Влизате ли във филми?

  • 3 936
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Напоследък все повече теми има в които се пита изневерява ли ми, ако... Дали са ми направили магия и още разни други...
Аз искам да ви питам склони ли сте винаги да мислите за най-лошия възможне сценарий при най-малкия повод?
Примерно мъжът ви закъснява с 1 час от работа и вие веднага решавате, че има любовница или пък че го е блъснала кола...
Малко таквиа примери дадох, но става въпрос в живота като цяло, не само при отношенията между двама партньори.
Не!
По скоро се страхувах, да не му се е случило нещо лошо(работата му беше доста рискова).

# 61
  • Мнения: 15 512
не влизам в никакви филми, ако се обади, че ще закъснее или се забави малко. но ако се забави повече и телефона му е изключен или извън обхват много се притеснявам - най-вече да не е станало нещо, ако пътува някъде. иначе за любовници и други жени никога не съм си и помисляла  Naughty

# 62
  • Мнения: 3 720
Много често.Обаче в 80% от случаите филмът се оказва реалити шоу,така че продължавам да си късам нервите Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 753
От време на време се вкарвам в разни трагедии. Обаче го правя умишлено, надявам се, че ако веднъж ги преживея във фантазията си няма да се налага да го правя в реалността.
От изневери, магии и подобни глупости не ме е страх, обаче разни злополуки много ме плашат.

# 64
  • Мнения: 227
Влизам-да.Ако не ми отговарят на телефона и започвам да си мисля разни гадости...Някой от фемилито да закъснее и се паникьосвам.Ами в такива времена живеем.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт