За системата за регистрация в детските градини и прословутите хакери

  • 1 780
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
изчаках да отговориш, и сега мога спокойно да затворя темата. сигурно си се убедил, че тук не е нито мястото, нито това е начина за дискутиране на толкова комплексна техническа тема, като защитата на 'обсаден' уеб сайт.

единственото сигурно в случая е, че сърверите не са издържали.

всеки може да спекулира с останалото

еди
ПС акаунти няма да трия, най-малкото ми се иска да проверя нещо като имам време.

и да, не ме кефи като се регистрират хора само за да изплескат нещо и да се изнесат. това по много точки прилича на спам, и, макар да няма толкова меркантилна основа, си е същото - не ти пука за bg-mamma или мамите, не си дошъл да помогнеш с нещо, а само за да си изкажеш не на място мнението (терминът е изцвъкаш) и да се изнесеш.

мнението ти не е за детските градини, а за един сгафил it проект. но това трябва да се обсъжда в it форуми, не в мамешки. и в подобен форум, наистина, има какво да ти кажа, защото твърденията ти на много места подлежат на сериозна критика, според мен. бих те посъветвал сериозно да преразгледаш, ъъ, техническите детайли, като отделиш повече време на реалността а не на популистичните лозунги.

казвам това само за да разбереш основата на моето (и не само) отрицателно отношение към постинга ти.

# 16
  • Мнения: 545
още един, последен послепис:

Получих едно лично съобщение от потребителя "Васил". В него имаше много глупости, с доста невъздържан и груб тон.

За това, ще бъда и аз прям - но без да изпадам в простащина: написаното от Васил, в техническата си част, е (почти) пълна глупост, и в никакъв случай нещо, с което трябва да се съобрази човек. Писано е в движение, не е обмислено и даже не прилича на (загатвания но отречен) професионализъм. Много е вероятно и да е просто преписано чута част от дискусия.. Човекът прояви явна неприязън към издънилата се (факт) фирма, и не желае да приеме и факта, че издънката си беше запрограмирана в самата идея.

Така че, моля родителите да не приемата казаното от него за чиста монета. Просто НЕ е.

Колкото до Сирма, ще потретя: техническата дискусия е дълга, и, преди да бъде проведена на подходящо място, подобни постинги са нищо друго освен популизъм. И опит да се премести фокуса от издънената ИДЕЯ към издълнил се ИЗПЪЛНИТЕЛ би трябвало да ви накара да се замислите, защо е тази шумотевица. Кое е по-лошото - случката или самата концепция за такъв начин, кой превари по Интернет, записване.


Споменах ли, че не обичам хора, които се регистрират само за да се изцвъкат с някой общ лаф?

еди

Общи условия

Активация на акаунт