Какво се носи на родилка?

  • 14 308
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
сок и списание, което ще и хареса.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Сокове,нещо вкусно за хапване,плодове,нещо за четене.

Peace

# 32
  • Мнения: 9 903
Шоколада не е добра идея,ако иска да кърми!!

да, тъкмо се чудех защо масово се набива шоколад от родилките. И на мен ми донесоха много шоколад, та 2-3 месеца само го заобикалях и се облизвах вкъщи.

И ядките е добре да не се експериментира  Peace та не е лесно. Освен ябълки Simple Smile

# 33
  • Мнения: 266
На мен също ми носеха нон стоп цветя, сокове и шоколад....нито едно от тези неща не ми беше позволено  Rolling Eyes
От соковете даже и с ябълката трябва да се внимава да не е зелена, никакви цитруси, мъхести и разни там екзотични! Сина ми хвана разстройство от един сок от кактус с лайм  ooooh!
Цветя не са позволени заради разни алергии, а шоколада е ясно защо  Peace освен че е алерген, също така всички знаем че е стимулант и превъзбужда.
Идеята с балоните и книга за отглеждане на близнаци например най- ми допада!

# 34
  • Мнения: 7 474
Сок и плодове най-добре  Party

# 35
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
нещо за четене, плодове, сокче и нещо сладичко никога не са излишни Simple Smile виж ако кърми мисля че шоколадът не е много добра идея, а ако ти е близка мамата може и малко подаръче за спомен Simple Smile

# 36
Благодаря  ви много! Страхотни сте! Отивам  да се приготвя и хайде в болницата да ги видим!  bouquet  newsm04

# 37
  • Мнения: 674
Ябълков сок и някакви бисквитки, солетки, банани.
На мен не ми даваха цитрусови сокове и сладко, защото бебо получи обрив.
На бебетата все още нищо не им трябва за там! Peace

# 38
  • Мнения: 4 371
Шоколада не е добра идея,ако иска да кърми!!
да, тъкмо се чудех защо масово се набива шоколад от родилките. И на мен ми донесоха много шоколад, та 2-3 месеца само го заобикалях и се облизвах вкъщи.
Шоколад да се подсили малко. Кърмата не слиза веднага, така че има време да си хапне Mr. Green

# 39
  • Мнения: 207
Да са и живи и здрави бебчовците! Сок без консерванти, солети, бисквити, плодове

# 40
  • Мнения: 315
Честито!   ylinfant  ylinfant

Да са живи и здрави и мама и бебетата!  luvbed newsm51 newsm10

Ами цветя, малко сладки, малко и солени неща, минерална вода, някое списание или книга за отглеждане на деца. Или най-добре я попитай какво й е харесва.
Важен е жеста.

# 41
  • Мнения: 221
Букет цветя,книга със съвети за кърменето.Ако ти е много близка може да и приготвиш,домашна вкусна супа.

Общи условия

Активация на акаунт