Кърмене и настинка

  • 1 641
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Абе момичета слагах лук...ама само дето ми подпали носа и гърлото.Лечебния ефект кога да го очаквам и трябвали да повторя "процедурата"?

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Вит.Ц, Парацетамол, Капки за нос, но аспирин при кърмене недей. Иначе оправяй се бързо Peace че тия гадни грипове са много упорити
ПС. ПОследния път се лекувах с ВИброцил Mr. Green помогна  и на малката също

# 17
  • Мнения: 982

ПС. ПОследния път се лекувах с ВИброцил Mr. Green помогна  и на малката също
В листовката на Виброцил пише,че не се приема по време на бременност и кърмене.Такива са ми спомените Rolling Eyes.

# 18
  • Мнения: 252
Аз също бях с истинка и кърмех пих Парацетамол и Осцилококцинум витамин С ползвах като капки за нос -действа пробвай. Не спирай да кърмиш според педито така бебо си изгражда имунитет към твоята изстинка и няма да се разболее. Каза ми и за Нурофен стоп нещо си ама на него пише ч ене се препоръчва при кърмене и не посмях да пия после видях че го дават и на бебета за температура и зъби . Бързо оздравяване

# 19
  • Мнения: 255
Ами то н грип.По скоро е настинка или рино-вирус.Оф майка ми ме кара да слагам и маска пред лицето ми да не заразя бебчо.То стана егати филма.ЗАРАЗА!!!Дано не се е заразил вече

# 20
  • Мнения: 255
Благодаря ви момичета!!!

# 21
  • Мнения: 255
Абе момичета слагах лук...ама само дето ми подпали носа и гърлото.Лечебния ефект кога да го очаквам и трябвали да повторя "процедурата"?

# 22
  • Мнения: 1 517
В листовката на няколко места пише да не е дава на деца под 15 години, какво остава за бебета!Производителя се е застраховал и е упоменал изрично, че не е препоръчително да се приема при кърмене и бременност!

За парацетамола ли говориш? Защото в Панадол Бебе например точно това е активната съставка.

# 23
  • Мнения: 255
Тук спор се заформи.Аз питам за този лук щото слагах , а все още ми е много запушен носа newsm45

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Няма проблем да пиеш Фервекс. Лично съм го проверявала в 1 сайт с лекарства, съвместими с кърменето, но не мога да го намеря в момента.

# 25
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Виброцила беше предписан за бебето и специално съм питала педито дали може да го ползвам. Не съм спирала да кърмя в нито един момент. Обаче маска нося винаги, когато съм настинала по около 7 дена и само 1 път успях да го предам на малката.

# 26
  • Мнения: 982
Виброцила беше предписан за бебето и специално съм питала педито дали може да го ползвам. Не съм спирала да кърмя в нито един момент. Обаче маска нося винаги, когато съм настинала по около 7 дена и само 1 път успях да го предам на малката.
Да,Виброцил се изписва на деца.Спомените ми са,обаче,са такива-в листовката пише да не се приема по време на бременност и кърмене. Peace
Маска никога не съм слагала,за ненужно го смятам.

Общи условия

Активация на акаунт