да, това също е интересен въпрос и вероятно би могло да бъде обект на отделна тема, ако, разбира се, досега не е имало такава. Ама всъщност май е имало коментари в тази връзка.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 567
За какво приказвате и се заяждате като не знаете дали нещо ще стане на детето или не!
Не можете ли да кажете - незнам, или да не пишете изобщо!
Дано на мъжките майки не им се налага да станат свидетели, как се подува пишлето на детето им като му се е прияло нещо!
И да, вярно е това твърдение!

Айде сега изяще ме, та да не ви стане нещо!

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
И това до колко годишна възраст на момченцето влияе?

Общи условия

Активация на акаунт