Ладата на Слави...

  • 4 834
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Верно: "Кто кого... в конце концов?"  Laughing
На кой му пука... купон да става Laughing
Кофти става когато системата се бъгне. Особено при 240 км.
Коя кола е най-сигурна в конце концов?

# 46
Няма най-сигурна кола.Има клпави и не толкова калпави шофьори.Но все пак една модерна кола е по-сигурна от една 30 годишна или една нова лада!И аз не говоря празни приказки.Аз чета редовно Авто билд!Там правят тест на най-новата и модерна лада.Ами тестовете са отчайващи.Адски лош спирачен път,нестабилна на пътя и още куп нередности.И това в наи-новата лада.А какво да кажем за лада 2107?Те не случайно вече са извън производство!

# 47
  • Мнения: 1 668
Съгласна съм ,че всеки си има мнение, но эащо след като човека иска въпросната Лада наскачахте срещу него? Вие ли ще я карате? Темата виждам прерастна в спор а не това беше целта нали? newsm78

# 48
  • Мнения: 335
Самият Слави веднъж разказа вица за руския изтребител в Ирак.

Летял си иракчанинът с руския изтребител и гледал по книжката с упътването как да го ползва по предназначение според ситуацията.
Изведнъж гледа: ляво на борд - американски бомбардировач.
Плюнчи палец, обръща на стр. 6, "ДЕЙСТВИЯ ПРИ ВРАЖЕСКИ САМОЛЕТ ЛЯВО НА БОРД".
Инструкцията е: Натисни мигащо жълто копче на таблото вляво"
Натиска иракчанинът копчето и американският самолет е свален.

После гледа: самолет отдясно. Плюнчи палец, обръща на инструкция за враг отдясно, а там: "Натисни зелено мигащо копче вдясно".
Натиска. Американецът е свален.
И така: двама янки отдясно - инструкция - врагът е свален; двама отляво... - инструкция - свалени; трима... четирима... Сваля иракчанинът наред.

Изведнъж - цяла армада насреща. Безизходна ситуация.
Иракчанинът плюнчи пръст.
А в инструкцията: "При безизходна ситуация! натисни голямото зелено копче в центъра на таблото".
Иракчанинът се примирил, призовал Аллах, натиснал зеленото копче и...
Под таблото се отворил огромен авариен капак, излязъл от там руски пилот и казал: "МрЪдни малко. Нататък съм аз".

Това, Grossadmiral_Doenitz, е за калпавите шофьори и умните коли (самолети и бомби).
Както и за "блестящите" тестове, след които се пуска някой нов "свръхзвуков" модел и след месец изтеглят цялото му производство - от цели региони и страни, в които щастливите собственици са си ги карали вече месеци наред. Но пък заради няколко катастрофи нови тестове са установили "неотстраним конструктивен дефект".

Въпросът не е за това - остаряват ли нещата с времето, а за вечния патос на българския автомобилен експерт.

# 49
  • Мнения: 151
Аз пък намирам всички тези екстри - абс, климатици.... за скучни и не нужни.

Ох аз съм на друго мнение.Друго си е като е 40градуса да си пуснеш климатроника , а когато е -10 да си пуснеш загряващите седалки да ти топлят дупето,а на дълъг път да си пуснеш любимия клип до дупка еееее кеф,нали затова са екстрите,то и затова са скъпи

# 50
  • Мнения: 151
Слави се изложи много с тази лада. Това момиче как ще кара тази таратайка незнам.......горката....даже не може и да я продаде.....кой луд ще я купи!
Тя затова се скъса от рев милата, не от умиление по баба Лада.
Ами тя си каза за какво реве.Че не за ладата.Момичето се вълнуваше от това че е спечелила ,а не толкова заради наградата..

