Криво ми е, одрах колата в кофа за боклук!

  • 4 076
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 442
Одрах я здраво и ужасно се ядосах. Един чичка излизаше от уличката на главния път, а аз исках да вляза. Чаках го да изчезва, ама той си седи. Мушнах се да мина покрай него и кофата и задрах здраво. Направо се разревах от яд. И сега ще ревна като се сетя. Детето кашля, мъж ми е сърдит, че съм била вироглава, в работата има бач за целия китайски народ, а аз се боря със скапана кофа за боклук!!  #Cussing out Моля кажете ми колко съм глупава да се ядосвам за глупасти, моляяяя!

# 1
  • Мнения: 804
Честито!   bouquet
Първият път винаги е така. Споко!
Важното е, че  сте живи и здрави.
Аз от близо 22 години съм "патка заспала" поради подобен инцидент, но това не ми пречи да карам и да си върша работата с колата.
Не се стягай, винаги има първи път. Не забравяй, че една камара ламарини имат застраховка, а твоите нерви не.
Не се натоварвай излишно.

# 2
  • Мнения: 2 401
Сигурна съм, че ако ти пусна снимка на мойта кола, ще се развеселиш моментално.  Ако не е нова колата наистина си е глупост да се нервиш толкова. Я пийни една стограмка  Wink

# 3
  • York
  • Мнения: 826
Няма смисъл да го преживяваш толкова. Утре намираш време, отскачаш при застрахователите, казваш, че някой те е одрал и всичко е ОК Simple Smile
Аз поне така правя  Joy

# 4
  • Мнения: 14 654
А нашата я надраха хубавичко с ключ от предния до задния капак. На комшиите им спукаха гума със заточен пирон. Явно си се изнервила от другите неща и си разревала от най-дребното. Ще ти мине.

# 5
  • Мнения: 192
Сигурна съм, че ако ти пусна снимка на мойта кола, ще се развеселиш моментално.  Ако не е нова колата наистина си е глупост да се нервиш толкова. Я пийни една стограмка  Wink

А ако е нова вече не е  Mr. Green Mr. Green я майната им на тия кочини и на шефа  и на работата, хапнете пийнете и направете любов!

# 6
  • София
  • Мнения: 442
Благодаря момичета,  отивам за чашка....ще я сънувам гадината......кофата де.....колата не е стара за това ме е яд толкова, направо ще се гризна по гъза! А детето ми вика "Не плачи мамо!" и после отиде да ме изтропа на баща си.....

# 7
  • Мнения: 1 172
Продай колата и си вземи друга. Шопинг терапията винаги помага в толкова изнервени периоди. Пък и няма да остане и следа от близката среща с кофата.

Когато одрах за първи и единствен път моята кола, при това съвсем незабележимо, мъжът ми даде този конструктивен съвет: "смени колата, и по-бързо ще забравиш тази случка". Послушах го и не съжалявам. Сдобих се с много по-нова и комфортна кола и напълно забравих страданията по старата Wink Всяко зло за добро. Сега се чудя как може да съм се терзала толкоз за някакви ламарини. Но те разбирам напълно.

# 8
  • Мнения: 192
Благодаря момичета,  отивам за чашка....ще я сънувам гадината......кофата де.....колата не е стара за това ме е яд толкова, направо ще се гризна по гъза! А детето ми вика "Не плачи мамо!" и после отиде да ме изтропа на баща си.....

За мен подобни моменти са една от причините поради което не ми се купува чисто нова кола от магазина Simple Smile

Като е секънд-хенд кочинка не ми пука изобщо за нея и за всичките и драскотини.

# 9
  • Мнения: 606
Моля кажете ми колко съм глупава да се ядосвам за глупасти, моляяяя!

  Много си глупава, да се ядосваш на глупости.

# 10
  • Мнения: 17 546
kalimbi, пред блока има едно VW Polo, което го кара една мацка. Ти просто такава кола не си виждала! hahaha Няма ъгъл или врата, или каквото се сетиш, да не е чукнато! Всеки път като тръгвам на работа минавам покрай нея и ме напушва смях! Чак пък такъв пишман шофьор не съм виждала. Ей това е да го ожалиш, а твоето... Но и аз да съм на твое място ще ми се реве, щото всичко преживявам, ама не се къхари - ламарина е, оправя се! Хайде усмихни се сега и да знаеш, че утрото е по-мъдро от вечерта! До сутринта вече ще ти е минало!  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 442
ама аз съм толкова внимателна! като хирург на операционна, поне някой да ме беше изджасал, а то срам и позор - тъпата кофа! Мразя я, утре ще ида да и пална една клечка....добре де, няма, не ми пука, ще си карам кола грозна и опозорена....упс май стограмката ме хвана  Blush


# 12
  • Мнения: 17 546
Мразя я, утре ще ида да и пална една клечка....добре де, няма, не ми пука, ще си карам кола грозна и опозорена....упс май стограмката ме хвана  Blush
hahaha hahaha hahaha Добре, пални я!  Завий се само с чул утре, че на първа страница на всекидневниците ще те пишат, как блъскаш кофите и правиш сечено на Общината, дето и без това си има зорове с боклука hahaha hahaha hahaha
А така! Точно със стограмка се лекуват такива кахъри! Ха, наздраве! Drunk

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Мдааам...Миналата година си смлях заден фар в контейнера Laughing Веселба! Ще ти мине Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Преди карах кола с ролбари - много е удобно - местиш кофите без да излизаш и без фатални последици.  Mr. Green

Като си взех последната /голяма, но без ролбари/ поне 10-тина пъти съм я драскала тук и там. Единия път майка ми я одра, бившия и накрая аз - за една седмица три пъти и все от дясно. Заведох я при застрахователите - те бая се почудиха как се е случило това.

Единственото кофти на такива ситуации е, че изкарваш поне 3-4 дни без кола, докато ти я оправят + губиш няколко часа при застрахователите.

Общи условия

Активация на акаунт