Отговори
# 15
  • Мнения: 4 509
Ванче, благодаря за новата темичка!  Hug
Фил, няма нужда от извинения, мила! Нали затова сме тук!  Hug
Мамо Гале, подкрепям забраната! Laughing За памперсите, както писах в предната тема - и аз съм взела същото решение. Пролетта ги махам (ама не съм избрала дата още Grinning) и където искат, там да пикаят. Аман от памперси вече!  Close А ти как се спря точно на 25 май?  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 722
[Мамо Гале,  А ти как се спря точно на 25 май?  Laughing
Всъщност на 24 май го махам, не на 25, ама кой гледа календара.
Баткото е роден на 22 май и сме си в София, за да празнува в детската и с приятели.
На 23 привечер се оттегляме в покоите си /разбирай, заточвам се доброволно за няколко месеца на село с две деца и едно куче/
И на 24 сутринта свалям памперса!
Тревата на ливадата има нужда от наторяване.
С Милен се справих за ден и половина - 10 напикани гащи, защото не успяваше да ги свали на време.
С Митко - колкото дойде - толкова. Гащи има  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 6 246
Аня, благодаря, ама май няма да заповядам пак Grinning
Чудехме се дали да има 3-то, ама клоним сякаш към нямане Rolling Eyes
А аз реално не мога да си представя, че няма да се видя никога повече с корем.
Аз пък да ви кажа онзи ден се учудих от себе си. Говорим си с приятелката ми - има дъщеричка на 1г4м и април ще ражда, и спомена за трето. И на мен така ми се прииска (и то да е скоро), чак ме жегна нещо... Сигурно хормоните още ми играят игра... Ние по принцип искаме 3то дете, но след 5-6 год.

Тревата на ливадата има нужда от наторяване.
С Милен се справих за ден и половина - 10 напикани гащи, защото не успяваше да ги свали на време.
С Митко - колкото дойде - толкова. Гащи има  Grinning
Joy Laughing Успех! Hug

# 18
  • Мнения: 2 722
Е-ех, размечтахте ме за трето  Laughing
И пак да се падне породено съм съгласна - само да е момиче. Обаче нашия тате за момента все още е на вълна - твърдо не

# 19
  • Мнения: 3 089
а  ние сме във фазата отучване на петра да заспива в мен или баща си на люлеещия се стол. пина ми да лашкам всяка вече, пък било то и на люлеещ се стол. инак е много е уютно и задушевно-семейно, ама наистина мидойде до зъбите. първата вечер петра се дра 1 час в стаята си и накрая се предаде, но снощи отбелязахме невероятен напредък. дано така и да продължим  Peace

хепимама - ако янамте друга възможност, то ще се справите и по тоя начи - всички в една стая.
колкото з аколичките - ние си купихме дна страхо9тна, която така и не изкарахме нитоедин пък . когато излизах с 2те, изпозлах единичната - бебето вътре, а пера на гюрука, или пък ако камен ревеше - той в слинг/кенгуро, а петра вътре. да не говорим,ч е от 2 месеца камен просто НЕ ИСКА да стои в количка, така че сега го изкарвам в слинг/самар. и пак реве да му се не види  Rolling Eyes

Филипа,  Hug. Пак заповядай. Wink Laughing
ха-ха - това ми прилича на подкана за 3то породено  hahaha

# 20
  • Мнения: 5 391
Филипа,  Hug. Пак заповядай. Wink Laughing
ха-ха - това ми прилича на подкана за 3то породено  hahaha
Ъхъ, и на мен GrinningАз за това побързах да си кажа плановете Wink

# 21
  • Мнения: 1 440
Здравейте и от мен!  bouquet
Официално забранявам разболяването в новата темичка  Naughty
Е,аз не спазих забраната,разболявам се! SadИ от къде,като с никой не съм се срещала.Вчера излязохме с децата,като се върнах веднага ме заболяха всички видове стави и мускули...Офф,писна ми!Дано малчовците да опазя! Praynig
Днес вече знам, че тая малка разлика много ми допада Hug
Нали,и аз така смятам! Grinning
Добре дошла на мама happymammy! Hug
По въпросите ти,първо ние също спим в една стая,че на всичкото отгоре сме в гарсониера,но си ни е екстра в дядовата ръкавичка!
Количка за породени не сме ползвали,Нати започна да ходи за ръчичка,а беше тогава на 1 година и 10 месеца и нещо си.Ще се радвам да помагам с каквото мога!Трудно е,но се свиква с всичко! Grinning
Нещо съм пропуснала май newsm78,ама къде изчезна Иви?
Целувки от нас и весел ден!

