Баба Марта бързала в Карлово и Сопот мартеници вързала

  • 11 401
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 844
Мисля че беше Ин, но за количката не мога нищо да ти кажа.Хайде организирайте среща де ...... къде са пътъците в Дионисий Laughing

# 256
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
къде са пътъците в Дионисий Laughing
такива няма да има вече. Бойкот! А между другото, разбрахте ли, че е затворен до 21 април?
Ин беше майчето. Количката-не знам

# 257
  • Мнения: 1 232
къде са пътъците в Дионисий Laughing
такива няма да има вече. Бойкот! А между другото, разбрахте ли, че е затворен до 21 април?
Ин беше майчето. Количката-не знам

ха и ащо е затворено много ми е интересно newsm78

# 258
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не знам, онази вечер на Боян брат му решили да ходят там, но имало табела.

# 259
  • Мнения: 3 360
Ама че време,а?И днес ни обърка разходката тоя дъжд....

Мисля че беше Ин, но за количката не мога нищо да ти кажа.Хайде организирайте среща де ...... къде са пътъците в Дионисий Laughing


Еееех... Tired
Търси се друго "убежище"за майки с деца  за петъчно-форумски сбирки с бирки hahaha cheers Joy

# 260
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, добре де, нали днес нямаше да вали Thinking Искам разходкаааа!
Бебешор, има ли при вас готини кошнички за лазаркини? Що ли питам, то е ясно, но трябва слънце да изгрее за да се довлека до там

# 261
  • Мнения: 1 232
Ама че време,а?И днес ни обърка разходката тоя дъжд....

Мисля че беше Ин, но за количката не мога нищо да ти кажа.Хайде организирайте среща де ...... къде са пътъците в Дионисий Laughing


Еееех... Tired
Търси се друго "убежище"за майки с деца  за петъчно-форумски сбирки с бирки hahaha cheers Joy
Вчера с Ели си говорихме за Синдикалния дом има пясъчник,има мезета има бири имаше и надуваем замък миналата година ааааааааааааааа кво ще кажете кво и трябва на една майка ааааааааааа newsm10,само хубаво време и някой татко за пипер Mr. Green

# 262
  • Мнения: 1 232
Е, добре де, нали днес нямаше да вали Thinking Искам разходкаааа!
Бебешор, има ли при вас готини кошнички за лазаркини? Що ли питам, то е ясно, но трябва слънце да изгрее за да се довлека до там
ох миналата година имаше едни с едни зайциииииииииииии идеше ми ац да тръгна да лазарувам Grinning

# 263
  • на пистата
  • Мнения: 5 833
ти пък кво се жалваш,че не можеш да излизаш,тъкмо ще гледаш сериала в 11ч hahaha

# 264
  • Мнения: 1 232
ти пък кво се жалваш,че не можеш да излизаш,тъкмо ще гледаш сериала в 11ч hahaha
абе ели що ма издаваш сега аз за чужди мъже приказвам ти ме изказа че сериали гледам като последната пенсионерка hahaha Joy

# 265
  • на пистата
  • Мнения: 5 833
ти пък кво се жалваш,че не можеш да излизаш,тъкмо ще гледаш сериала в 11ч hahaha
абе ели що ма издаваш сега аз за чужди мъже приказвам ти ме изказа че сериали гледам като последната пенсионерка hahaha Joy
ако веско прочете кви простотии пишем ще умре от смях,направо вече откачих тук това лошо време ми се отразява на портмонето,само гледам и харесвам.много лошо така,гледам времето ще се отвори ако искаш после да поизлезем Sad

# 266
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
бимбе, тя не мен говореше, ама не позна Mr. Green
цъ, няма да гледам сериала, ей сега цокльо да се нацока и излизаме, ще садя китки
...
ай стига бе, егати навлицата в тази тема, човек не може да си пусне постинга Mr. Green

# 267
  • на пистата
  • Мнения: 5 833
бимбе, тя не мен говореше, ама не позна Mr. Green
цъ, няма да гледам сериала, ей сега цокльо да се нацока и излизаме, ще садя китки
...
ай стига бе, егати навлицата в тази тема, човек не може да си пусне постинга Mr. Green
не на теб,на бимба говорех Laughingсетих се,че вчера се оплакваше,че не ожела да гледа серияла а преди малко на скайп пък ревеше,че не може да излезе,ех угодия няма за нас Joy

# 268
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ние излизаме
пу, аз да пусна темат с яйчицата, харесала съм доста вече!

# 269

Общи условия

Активация на акаунт