Love Actually - настройване за Св. Валентин

  • 1 868
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 818
http://imdb.com/title/tt0314331/
Това е филмът, на който за пръв път ме заведе на кино настоящият ми съпруг (тогава въобще не подозирах, че ще стане такъв Simple Smile) на втората ни среща. Той твърди, че изборът му е бил случаен и непреднамерен, но аз не му вярвам! Wink Определено ми въздейства!
Филмът е от 2003 г., но ако не сте го гледали мисля, че точно сега е подходящото време, имайки предвид настъпването на Св. Валентин.
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=114803

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 11:40 от Сисии

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Готин е филма, да.
На едно и също място от филма, винаги аха да ревна.  Crazy

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 213
Страхотен филм! Умерено смешен, умерено тъжен, много интересен сценарий и нещо, за което никога не се бях сещала - че на аерогарите всички се обичат, прегръщат...
Също Ема Томсън като каза на мъжа си след като разбра за задявката му - "...ти направи смешен моя начин на живот, направи смешна мен...", много затрогващо му съобщи, де. Peace

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това е Филмът с главна буква и пълен член, не са измислени думи, които да опишат колко е велик във всяка една своя мъничка подробност. Изключителен, невероятен филм. И невероятни актьори, всичко е точно както трябва да бъде.

# 4
  • Мнения: 11 818
Радвам се, че ви припомних един така любим и за мен филм!  Hug

# 5
  • Мнения: 1 959
Това е Филмът с главна буква и пълен член, не са измислени думи, които да опишат колко е велик във всяка една своя мъничка подробност. Изключителен, невероятен филм. И невероятни актьори, всичко е точно както трябва да бъде.

Като видях заглавието, влязох в темата, за да напиша същото...

# 6
  • Мнения: 3 271
И аз го харесвам страшно много!

# 7
  • Мнения: 1 107
Това е един и от моите любими филми, гледала съм го n- пъти и всеки път се удивявам от това как са пресъздали лицата на любовта....толкова, колкото са и хората на летището, може би...ако не и повече. Освен за Св. Валентин това е и моя "коледен" филм. Музиката към филма също е много точно подбрана  newsm10 txtloves newsm76 Two Hearts

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Любимият ни коледен филм!  Heart Eyes
И изобщо всички филми с Хю Грант.

# 9
  • Мнения: 1 312
Мерси за напомнянето Hug.
Пак ще го гледам Wink.
Много е хубав и е от онези филми,които мога да гледам по много пъти Heart Eyes.

# 10
  • Мнения: 459
Заинтригувахте ме. Сега ще го тегля. Благодаря

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 239
Този филм мога да го гледам постоянно без да ми омръзне. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 698
Това е Филмът с главна буква и пълен член, не са измислени думи, които да опишат колко е велик във всяка една своя мъничка подробност. Изключителен, невероятен филм. И невероятни актьори, всичко е точно както трябва да бъде.

Да!  Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Обожавам този филм Heart Eyes Всеки път като го гледам, откривам нещо ново в някоя от любовните истории и всеки път различна ми става любима Laughing

# 14
  • Мнения: 721
мене пък ме настройва за Коледа

Общи условия

Активация на акаунт