Опасни гризки!

  • 3 571
  • 25
  •   1
Отговори
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Нашата баба всяка седмица носи на малката гризки с подарък и няколко пъти се случва това да са гризките "Сламчо" на ЕТ"Люси" гр.Казанлък.
И просто съм възмутена, един път имаше ситни апликаторчета за грим, друг път червило, но това което ме хвърли в ужас беше течният фондьотен който открих вчера.
Как може тази фирма да си позволява да пакетира хранителен продукт с грим  #Cussing out #Cussing out #Cussing out, ясно че произхода е никакъв.
Мили мами,бъдете нащрек, защото много лесно тези боклуци могат да попаднат в устите на децата ни.Нямам просто думи!!!!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Такива "полезни" храни не купувам на дъщеря си,приятелите ни ми знаят мнението по въпроса и хранителни подаръци не се носят,баби нямаме,така,че и проблем нямам Peace
Благодаря все пак за споделеното Hug

# 2
  • Мнения: 173
Много ти благодарим за предупреждението Hug
Дъщеря ми е още малка за такъв вид "храни",но малка или не,никога няма да й давам такива неща!

# 3
  • Мнения: 4 915
Пиши до Асоциацията за защита на потребителите: http://www.bnap.org/?page_id=46

А бабата строй в две редици и я помоли да носи плодове на детето, вместо "гризки".  Laughing


# 4
  • Мнения: 225
Такива боклуци може да попаднат в устата на децата ни само ако им ги купим.Вместо да се възмущаваш на производителя,се възмути на бабата дето ги купува.Не е луд,който ги продава,а който ги купува./с най-добри чувства/

# 5
  • Мнения: 252
Момичето предупреждава, а това кой какво дава и дали това е боклук си преценява сам.

# 6
  • Мнения: 4 965
Пиши до Асоциацията за защита на потребителите: http://www.bnap.org/?page_id=46

А бабата строй в две редици и я помоли да носи плодове на детето, вместо "гризки".  Laughing




Това е и моят съвет.  Peace

# 7
  • Мнения: 611
Еййййййййй страшни сте,  Whistling
Момичето ви предупреждава, а вие пак нападате, и изтъквате кой какво дава и не дава на детето си ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 294
Не купувам гризки, дори незнам как изглеждат.
Но благодаря все пак.

# 9
  • Мнения: 106
Аз вземам само BESTINI такива все още не сам давала...Благодарско Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 965
Еййййййййй страшни сте,  Whistling
Момичето ви предупреждава, а вие пак нападате, и изтъквате кой какво дава и не дава на детето си ooooh!

Никой не я напада.
Щом е открила опасни предмети, да подаде сигнал до Комисията за защита на потребителите.
А не виждам с какво ще й навредят съветите да ограничи вредните храни. newsm78

# 11
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Май още не съм купувала на синът ми подобни храни и не позволявам да му дават(добронамерена баба,дядо,познати,приятели и тн.).
Благодаря все пак за информацията!
Интересно ми е обаче, че въпреки възмущението Ви от вчера, споменавате, че и преди сте намирала разни гадости вътре...интересното имам в предвид е, кога ли бихте спряла да ги давате Winkкогато намерите още нещо ли(не ми се ще да пиша, това, което ми е на езика да кажа) Wink

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз гризки не давам,обаче купувам ям ги аз а играчката ако е подходяща за детето и я давам,ако са там разни бикини,гривни,мазила ги хвърлям.

В снаксовете за момченца има по хубави наградки.

# 13
  • Мнения: 1 745
Благодаря!  Hug Аз обичам да си гризкам такива неща,та ще внимавам какво купувам.
А за това какво ще давам и не на малката-това е друга тема.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Синът ми не яде никакви такива "гризки", той всъщност не яде НИЩО, по - различно от кухнята му (знае, че това, предназначено за него се намира самов  бурканчетата му) и такъв проблем нямам. Купувала съм му от чисто любопитство, само заради играчките, но в повечето случаи са такива боклуци, съставени от толкова остри и дребни части, че веднагически заминават в коша...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт