Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 фев. 2008, 21:30 ч.

Баба Марта бързала в Карлово и Сопот мартеници вързала

• 9 916
  • 288
  •   1
Отговори

Баба Марта бързала                                   
Баба Марта бързала,
Мартенички вързала:После на градините –
Да цъфтят гиргините
И латинки алени,
И божури шарени.
Ябълки да зреят,
Круши да жълтеят.

А пък на дечицата
Върза на ръчицата
Мартенички чудни
Със ресни червени,
Да са ранобудни,
Да растат засмени
Морави, зелени,
Бели и червени:

Първом на гората –
Да листят листата.
И да дойдат всичките:
Щъркелите, птичките,
Първият певец,
Косер хубавец.

Кой кога дапочерпи

3 януари 1979 - ^buba^ /Радостина/
18 януари 1980 - male4ko-pale4ko /Таня/
20 януари 2008 -Ангел на мама Микки
24 януари 1974 - bimba /Милена/

4 февруари 2005 - Ани-Габи на мама tsvetiigabi   
19 февруари 1979 - Jmihmirka /Ралица/
29 февруари 2000 - Иван на мама Jmihmirka       

12 март 1978 - svetlana_78 /Светлана/
14 март 2007 - Стела на мама bimba   
23 март 1977 - tutti /Анита/
26 март 1999 - Христо на мама fraUlica 
26март Андрея и Ненчо на мама Мимчо

7 април 2005 - Максим на мама Pipince   
9 април 2002 - Вики на мама bimba

4 май 1981 - Irenn /Ирен/
14 май 2000 - Таня на мама m_papazova 

10 юни 1975 - микки /Мария/
12 юни 2007 - Николай на мама Syncho
15 юни 2007 - Йоан на мама male4ko-pale4ko     
19 юни 1985 - Syncho / Татяна/

7 юли 2007 -  Николай на мама nameika 
  8 юли 1978 - katkat /Стела/
11 юли 2005 - Дани на мама tutti   
23 юли 2006 - Божидар на мама toni_chetinova   
26 юли 2002 - Мони на мама ^buba^   

2 август 1975 - m_papazova /Марияна/
9август 1980 бебешор
12 август 2007 - Ева на мама I_N

21 септември 1974 - dreems /Таня/

6 октомври 2003 - Антоанета на мама Jmihmirka 
8 октомври 2006 - Вилянка на мама ^buba^ 
8 октомври 1978 - tsvetiigabi  /Цвети/
11 октомври 2000 - Вики на мама svetlana_78
11 октомври 2007 - Ванеса на мама Irenn 
22 октомври 1994 - Благомира на мама dreems 

2 ноември 1982 - I_N /Ива/
3 ноември 2005 - Мартина на мама микки 
6 ноември 1996 - Марин на мама dreems 

9 декември 2000 - Станислав на мама toni_chetinova   
15 декември 2000 - Валентин и Мартин на мама katkat   
18 декември 1978 - fraUlica /Елена/
19 декември 2000 - Рени на мама tutti 
25 декември 1979 - toni_chetinova /Тони/ 

Очаквани бебчета   
25 06 2008 бебешор

[

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 10:34 от bimba

# 1
Bimbe bravo za novata tema  b bouquet

# 2
да се запиша и аз в новата тема как сте на мен рядко ми остава време да пиша ни чета понякога
Мики нацелувай малкия Ангел много е сладък  с каката си на снимката  Hug
гледам за някакви играчки пишете и аз ще събирам само трябва талон да си намеря.
Ние сме добре дивеем, растем у нас е някаква лудница или пищи от радост или ревем и разстоянието от едното до другото е много малко  #Crazy Но да  е здравичка пък мама като трябва и на успоктелни ще мине  Joy още от сега почвам да спестявам парички за другата зима ако се наложи много да си седим у нас да си купувам валериан  newsm78 това в кръга на шегата не знам вие как сте но аз и Ванеса у нас полудяваме, не спи само се сърди много големи опити полагаме да си лапнем и двете ръце но още не можем да успеем и почва едно  #Cussing out
Скоро се надявам да се постопли вече и да излизаме на разходки миналата седмица излизахме тази малко почивка  Rolling Eyes
 Аз съм съгласна гледам и Ин е писала да ви посетим в Карлово и ние с Ванеска ще се присъединим ще е весело, такава голяма група мами с колички.
Целувки от нас на всички дечица и до скоро   Hug