# 51
  • Мнения: 17 546
Слави се изложи много с тази лада. Това момиче как ще кара тази таратайка незнам.......горката....даже не може и да я продаде.....кой луд ще я купи!
Тя затова се скъса от рев милата, не от умиление по баба Лада.
Ами тя си каза за какво реве. Че не за ладата. Момичето се вълнуваше от това че е спечелила, а не толкова заради наградата...
Мислиш, че не съм разбрала за какво реве ли!? newsm78 И затова съм писала че реве за Ладата? Няма нужда да ми обясняваш, явно аз трябва да обяснявам кое е шега и кое не, но повечето хора разбират, та не смятах за необходимо...ама ако трябва... Crazy

# 52
  • Мнения: 151
абе тук все някой неразбрал Joy или аз не съм или някой мене не е  Joy Майтап да става,както се избъзикаха с момичето...това е най-вайното.Е едната получи яхта и "околосветско"пътешествие,а другата лада!Майтап да става......кво ви пука:)Важното е че има награди  Joy Joy Joy ехххххх кога ще ги стигнем..........

# 53
  • София
  • Мнения: 61
Най-новата лада няма нищо общо с моята... Калина ли си гледала или Приора? Моята съм я оборудвал с 5 скорости, газови амортисьори, безконтактно запалване, аларма, немски съединител (по-лек е от стандартния руски), някой подобрения по спирачките, няма да ти казвам колко пари съм вкарал в нея. Има сантиментална стойност за мен...
Grossadmiral_Doenitz, поздравявам те с това парче: Simple Smile
http://clip4e.com/play_jiguli_gotina_kolaaa_ne_q_smenqm_dori.htm
П.С. Аз продължавам да търся връзка с Боряна Иванова  Peace

# 54
  • Мнения: 335
...
П.С. Аз продължавам да търся връзка с Боряна Иванова  Peace

Ми, ти с тази тема ще й вдигнеш цената.
Добре, че няколко потребителки работят активно за обратното.


Верно: "Кто кого... в конце концов?"  Laughing
На кой му пука... купон да става Laughing...


Рени, знаеш ли целия виц?
Всъщност той е за любовните занимания на един таксиметров шофьор след някаква случайна среща.
Като стартирали общуването със случайната девойка, тя веднага започнала "Не, не така, дай малко напред"... После: "О, не толкова... сега малко назад... Стоп, стоп, стоп! малко вляво..."
Чак тогава таксиджията произнася въпросната фраза:
"Ну чё? Давай разберёмся! Кто кого е...ёт в конце концов".

Извинявам се на всички дами в темата, но тя се оформи съвсем шофьорска, все пак.

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, знаеш ли целия виц?
Всъщност той е за любовните занимания на един таксиметров шофьор след някаква случайна среща.
Като стартирали общуването със случайната девойка, тя веднага започнала "Не, не така, дай малко напред"... После: "О, не толкова... сега малко назад... Стоп, стоп, стоп! малко вляво..."
Чак тогава таксиджията произнася въпросната фраза:
"Ну чё? Давай разберёмся! Кто кого е...ёт в конце концов".

Извинявам се на всички дами в темата, но тя се оформи съвсем шофьорска, все пак.
Laughing
Не го знаех.

# 56
  • Мнения: 1 224
Аз точно исках да видя, какво и е по-специалното Simple Smile Иначе, знам как изглежда лада Simple Smile  Mr. Green

Можеш да я видиш тук http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=90&bm=2
Мерси   bouquet

# 57
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Лада-лада ама нова ей и аз искам една Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 312
Аз за ладата мераци нямам,ама покрай принтерите на Буталото се сетих,че верно всичко се прави такова-чупливо и малотрайно,предполагащо скорошна смяна.
Прост пример-имам голям плетен кош с детски играчки от моето и на брат ми детството на вилата.
Синът ми си играе с тях вече втора година.
Не са мръднали-здрави,запазени,страхотни.
Има два джипа,които са си напълно цели,дори огледалата им стоят Shocked
За сравнение-от новогодишните подаръци съм изхвърлила вече 3 коли,1 багер,1 самолет и 1 влак.
Такава тъпа пластмаса...

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е ти пък откри Америка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт