Криво ми е, одрах колата в кофа за боклук!

  • 4 094
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
О.....я споко....Това е само първия път.....Да си жива и здрава ,колата ще се поправи.....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 148
Според мен кофтито в цялата ситуация е, че няма на кого да си го изкараш. И да и теглиш майнички на кофата, пак ще си е там с цялото си великолепие!!!!!!!!! #2gunfire

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
ама аз съм толкова внимателна! като хирург на операционна, поне някой да ме беше изджасал, а то срам и позор - тъпата кофа! Мразя я, утре ще ида да и пална една клечка....добре де, няма, не ми пука, ще си карам кола грозна и опозорена....упс май стограмката ме хвана  Blush



Пийни още една и изобщо няма да ти пука вече Wink.Ламарини - ще ги оправите Peace

# 18
  • Мнения: 117
Я не се ядосвай за глупости, за едно одраскване ще плачеш и ще се ядосваш. Не те знам от колко време караш ама аз за 5 месеца направо както казва мъжа ми - разсипах колата.
Имам счупена предна броня и смачкан капак от катастрофичка по моя вина.
Счупено ляво огледало от сигурността тука ще мина.
Одрана от дясната страна - не знам кога е станало, не съм била там, колата беше паркирана пред дома.
Хлътнал десен фар - пак незнайно как.
 Одиране на предната броня - пак от идеята че ще успея да мина покрай едно колче.
И за капак днес при паркиране на тротоара не видях че има някаква ниска оградка и се опитах да я поместя, та си одрах и задната броня.
Това са нещата които се сещам, сигурно има още. Ако се ядосвах и плачех за всяка драскотина нямаше да ми остане време за нищо друго. Тегля по една майна, къде на колчета и оградки, къде на мене си и продължавам да си карам колата.

# 19
  • Мнения: 554
Оооо я не се ядосвай за такива неща, аз какво да кажа като блъскам 2 коли и двете са наши  Laughing Мъж ми кара пред мен, аз зад него, той набива спирачки и аз ги набивам ама малко късно и моята със спукан радиатор, а неговата смачкана задница, теглича му не ме спря  Joy Нали не е станало нещо по-голямо и ти си жива и здрава, останалото е поправимо. Ама все пак не пречи да и драснеш една клечка на кофата  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 479
Ще ти мине, спокойно. Първият път винаги е така Mr. Green
Аз ако ти кажа как си ударих моята кола, направо ще паднеш от смях. Като виц за блондинки е (да ме извинят русите мами, нямам лоши чувства). Толкова тъпо се чувствах, че ми идеше да се изруся  Joy Joy Joy Мина ми и колата ми е оправена, вече не се и сещам за случката.

# 21
  • Мнения: 950
По-споко и при най-добрите шофьори се случва ,ами ако беше "одрах колата в друга кола "?

# 22
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Е ти пък голяма работа  Grinning Вместо да се кривиш за глупости, вземи поработи върху умението си да маневрираш и да преценяш правилно габаритите на автомобила  hahaha

# 23
Не се кахъри. Одраното (счупеното носи щастие) все пак ламарина е. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 442
Оооо я не се ядосвай за такива неща, аз какво да кажа като блъскам 2 коли и двете са наши  Laughing Мъж ми кара пред мен, аз зад него, той набива спирачки и аз ги набивам ама малко късно и моята със спукан радиатор, а неговата смачкана задница, теглича му не ме спря  Joy Нали не е станало нещо по-голямо и ти си жива и здрава, останалото е поправимо. Ама все пак не пречи да и драснеш една клечка на кофата  Grinning
Е, това твоето вече е гала изпълнение.  Peace Признавам те  Laughing Егати късмета.
Днес вече не ме е яд толкова....поогледах я на светло, има само една яка деруга около 80см....мъж ми като се отсърди ще я оправи...надявам се

# 25
  • Варна
  • Мнения: 148

[/quote]

Днес вече не ме е яд толкова....поогледах я на светло, има само една яка деруга около 80см....мъж ми като се отсърди ще я оправи...надявам се

[/quote]

Ето, Утрото е по- мъдро от вечерта......
Казали са го хората, от опит.

Успешен и безавариен ден на всички опитни и не толкова шофьори!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 039
Хи-хи, добре дошла в отбора!  hahaha  Погледни от друга страна- така си подобрила дизайна. Crazy Или поне си го променила, направила си го твой- единствен и неповторим! Сега ще имаш кола-уникат, не тъпите конвейери от магазина.  Joy Joy Една приятелка ако знаеш какъв дизайнер беше, не е истина просто! Но покара няколко години и и се изчерпи вдъхновението.

# 27
  • Мнения: 23
успешен и безавариен и от мен! аз първия път нацелих малко една каменна чешма, резултат - пукнат стоп и малко смачкана ламарина. ако можех щях да я махна завинаги тази чешма, но вече ми мина... виждам, че и ти вече си по - добре Peace

# 28
  • Мнения: 2 556
Ние  с мъжа ми пък скоро претърпяхме сериозна катастрофа. Удари ни кола, която се движеше с висока скорост, те се удариха фронтално в нас във вратата зад шофьора, а нашата кола се помля странично. И от двете коли вече не става нищо, тяхната предница цялата е неспасяема, нашата не може да бъде закърпена по никакъв начин, важното е, че всички бяхме живи и здрави! На хората, които ни удариха им излязоха еърбеците, това ги е спасило, а аз се отървах само с няколко синини. Какъв късмет имахме само, че сме живи и здрави! А ти мислиш за някакво одраскване в кофа. Я да не ти пука хич. Аз за такива неща изобщо не мисля, щом няма наранявания на хора. Майната им на ламарините.

# 29
  • Мнения: 600
напълно те разбирам. аз одрасках, макар и супер леко, кола на 4 дни. един тъп знак от тези дето слагат на земята и си пазят места за паркинг. яд ме беше, че съм такава овца да не го видя, и колата беше нова. мина ми за 2 дни. онзи ден одрах колата на мъжа ми в блока, бяха ме запушили и маневрирах, та малко мазилка остана по колата. много гадно. мина ми за 1 ден.

изводът - боли само до третият път, после неприятното усещане преминава. майната му, имаш застраховка, това са преходни неща. не се трови и я пални тази кофа.

всъщност,  ако кофата си стои там, не е ли проблемът в човека, който е объркал обстановката newsm78

Общи условия

Активация на акаунт