# 3
  • на пистата
охо нещо на сме на любовна вълна Two Hearts

# 4
Бимбеее много е хубаво и уютно  Heart Eyes  bouquet

# 5
Ихаааа колко любовна темичка Heart EyesБраво Бимбе PeaceИ сега като се загледах в ройденниците-значи преди няколко дена на кафе сме видяли Малечка,защото момичето каза,че бебчето е Йоан и се връзва възрастта,ама тогава кой да се сети...Видя ми се познато името,ама на...Бимбе,кога станя бе...още малко и на годинка ще е Стела Simple Smile

# 6
Bimbe-страхотна темичка си спретнала...най -подходящата за този месец  bouquet
Момичета,на кафенце излизате ли вече?Микки -а вие с Ангел вече показвате ли се навън?Другата седмица да спретнем едно бързо кафе,а?Ако е хубаво времето де...Може и в "махалата"... hahaha Joy Mr. Green

# 7
  • Карлово
Иии, Бимбе, бравос! Много лИбовна тема Heart Eyes
Аз днес ходих до Сопот, решила съм другата седмица да се пробвам за детски, ама като знам що е чудо в социални грижи, стискайте палци да стане от раз.
Още не съм излизала с Ангел на разходка с количката, само на двора, ноо...нямам търпение вече да грейне слънце и да обикаляме. Grinning

# 8
Микки,аз миналата седмица подавах за детски,чак сега се наканих,даже пращах майка ми да ми подаде документите,че нямам време да ходя да се разправям.Бая народ са изповръщали преди нея за какви ли не дреболии,ама са ни взели документите от първия път.Сега след 2 седмици трябвяало да иде да провери дали сме одобрени.

# 9
Дано този път доизпишем темичката защото както бяхме тръгнали с коледната до Великден щяхме да стигнем Grinning Микки каката помага ли, слуша ли, а бебо как е?

# 10
Дано този път доизпишем темичката защото както бяхме тръгнали с коледната до Великден щяхме да стигнем Grinning Микки каката помага ли, слуша ли, а бебо как е?
и мен ми е много любопитно как се справяте,че нашатакака уж голяма ама като се разтропа из къщи и дребната е така се Shocked Shocked

# 11
О, бимбе ние с теб си имаме именници newsm10

# 12
мдааааааа кат да са ни живи и здрави,ние си го празнуваме семейно защото всичкипознати честитят празника на свети Валентин не днес

# 13
  • Карлово
Честити ви именици тогава!
Абе слуша каката, ама все иска да го гушка, не го оставя да заспива, като чуе бебефона тича преди мен към детската, изхвърля памперса, подава ми капките за колики, от снощи му открадна биберона, той така и не иска да го смуче, тя го лапа. циркът е на ниво, дано само се стопли, че издивявам в къщи вече

# 14
Честити ви именици тогава!
Абе слуша каката, ама все иска да го гушка, не го оставя да заспива, като чуе бебефона тича преди мен към детската, изхвърля памперса, подава ми капките за колики, от снощи му открадна биберона, той така и не иска да го смуче, тя го лапа. циркът е на ниво, дано само се стопли, че издивявам в къщи вече
душици нямам търпение да се запознаем с тоя сладкиш.А Стела пълзи и отваря шкафове,майка и е побъркана вече,мразя безпорядък ама кво да правя,да са ни живи и здрави само  bouquet

# 15
Е,поне скука няма LaughingНа нас ни е рано за пълзене,но от сега съм се дертосала какво ще правя като дойде тоя момент,че у нас сме с ламинат newsm78Вие имате ли такъв проблем?Освен за наколенки за друго не се сещам LaughingОстава ми надеждата,че направо ще проходи.

# 16
  • на пистата
вчера видях малечка Laughing нико лази на мокета,не ми пречи и на теракота  да лази в коридора няма в саксия да го гледам я Crossing Arms

# 17

Кат-кои ? Да не греша ама нали на 14.02 празнуват или не?

Бимбе-шета ли Стели Grinning?Още малко и като се стопли времето само навън ще щурка-споко Hug

Ин,моите и двете направо проходиха,така че-не се тревожи..Може и да не пълзи?! Laughing

# 18
Това имах  впредид, че ще имаме именници, но май грешно съм се изказала ... сори Wink
Ха, и му открадна бибата ..... сигурно са забавни да ги гледаш от страни.
Ние сега сме на тема събиране на парички за немска овчарка, да ама единия събира а другия харчи Simple Smile

# 19
Това имах  впредид, че ще имаме именници, но май грешно съм се изказала ... сори Wink
Ха, и му открадна бибата ..... сигурно са забавни да ги гледаш от страни.
Ние сега сме на тема събиране на парички за немска овчарка, да ама единия събира а другия харчи Simple Smile
не си се изказала грешно на 11 февруари според православния календар е СВ Валентина

# 20
Бимбе, поздравления за новата темичка  bouquet

# 21
Pisha malko na latinica .......edna kolejka e rodila bliznaci - mom4e i momi4e Simple Smile

# 22
Браво на тая мама бе HugЖиви и здрави да са и дечицата! PeaceНе мога да си представя какво щастие  е -момче и момиче!-Браво!Честити  и от името на форума  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
Да се похваля аз какви сме смелчаци-днес пак направихме разходка и се смръзнахме направо Sick LaughingВие излизате ли с децата-никой не виждам напоследък?Бимбе Heart Eyes-къде се спотайваш бе, мила?Да не сте болни?

# 24
Да се похваля аз какви сме смелчаци-днес пак направихме разходка и се смръзнахме направо Sick LaughingВие излизате ли с децата-никой не виждам напоследък?Бимбе Heart Eyes-къде се спотайваш бе, мила?Да не сте болни?
аха болни от нямам спирачки Mr. Green

# 25
Хелоуууу, аз ви следя изкъсо Laughing ....... много народ се губи напоследък,  нещо настроението го няма май?

# 26
  • Карлово
Ин, и ние сме с ламинат, Мартина си пълзеше без проблем, ама тя и по заведенията пълзеше, ти нея не я гледай, майка й е малко луда Mr. Green
уф, искам топлооо

# 27
  • на пистата
Ин, и ние сме с ламинат, Мартина си пълзеше без проблем, ама тя и по заведенията пълзеше, ти нея не я гледай, майка й е малко луда Mr. Green
уф, искам топлооо
добра,че си признаваш,и аз искам топло,вече полудях и само пари харча,ужасТ

# 28
уф, искам топлооо
добра,че си признаваш,и аз искам топло,вече полудях и само пари харча,ужасТ
аз днес излизах Mr. Green Mr. Greenсингъл и изхарчих сичките пари дет бях спестила за днитев които си седяхме в къщи,ама то било много хубаво да излизаш сингъл Heart Eyes Heart Eyes

# 29
Честит ви Валентин момичета нека все тъка да се обичате

# 30
Честит празник на всички, кой каквото иска да си празнува Laughing и трифон зарезан и деня на влюбените и....... newsm51 cheers

# 31
  • на пистата
честит празник,,бимбе честит ти именник,пожелавам му все така да продължава с професионалните успехи,да те обича и слуша много както до сега.

# 32
Чести празник на всички влюбени!Все така да се обичате и да правите още бебета Heart Eyes
Тая сутрин като се събудих и като видях малкото човече в леглото осъзнах,че няма по-голям подарък от този за деня на влюбените Hug
Честито и на имениците  bouquetДа са ви живи и здрави!

# 33
честит празник,,бимбе честит ти именник,пожелавам му все така да продължава с професионалните успехи,да те обича и слуша много както до сега.
Мерси Елииииии Hug
честит празник приятели txtloves txtloves txtloves

# 34
  • Карлово
Честит празник! Винаги да бъдете пияни от любов!

# 35
Честит празник! Нека има любов и вино да се лее!  Simple Smile

# 36
Честит празник! HugНа именниците на Бимба и Кат-здраве,здраве и пак здраве!  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • на пистата
мале каткат теб забравих,честит именник,  bouquet

# 38
  • Сопот
Здравейте!И аз да се запиша в темата!/досега само четях/
Казвам се Веселина и имам дъщеря Виктория.Искам да ви поздравя за прекрасната тема и най-вече за празничната украса!Ще се радвам се да се запознаем и на живо!

# 39
Казвам се Веселина и имам дъщеря Виктория.Искам да ви поздравя за прекрасната тема и най-вече за празничната украса!Ще се радвам се да се запознаем и на живо!
  HugЗдравей и добре дошла

# 40
  • Сопот
Цитат
  HugЗдравей и добре дошла
Благодаря! Heart EyesМежду другото с теб сме се виждали,но преди доста време и незнам дали ще си спомниш.В Карлово до Обредния дом,ти беше все още бременна...

# 41
веси разбира се че си спомням,колко бързо минава времето нали  bouquet

# 42
  • Сопот
Да,наистина! Heart Eyes
Поздравления за двете красавици-да са ти живи и здрави и много щастливи!

# 43
  • Карлово
Да знаете как се радвам като видя ново мамче. Веси, добре дошла!
Да бе, че тя Бимба кога беше бременна, то аз за себе си забравих вече, само дето едно шкембе все ми напомня за това Mr. Green Това ме връща съвсем в началото, когато се запознахме, Бимба и Намейка даже идея си нямаха, че искат втори деца, пък сега колко са пораснали сладурите. Heart Eyes
Бимбе, вмъкни данните на Веси на първа страница.

# 44
  • на пистата
веси здравей,престраши се да пишеш,а.някой ден те искаме и на среща даже Hug

# 45
Благодаря за поздравите, добре дошла на новата мама и аз чакам с нетърпение една срещичка с малки и големи и още по - големи Laughing

# 46
Разбира се ще напиша данните само Веси да ми даде инфо кога е родена адашката вики

# 47
Добре дошла на Веси HugРадвам се,че Сопотската група се увеличава PeaceВеси,сигурно сме се засичали из града,ние излизаме  винаги,когато времето позволява,ако искаш пиши си тел.(може и на лични) и може да си уредим среща сопотските мами като се пооправи времето.Нашите бебета са по-малки,но това не пречи.

# 48
Ние чакаме пролет пък то Rolling Eyes #Cussing out Sick,каквоправитев това гадно време.Ели малкия как е?

# 49
  • Карлово
Аз вчера накупих от магазина на триъгълника нови играчки на Мартина-дървен пъзел, мозайка, книжка и един сервиз за кафе. Сега сме седнали на чаша кафе Mr. Green , редим пъзели и мозайки, въобще уплътняваме си времето. Мартина много се кефи и на мозайката, и на пъзела.
Нико оздравя ли?

# 50
  • на пистата
горе-долу,но още е кисел,аз вече полудях тук #Cussing out

# 51
О микки,то сигурно е най-приятно кафето като си го пиеш с детето Mr. GreenЕй,кога ли ще дойде време и ние да играем заедно Heart Eyes

# 52
Здравейте и от нас  Hug
Добре дошла на новата мама  Hug и аз  много се радвам че нашата групичка се увеличава  newsm10
Искам малко на патерици да честитя на всички празниците Свети Валентин - Трифон Зарезан (Зарезил зависи от количеството  Joy) и естествено на именниците много здраве, щастие и любов   love001
Да си призная ако не се стопли скоро време май няма да мога да пиша, защото ще ме приемат на почивка в Раднево. То у нас не се издържа аз кога съм седяла цяла зима затворена и само с малкото човече да си гукаме и гакаме, ей това изпитание не го бях мислила, ама не е лесно и предполагам всички ме разбирате. Иначе с всеки изминал ден е по голяма лудница у нас само като ме види че се изгубвам от погледа и почва да пищи и да реве, а види ли ме и почва друг вид пищене и хилене с глас. Оня ден и се карам уж сериозна тя така сладко ми се смееше с глас че си викам защо изобщо си правя труда. Иначе е същата като майка си бърборана само си джумоли на нейния език писка от радост,  смее се   и това по цял ден и чак не усетих как минаха 4 месеца толкова бързо се едно беше вчера.
Пожелавам на всички успешна седмица, на всички болни бързо да оздравяват и   Nature Sunny от слънце да не се отървем скоро време и никакви ветрове и тем подобни Целувки от нас   love001

# 53
  • Сопот
Здравейте на всички!Много благодаря за топлото посрещане!
nameika ще се радвам да се видим/ да обсъдим Ла редут например/ Mr. Green
I_N  ще ти пиша на лични и непременно ще се видим!Много е вероятно и да се окаже че вече сме се виждали!
А ето и инфото за първа страничка:аз съм Веселина,род.23 юни 1976г. и Виктория родена на 1 април 2006г.

# 54
Веси,добре дошла Hug
Днес някой ще излиза ли?Кафенце newsm78 Laughing

# 55
Веси,добре дошла Hug
Mr. Green Mr. Green Mr. Greenти май се шегуваш а

# 56
Веси,добре дошла Hug
Mr. Green Mr. Green Mr. Greenти май се шегуваш а

Защо? newsm78В смисъл...? Rolling Eyes

# 57
  • Карлово
В смисъл, че белите мечки имат среща навън...бррр, студено бре...

# 58
Eee,не  е  чак толкова  де...Ние направихме разходка,люлки,пазаруване-пълна програма LaughingАма аз забравям ,че вашите дечковци са значително по-малки Embarassed Embarassed Embarassed

# 59
Ха - и ние не пропускаме разходка Laughing  Нооо, вятъра вчера сериозно ни уплаши, ама ей ни днес, пак навън, студ, ама пита ли някой? Simple Smile Мамчета, ще се стопли, дават го вече по-топличко времето Simple Smile
 Веси, добре дошли! Simple Smile

# 60
Добро утро ,кафе Flutter
И ние вчера митнахме за кратко да кварталния магазин ,ама студено ooooh! и аз искам да се стопля вече ,пак по затлъстях в къщи .Ей ме на пак с 2 кг отгоре /не ми стигат другите ами сега и още 2  Crazy/.Вървя чопля и все търся да ям.Микки апетита как е ,моя е още голям ,ама се отривам с кърменето Mr. Green
Добре дошла на новата мама и от мен ,да се настанява удобно Peace

