Как се справихте най-бързо и лесно с целулита,споделете!

  • 6 391
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
Моят опит казва диета и след това ограничаване с храната. Сега и аз имам целулит защото съм качила 4-5 кг. Винаги става така като кача няколко килца. Решила съм някаква диета да почна, защото вече ми е време да се взема в ръце.

# 16
  • Мнения: 519
Някой може ли да каже нещо за "Виши", ако е ползвал антицелулитния крем?

За Ейвън мога да кажа, че няма кой знае какъв ефект, поне при мен, освен че ми става мекичка кожата Simple Smile

# 17
  • Мнения: 62
[Моля те  ако имаш малко време пиши  ми подробно как правиш вендузите и с и какви вендузи

# 18
  • Мнения: 185
4 месеца каланетика
започнах с по 1 път на седмица, докато някъде към 3-тия месец вече ходех по 2-3 пъти седмично. При мен никакви помади никога не са вършели работа. При първа физическа възнможност отново започвам.

# 19
При мен сле 1-то раждане имах доста целулит 1-ва ,2-ра степен и след като започнах да пия капсули пу-ер и самия чай едно че мн.отслабнах а и гадоста ц-т изчезна Grinning.Сега пак го пия<чая>а също и германския ябълков оцет.Свалила съм вече 11 килца. newsm44 И продължавам в същия дух!!! newsm3 Отделно използвам и различни кремчета и лосиони.Преди ходех и на фитнес ,но сега още немога да си позволя това удоволствие.

# 20
  • Поморие
  • Мнения: 162
При мен сле 1-то раждане имах доста целулит 1-ва ,2-ра степен и след като започнах да пия капсули пу-ер и самия чай едно че мн.отслабнах а и гадоста ц-т изчезна Grinning.Сега пак го пия<чая>а също и германския ябълков оцет.Свалила съм вече 11 килца. newsm44 И продължавам в същия дух!!! newsm3 Отделно използвам и различни кремчета и лосиони.Преди ходех и на фитнес ,но сега още немога да си позволя това удоволствие.
Какви са тези капсули пу-ерх? Чая съм го виждала, но за тях не съм чувала!Само от тях ли свали толкова килограми и за колко време?

# 21
Ами касулите са също от чая.На опаковката <кутия е> е нарисуван някакъв китаец берящ чай и си пише пу-ерх капсули.Има ги във всяка аптека.Как само го обясних ooooh! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 952
11 кг от Пу ер?

# 23
Да ,защо се очудваш?Много съм доволна от този чай.Но все пак и психическата нагласа е мн.важна.

# 24
  • Мнения: 831
все още съм закръглена,но ми хареса метода с водата Peace

# 25
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, бях чела тук в темата за една дама, която се мажела с утайка от кафе със зехтин по проблемните зони. Можете ли да ми кажете дали има ефект и колко време се седи така намазан и колко пъти в седмицата се прави?
Аз сега седя намазана и не знам кога да се измия... newsm78

# 26
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Най-бързо и ефективно ми се е махнал целулита с антицелулитния на ВИШИ, но като спреш да се мацотиш всичко се връща на място Confused,което значи,че трябва бавно, плавно и постоянно със спорт и масажи, правилно хранене и т.н. ако имаш търпение и нерви-успех!

# 27
  • Мнения: 302
При мен утайката от кафе даде страхотни резултати, дори без да се усетя (мислех, че трябва да мине повече време и като забелязах изгладената кожа се изненадах много приятно). Също така сега ползвам крем AuraSlim, който дава чудесен резултат (а не съм се мазала повече от 20 дни за сега). Открай време пия много вода и най-често се придържам към нисковъглехидратен режим на хранене. За една година целулитът ми почти не се вижда!

# 28
  • Мнения: 3 050
Аз се мажа с розовия на Дева, но все още не знам дали ще има ефект-при мен не е целулит, а искам да се стегна за лятото. Винаги се съчетава и с отказ от мазни, сладки нещица-определено позарязах сладкото Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 647
Докато приемах L- carnitin целулитът ми изчезна

Какъв Карнитин пи?

Общи условия

Активация на акаунт