# 22
  • Мнения: 106
Извинявам се за глупавия въпрос но какво означава "породени" ?
Мноо съм загубена....

# 23
  • Мнения: 3 595
На болничките бързо оздравяване  Hug

Тук съм чета, ама и аз като Филипа дължа огромно извинение на всички   bouquet

Вчера седя и си мисля, дали пък след 10 години няма да ми се прииска трето. Като се замислих, че Елито ще е на 13 и си казах пубер и бебе абсурд  hahaha Хормони ще да са. Много ме развеселихте  Joy

Памперса сигурно помните пробвах в 8мия като бях бременна да го махна, в 9тия се предадох заради контракциите и болките в корема. Месец след като се роди бебето, тя каза мамо пиш и от тогава е само на гърне.

Бибката я рязах по малко. Бях я подготвила, че кученцето ще дойде и ще я гризне, когато стане голяма кака. Тя щастлива, аз щастлива, малко трудно беше, но мина. ДЕфекта е, че откакто махнахме бибата иска някой да лежи при нея, докато тя заспи. Tired

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 13:10 от Ivy

# 24
  • Мнения: 5 391
ДЕфекта е, че откакто махнахме бибата иска някой да лежи при нея, докато тя заспи. Tired
Ъъъ, и Пресил това се опитва да направи TiredДано е само период, че така хубаво заспиваше сам.

# 25
  • Мнения: 2 722
bini_og , наказана си да се срамуваш 5 минути в ъгъла. Бързо оздравяване. От много доктори чух, че засиленото пиене на вит. С много помага да се размине грипа или поне да се кара по-леко. По лични налбюдения май без хапчета минава по-бързо. И определено на мен ми помогна това, че нямах нито минута за залежаване. Оказа се че подсмърчане и самомъжаление вършат работа за оздравяването.

Люсka породени значи родени в съседни години, но тук границите са малко разширени - деца с малка разлика.

majceto успех с новия начин на приспиване. Аз в това отношение съм доволна - слагам в леглата, целувам, пожелавам лека нощ и излизам от стаята.

Днес моите диванета си играха превъзходно като едни много добри и обичащи се братчета. Направо още не ми се вярва. Намаше бой, нямаше дърпане и бутане. Да не би да порастват  newsm78 Направих клипче, ако ми остане време ще го кача.

# 26
  • Мнения: 290
Здравейте,хайде и аз в новата тема!
Ние вече сме здрави,но пък ни изкарват зъби и на двамата.На Иво почти са пробили и двата долни резеца,а на Ради му остонаха още 3 кътника,първият изби най-накрая.Сега обаче и двамата са адски кисели и само мрънкат,но поне не са болни.
Пожелавам на всички Ви,болестите да Ви забравят,дечицата да са много усмихнати и весели!
А колкото до спането-и ние спим в една стая от самото начало,що се отнася до памперсите и на мен вече ми писна,но ще изчакам времето да се пооправи и да е по-топло и веднага ги махам!
Сега отивам да изчета старата тема,че доста съм изпуснала.
Диана,много се радвам,че всичко е минало наведнъж и без проблеми.Браво,че веднага са се видяли добрите резултати,а след 6 месеца да са още по-добри!
П.П.Добре дошла на новата мама!
Весел и приятен ден на всички!

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 15:10 от hrisi051

# 27
  • Мнения: 1 470
Е-ех, размечтахте ме за трето  Laughing
И пак да се падне породено съм съгласна - само да е момиче. Обаче нашия тате за момента все още е на вълна - твърдо не
Ми хайде давай де!!!

Да се представя и аз имам породени дечица-на 9г.-Калоян,и на 7.6 Страцимир...До сега пишех най-вече в многодетните мами,защото съм и многодетна-последният е на 2.4м-Преслав...Поздрави!!!

# 28
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Червена Шапчице, здравей!
С толкова много мъже сигурно никак не ти е лесно.
Все си мисля, че като има има много мъже в къщата, реда и дисциплината трябва да са на ниво казарма, защото иначе става страшно. newsm66

# 29
  • Мнения: 1 470
Червена Шапчице, здравей!
С толкова много мъже сигурно никак не ти е лесно.
Все си мисля, че като има има много мъже в къщата, реда и дисциплината трябва да са на ниво казарма, защото иначе става страшно. newsm66


Определено,на една приятелка мъж и е военен,но казва че успявам да засрамя всичките военни със командването... LaughingСамо да видим след години дали ще е на същото мнение като ме наобиколят снахите... Wink

Общи условия

Активация на акаунт