# 61
Добро утро мамчета, аз съм с кафенце и на работа / няма начин/. Днес и вятър има,  и е още по - гадно.

# 62
  • Карлово
Бубе, не питай, страшен глад ме гони, аз като бременна не ядях толкова Mr. Green Пък август месец сме сватбари на девера и Боян каза, че ме иска като на нашта сватба, т.е. -30 кг ooooh! Тъй че, Тутти, май ще минавам курс на обучение при теб за Дюкан Grinning

# 63
  • на пистата
hahaha да да,чакай,че до лято ще свалиш 30кила hahaha

# 64
  • Карлово
Дреме ми като не ги сваля, то с това плюскане по-скоро може още +10 да съм Mr. Green
В ноемврийската ни отчетна подхванахме една сватбена история, показваме се като булки. Та така и така качвах снимки-ей ме на, да ме видите и вие. Кофти е качеството, но в далечната 2002 нямаше цифрови снимки и преснимах няколко днес с фотоапарата.
http://community.webshots.com/album/562540463YzQDEb?vhost=community
Ако някоя се престраши да се покаже-давайте, много весело ми е в момента покрай тази сватбена фиеста Party

# 65
  • на пистата
мале ква си слаба ooooh!

# 66
  • Карлово
минало бешело за съжаление, и млади бяхме... Mr. Green

# 67
  • Варна
Здравейте момичета,извинявам се че ще използвам вашата тема,но искам да питам нещо. Simple SmileБихте ли ми препоръчали ресторант за празнуване на рожден ден на възрастен?Аз съм от Карлово ,но от години живея във Варна и си нямам и понятие от заведенията тук.Родителите ми са възрастни и съответно и те не ги знаят.Тези дни се прибрах за малко и ми се ще да празнуваме рожденният ден на баща ми,но не знам къде.Та така,къде е подходящо?
Благодаря прдварително! Simple Smile

# 68
микки,ама той и  боби има едни 30 кила от сватбата   Joy

# 69
gerry ето http://www.karlovobg.eu/index.php?option=com_sobi2&catid=81&Itemid=
дано са ти от полза и приятно изкарване каквото и да решите Peace

# 70
Мале Микки,ти си била като манекенка.Бих показала снимки,ама нямам щото не сме женени.Обаче чакам и други да се престрашат,много обичам сватбени снимки.

# 71
Eeeeeee,Микки,разби ме Shocked Shocked ShockedЕгати мадамата си била Thinking Heart Eyes Hug
С каквото можем ще помогнем-само да решиш!И за кърмачки има варианти-да знаеш PeaceАз мога да се похваля ,че ги задържах свалените килограми вече 3 месеца и сега мисля останалите да атакувам...ама все на ми идва музата нещо Embarassed Embarassed Embarassed

Ние днес на Пловдив бяхме,направихме една разходка,хапнахме по един разкошен /НЕдюкански дюнер Mr. Green Sick #2gunfire/и се прибрахме.Абе ден без раходки май няма....Ако на някой му трябва компания за кафе-да свирка WhistlingАз съм ОНЛАЙН hahaha

Герри,ами той може би баща ти ще има някакви предпочитания....Има разни заведения-битови,официални,кръчмички....въпрос на вкус...Пък и аз съм много пристрастна -не мога да ти дам съвет!разгледай на Буба линка и все нещо ще избереш!Весел празник!И да пишеш по-често при нас! Hug

ММммммм,забравих лека нощ да кажа....

# 72
  • Карлово
Мимчо, има той, но не си признава Mr. GreenА твоят термин кога, теб май не сме те вписали в първата страничка.
Днес Ангел навършва 1 месец. Черпя кой с каквото му се иска. А ако някой е забравил или пък не знае как растат като гъбки - ето

# 73
  • на пистата
да му изям гъцеца Heart Eyes
тути,айде ако не те затруднява направи ми едно примерно меню по дюкански,аз прекалявам с тез вафлички и шоколадчета и мясам на прасчо.

