Във Варна шетат мечки бели, за слънце пролетно сме зажаднели! - 35

  • 13 333
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 48
llina съгласна съм с теб , че за да лекуваш с хомеопатия е необходимо да се направи индивидуален профил на детето , но според мен това се прави когато се налага да се лекуват едни по-сериозни заболявания , при които се  комбинират  няколко продукта и се дават по схема !
Но в случая аз говоря за обикновенна хрема . И мое мнение е разбира се но мисля че много майки са давали Оксцилококцинум ( при грипни състояния ) , Арника ( когато детето се нарани , за по-бързо зарастване ) , Хамомила (при колики и за успокоение ) и т.н. и то без да е правен профил на детето !Все пак това не са антибиотици ! Важно е да знаеш разбира се основните правила при даване на хомеопатични продукти !
Но подчертавам , че това е мое мнение и не го натрапвам на никого ! Всеки сам си решава ! Peace

Не исках да се заяждам или нещо подобно....само казвах, че така съм чувала за хомеопатичните (все пак не съм се интересувала много) пък за това, че не са антибиотици наистина...и хубавото е, че си доволна от тези които си ползвала и можеш да ги препоръчаш  Party Пък който не му "стиска" да не ги ползва! - дет се казва  Mr. Green

llina по принцип на шишенцето пише над 1 година,но аз съм давала и преди,като крайна мярка в случай че нищо друго не помага. тези със сигурност помагат! но са доста силни един път капваш и цял ден няма сополи  Peace .
както си прецениш. на моя звяр нищо друго не помага,нито на мен  Rolling Eyes
Абе за сега ще пробвам с промивки, пък ако не помогнат...ще му мисля....благодаря

Мами, какво ще ми кажете за "географски език"?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 893
pets пробвай с Панадол Peace на всяко детенце различно му избиват. наще избиват по 2 месеца и по 2-3 наведнъж и веднага след тях почват следващите. в момента още ни избиват предкътниците 3, а кучешкия вече се е надул  #Crazy ooooh!

llina "географски език" ?? newsm78

# 32
  • Мнения: 95
Забравих да спомена че имам леко закъснение от три дни Shocked а на мен никога не ми закъснява с изключение на двата пъти когато се оказах бременна. м Днес си мисля"Абе тия дни не трябваше ли....." и замръзнах само като си го помислих.Изкомандвах мъжо да притърчи до аптеката за тест. Веднагически го направих и за моя радост е   :EFN:newsm44 Искам трето, но ако се случи сега просто ще превъртя. Наложих вето на секса за неопределено време,докато  ми мине уплаха Mr. Green Иначе  не отговарям за живота на любимия #2gunfire

# 33
  • Мнения: 50
Virginity имаш предвид сиропа за температура? Не съм знаела, че може да се дава  и за зъбки. Ще пробвам довечера, че съм като гръмната вече пък и детенцето ми се мъчи. От това най - много се терзая, че я боли а немога да и помогна. Благодаря за съвета  Hug

bela при този динамичен ден във вас ако ти останат сили и за секс направо ще те призная.  Peace Но въпреки всичко децата са хубаво нещо  Heart Eyes макар и три.
Ако бяхме започнали с мъжо да ги правим по - рано можеше да ги докараме до три ама на тези години и едно ми стига за сега.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 144
llina  , всички е ОК . Peace Аз държах просто да разясня моята гледна точка !
 

# 35
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Virginity имаш предвид сиропа за температура? ...

Ахам същото, успокоява се детето, ама не трябва да се прекалява, може също и венците леко да намажеш с Панадол

llina "географски език" ?? newsm78
А?

# 36
  • Мнения: 29
PETS,Панадола е добре балансиран Парацетамол,който има и противовъзпалително и болкоуспокояващо действие.А когато никнат зъбките венците на бебчо се възпаляват и са много болезнени.Така че Панадола в този случай има много добър ефект.Давай смело,че да се наспите и двамата.

# 37
  • Мнения: 95

С малко срам следва да си призная че се случва в месеца веднъж  Embarassed и ето ти тревога Mr. Green За сега нямам яснота по въпроса, но искрено се надявам теста да е верен  Praynig Иска ми се едно момиченце, но поне след година. Братанчо го чакахме седем години, появи се след толкова много мъки, че ако сега Бог е решил сега да се случи ще се справим  надявам се да го поотложи малко.

# 38
  • Мнения: 3 971
Що не използвате презервативи бе хора Rolling Eyes Аз лично  нямам притеснение ще дойде или няма  Naughty

# 39
  • Мнения: 37
Привет варненки Hug
Благодарско много много на Калима   bouquet newsm51
която ни направи част от вас и форумчето  Hug

# 40
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Що не използвате презервативи бе хора Rolling Eyes Аз лично  нямам притеснение ще дойде или няма  Naughty

А бе жена к'ви презервативи, те са за чуждите мъже, който оди по чуждо да си слага, че да не носи  в къщи гъби разни и други работи, в къщи бананите се ядат без обелката  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 50
Kali отново си права! Laughing А ако тръгне по чуждо с гъби без гъби , с презерватив или без презерватив лошо му се пише. Ама каква тема се подхвана  Joy
Мъжът ми вероятно си мисли, че си пишем за плетки а то  Blush Няма лошо то тези теми само за децата край нямат, вярно че форумът е такъв ама боб , боб може и малко леща.

Момичета благодаря за съветите за Панадола ако и довечера сме на "дискотека" ще и дам да не се мъчи миличката.

Днес излязохте, ли ? Да няма настинали?

# 42
  • Мнения: 290
аз съм малко  Thinking за даването на Панадол превантивно. бих го дала само ако има температура, но не и като болкоуспокояващо при никнене на зъбки. просто тази вечер ще подейства, ами утре вечер newsm78 пак ли Панадол? все пак съдържа парацетамол и съм предвирчива. За успокояване може гелчета, Хамомила, а аз съм най-доволна засега от Дентокинд (пак са хомеопатични хапченца, но могат да се дават продължително време).

# 43
  • Мнения: 109
мдаа ели мама е права- и аз така давах панадол,но питах Нивеа доктора ,дето е във форума и каза,4е все пак уврежда 4ерния дроб- така 4е минах на хомеопати4ните - и аз давам хамомила вулгарис 15 /което е лайка/ и мажа с гел4ето дентинокс...само при изклю4ителните слу4аи- температура ,тогава давам панадола!!

# 44
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Е то Панадола ням с шишето да налива, аз съм давала малко и само когато е нетърпимо положението, инак може да се пробва с разните там хамомили  Wink , гелчета за зъбки, има няколко вида едно може да не помогне ама другото може да има ефект, аз ползвах Калгел, ама наще зъби лесно излизат, и като избиха първите 4 ми свърши мазилото и не съм вземала повече и не съм мазала, даже и Панадол не се е налагало да давам, сега има 12 броя, трудно излизат, ама не се мъчи бебо, само на моменти и то рядко си личи че страда от зъбонкнене, има много информация във форума, който има нужда и не може да я намери да казва, веднага ще помагаме

...Мъжът ми вероятно си мисли, че си пишем за плетки....

А за плетките си има отделна тема, има и за гобленарки, и за шивачки, и за цветарки, и за още много хобита, ама аз там рядко влизам че ми е слаб ангела и като вляза веднага ми хрумва да правя нещо, а съм се хванала тука сега едни работи да майсторя първо тях да свърша после другите работи

Общи условия

Активация на акаунт