# 74
ама мики слаби сме били ама ся сме по убави да знаеш HugЦунки на Аги -баги и на кака му.Мацкиииииииииииииии аре отваря се врем за среща HugДа се наканя да  преснимам и аз снимки и ще ви постна от сватбата де,че нашата е още по архивна от на мики 1999

# 75
  • на пистата
по архивна от на мики 1999
хихихи hahaha

# 76
  • Карлово
ти не се смей, ми вземи вдигни една сватба, па ни покани една форумска дружинка, ще се барнем с редутски дрешки Mr. Green

# 77
  • на пистата
ти не се смей, ми вземи вдигни една сватба
тц,аз да не съм луда Naughtyмен никой не може да ме излъже
ще се барнем с редутски дрешки Mr. Green
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 78
  • Карлово
Що бре, като не могат теб да излъжат, излъжи ти Весо. В редута знам, че няма, ама в Промода булчински рокли не продават ли Mr. Green Та по този повод-обмислям пак поръчка, тюх ,като ми пратиха код за БД как да не го използвам Laughing

# 79
  • на пистата
Що бре, като не могат теб да излъжат, излъжи ти Весо. В редута знам, че няма, ама в Промода булчински рокли не продават ли Mr. Green Та по този повод-обмислям пак поръчка, тюх ,като ми пратиха код за БД как да не го използвам Laughing
а бе мик що не ползваш 36900 страхотен код,4 чифтаобувки ми поръча тоя код Joy

# 80
Микки, много хубава булка бе, ама сега си си добре.Малее бебо какви бузки има, сладур.Аз днес гледах бузки на една малка девойка която от 1250 кг. стана 3 килца.
Днес случайно срещнах tutti  на центъра с дружинка и сие, и аз искам среща ще си взема 1  ден отпуск но ще дойда  bouquet

# 81
какво е БД ааа и аз искам поръчка незнам кво ама ще поръчам Mr. Green Mr. Green

# 82
  • Карлово
БД-безплатна доставка

# 83
  • на пистата
познайте какво ме чекаше днес у нас като се прибрах Laughingпакетче и известие,2 колета наведнъж smile3508много съм доволна макар повечето неща да бяха за ина.
ей тва съм поръчала кажете как да не го разходи човек из плажа Laughing

# 84
Супер е!Ама ако така я караме и за плаж много няма да ни бива hahaha cheers Аз се чувствам така:badscale........Сега отивам да .. newsm39,че ми се събра доста днес Mr. GreenАйде лека и доволна вечер от мен 1dating luvbed 1cribИ кротки да са дечицата Grinning Peace

# 85
Къде се изгубихте пак всички? newsm78Хайде очетете как сте,що сте Laughing Wink

# 86
Цитат
ей тва съм поръчала кажете как да не го разходи човек из плажа Laughing
Тва е мнооого хубаво ,ама и хубаво телце си трябва за него Tired.Аз квато корместа останах едва ли ще искам да го разкарвам по плажа.Май повечко /ако съм облечена с него / ще си разкарвам шкембенцетоо hahaha Joy Joy Joy

# 87
  • Варна
Благодаря на buba за линка.Ние все пак решихме да празнуваме в механа "Карлово" - тази до реката,че ни е най-близко.Добре беше,макар че се изненадах,че в събота вечерта няма никакви хора.Само нашата компания беше. Simple Smile

# 88
Благодаря на buba за линка.Ние все пак решихме да празнуваме в механа "Карлово" - тази до реката,че ни е най-близко.Добре беше,макар че се изненадах,че в събота вечерта няма никакви хора.Само нашата компания беше. Simple Smile
еми значи сте прекарали по задушевно.Не е имало хора защото за малък град като нашия заведенията също се нароиха много,а и всс пак може би сравняваш с Варна,наминавай принас Hug

# 89
 smile3507
Да побутна малко напред темата,че трудно се намира.....Лека нощ! Wink

# 90
Ами то времето се стопли и всички тръгнахте по разходки. Никой не остана да пише тук, викайте ме за среща аз съм в къщи Simple Smile

# 91
  • Карлово
тинтин Laughing много весел ник. утре ако е хубаво времето мисля да се кача на 4-ката и да пия пак кафенце с момичетата. защото иначе няма как да стигна с марти до центъра. ще се чуем на скайпа около 9-9:30

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!
НА 8 МАРТ СИ ОРАНИЗИРАМЕ ФОРУМСКА СРЕЩИЧКА. ДА СЕ ВИДИМ, ДА СЕ ПОЧЕРПИМ ЗА ПРАЗНИКА.
Нищо организирано, пак ще импровизираме. Сопотската агитка ще се включи ли? Дайте предложения за час. Напр. 10:30?

# 92
Здравейте и от мен
Ние сме добре лудеем, пискаме, смеем се, ревем всичко в едно и растем като гъбка чак не мога да повярвам колко малка беше. Радваме се на хубавото време и всеки ден си правим срещички с Ева и Алекс. Иначе ние навън засега сме много примерни но у нас ме прави луда калинка моето малко диваче.
 Мики за предложението не е лоша идея но аз нищо не мога да кажа със сигурсност. Утре като се видим ще кажа на групата ако не са видяли и ще пишем допълнително.

# 93
  • Карлово
Не мога да се сдържа да не покажа как си гледат някои майки децата Mr. Green на въздух и разходки. след малко ще ги сваля от нета, ако някой се притеснява

а на тези деца откъде ли пазарува майка им newsm78

# 94
  • на пистата
 ooooh!пфу пфу пфу не ги е срам

# 95
ay  Party

# 96
Честита баба Мартааааааааа!!!!Двамата марти празнуват ли днес  bouquet

# 97
4estita baba marta! Ne na 13 - ti april imat imen den.

# 98
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, МОМИЧЕТА!!! 

# 99
  • на пистата
честита и баба марта и на вас  bouquet
бимбе много хубаво си го направила  bouquet

# 100
  • Карлово
Честита Баба Марта!

# 101
Честита баба Марта и от нас  Hug
Момичета някой няма ли да си взима м-телска карта на договор?Питам щото има хубав тел на промоция ама само за нови абонати,а аз искам тела Blush

# 102
Как сте,как е настроението, ами 10:30 е нормално, зависи някой бебчета да не спят тогава. Аз съм там, само да сме здрави Simple Smile

# 103
  • Карлово
Мацки, като видях тази събота каква лудница беше по заведенията, просто си представям на 8-ми какво ще е. Ако искате да се съберем в неделя, тъкмо всяка ще се похвали какъв подарък е получила Mr. Green

# 104
Честита Баба Марта!На всички ви пожелавам от здраве да не се оттървете!От 1-2 седмици ме е засипала работа и не ми остава време за форум,ина4е идеята за събиране я удобрявам,особено ако е за неделя!Ще се присъединим с удоволствие(надявам се дълбоко да не изскочи нещо непридвидено).Часът ме устройва.С децата ли?
Сега за картите на Памперс-обещали са ми ама докато не ми ги донесат не вярвам.Заносили са ми ги от 2 седмици и още ги носят.Незнам колко ще са ,но се надявам повечко.Веднага ще пиша като ги докопам.Айде дайте да организираме някаква срещичка малко да си направим разнообразие...

# 105
Мацки, като видях тази събота каква лудница беше по заведенията, просто си представям на 8-ми какво ще е. Ако искате да се съберем в неделя, тъкмо всяка ще се похвали какъв подарък е получила Mr. Green
о да и ние така и не се доредихме за кафе пък и къде барабар Стела с мъжете Mr. GreenПихме кафев парка,взехме си от механата кафето не беше много сой ама обстановката екстра.....

# 106
Честита баба Марта и от нас  Hug
Момичета някой няма ли да си взима м-телска карта на договор?Питам щото има хубав тел на промоция ама само за нови абонати,а аз искам тела Blush
бубе какъв телефон си харесала аз само любопитствам иначе карта на м тел си имам и скоро не ми се очертава да я сменям

# 107
  • на пистата
ако се събираме къде ще е newsm78

# 108
  • Карлово
Някъде по кафетата на центъра ще е, то в неделя какво ли работи...може би детмаг?
 Бимбе, видях ви аз като се прибирахте с цялото семейство, ние обикаляхме, обикаляхме, пък накрая отидохме на Мурата да пием кафе, че и колата измихме Mr. Green
Ау, в редута има код за подарък на блуза с панаталон за дебеланки, ще се поръчва Laughing

# 109
  • на пистата
Някъде по кафетата на центъра ще е, то в неделя какво ли работи...може би детмаг?
 Бимбе, видях ви аз като се прибирахте с цялото семейство, ние обикаляхме, обикаляхме, пък накрая отидохме на Мурата да пием кафе, че и колата измихме Mr. Green
Ау, в редута има код за подарък на блуза с панаталон за дебеланки, ще се поръчва Laughing
видях ви видях ви с мима бяхте Mr. Green

# 110
 Mr. Greenто кво стана аз знам че ти знаеш чеаз знам.
Къв е тоя панталон за дебеланки я да видя

# 111
  • Карлово
Бимбе, ето го-блуза с панталон, хубави, ама офертата важи две седмици, а ще са налични след три, пак се подиграват с нас от редута
http://laredoute.pprnl.net/r/?id=h62071105,4b923e9c,4b923eec& … f3c31e198b1a3c89d

Момичета, търся да си купя столче за кола от 0 до 13 кг, втора употреба. Ако някоя продава или пък ваши познати-свиркайте бързо, че ще ровя и в продавалника

# 112
Както винаги времето на 8 - ми март ще е гадно нали трябва да си покажем характера Laughing, трябва да се сме вътре, хайде казвайте къде?

# 113
Здравейте и от нас Честита Баба Марта с малко закъснение да сте здрави, засмяни, щастливи и много влюбени, а на малките бебоци много много здраве  Hug
 Ако времето е хубаво и ако не изкочи нещо и ние с Ванеса ще дойдем, но както е написала tin_tin_ времето по 8-ми март винаги е едно гадно "сигурно пак не сме слушали ние жените  Joy"  Но до неделя има време и се надявам да можем и ние от Сопот да дойдем.

# 114
Днес сме със ужасни пъпки CryБиха ни урбазон, дано да отмине защото вече се побърквам.

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 13:09 от tin_tin_

# 115
  • Карлово
Мен за 9-ти не ме бройте. То било Сирни Заговезни, а ние ходим винаги на кукерите в Сушица, защото Боби има роднини там и няма как да пропуснем

# 116
Мен за 9-ти не ме бройте. То било Сирни Заговезни, а ние ходим винаги на кукерите в Сушица, защото Боби има роднини там и няма как да пропуснем
Добре де то не е казано че трябва да е на 9 точно може и през седмицата при хубаво време,тъкмо и мамите от Сопот да дойдат,аз се запознах с една  мама от карлово от продавалника,още не сме се виждали ама тя обеща че ще дойде на среща Simple SmileКат ти до кога си в къщи

Мики тоя тоалет за дебеланки верно е екстра трябва да го дебнем и има нашите номера уууууууу много обичам лятото широчки дрешки

# 117
Подкрепям напълно.И без това на 9 ще е лошо времето.Дано другата седмица е хубаво вече.

# 118
Дойдоха картите на Памперс.Остават ми 5 карти,така че има за Микки,за Бимба (кажете по колко искате) и остават още.Който иска да казва.Дано другата седмица да е хубаво времето да си направим едно кафе и да ви ги дам.

# 119
Дойдоха картите на Памперс.Остават ми 5 карти,така че има за Микки,за Бимба (кажете по колко искате) и остават още.Който иска да казва.Дано другата седмица да е хубаво времето да си направим едно кафе и да ви ги дам.
оооооооо Ин от мен си в черпушка аз няма да откажа щото като гледам с кви темпове събираме мечета от кърпите особено нищо чуднода съберем и за трите играчки,аз искам 1,а ако останат може и две ууууууууухичне съм лакома,но само ако останат инече нека има за всички желаещи.Междудругото някой знае ли до кога е промоцията или до изчерпване на играчките

# 120
От черпушка няма нужда Joy(без пари са ми).Май промоцията е до изчерпаване на количествата,ама не си направих труда да запомня срока.

# 121

Честит празник!
Бъдете щастливи  и много,много   обичани!

# 122
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  bouquet

# 123
Ау каква пустош е настанала Simple Smile

# 124
Малееее,къде сте всички Laughing Laughing LaughingТези празници май ви поумориха,а? Wink

# 125
  • Карлово
Мдааа, много празници, много нещо.
Ин, аз искам една карта. Но не знам кога ще се видим, че в четвъртък заминавам за Първомай за една седмица, като се върна ще е.
Малко реклама да направя: в детския магазин на триъгълника има страхотни гащеризончета дънкови за госпожици и господиновци малки, аз взех за Ангел, минете да ги видите, много са фешън. Дамските са на Мадъркеър, мъжките-Гас Grinning

# 126
  • на пистата
днес изрових #Cussing out от гардероба едни страхотни-невероятни дънки  които купих точно преди да забременея  които носих  най-много 3 пъти,сега съм ги окачила на закачалка на вратата до хладилника и съм твърдо решена да сваля 17сете излишни кила-да живее дюкан newsm44

# 127
Ммм да ...и аз се навих да го пробвам тоя прословут Дюкан от понеделник.Нова седмица нов късмет,пък да видим  как ще я карам...

# 128
мацки,да ви  питам нещо.понеже е време да се  купуват памперси,а  както се очертава за месец ще ми  трябват 400 до 500бр. къде в карлово най-изгодно Rolling Eyes

# 129
  • Карлово
Мим, най-изгодно си е в метро за толкова бройки. Иначе тук аз ги взимам на 33 лв, ама той Боби все е купувал досега и влиза в първата аптека и купува. Когато купувах за Мартина взимах от Детмаг, май и на триъгълника са по-евтини.
Мартина е с хрема Cry

# 130
мерси микки.и аз мислех  когато имаме път към пловдив да вземем голямо количество.иначе ако ходим специално за това може да няма смисъл.иначе доста неща накупихме от триъгълника и ми се струва евтинко та и 20 лева отстъпка ни направиха Grinning

# 131
Миме, ние ще ходим в неделя, ако искаш да взимаме Grinning При теб промишлени количества, ще трябват Peace

# 132
май един братовчед ще ходи ако не ще ти се обадя Wink.в момента има кърпички и памперси на промоция