тест Sure Check

  • 14 372
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Какво Ви е мнението за този тест и дали има случаи да дава грешен резултат.Вече 4-ти тест правя с три различни резултата.

# 1
  • Мнения: 27 524
При мен винаги всичко е било точно, много съм доволна от този тест.
Прави си теста сутрин, с първата урина, тогава нивото на хормона е най-високо и отчита най-точно.
Може да дава грешен отрицателен резултат всеки тест принципно, но не и грешен положителен.  Simple Smile

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 52
Този тест е много точен PeaceНе знам какви са другите,които си позвала,но този е категоричен на първия ден от закъснението.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Блонди е права Peace
И аз не съм имала грешни резултати от него.

# 4
  • Мнения: 575
Какви са тези 3 различни резултата Mr. Green Възможните при тези тестове май са само два - или си бременна или не. На теб някакъв среден вариант ли ти се пада Wink

# 5
  • Мнения: 636
При мен винаги всичко е било точно, много съм доволна от този тест.
Прави си теста сутрин, с първата урина, тогава нивото на хормона е най-високо и отчита най-точно.
Може да дава грешен отрицателен резултат всеки тест принципно, но не и грешен положителен.  Simple Smile
Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 371
И при мен винаги си е показвал правилно мисля че е един от най-точните тестове Peace

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Какви са тези 3 различни резултата Mr. Green Възможните при тези тестове май са само два - или си бременна или не. На теб някакъв среден вариант ли ти се пада Wink
  Peacehahaha Joy Joy Joy

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Аз съм го ползвала само венъж(резултата е налице Mr. Green),но мисля че е от най-точните тестове Peace

# 9
  • Мнения: 9 973
ако пиеш някакви лекарства е твърде възможно
моя приятелка и излезе 2 черти,а после се оказа,че от лекарства е отчело наличие на нещо си там в урината

# 10
  • Мнения: 375
Така..първият тест на 2-рия ден от закъснението -положителен с много бледа розова лентичка,след 2 дни никакъв резултат,т.е.бяло прозорче Rolling Eyes,трети тест-след 1 ден -отрицателен,и днес отново отрицателен ,с малко въображение една много,много лека лентичка.Никога не ми е закъснявал цикъла , естествено без да съм бременна ,та затова се учудвам на отчетения резултат.

# 11
  • Мнения: 27 524
ако пиеш някакви лекарства е твърде възможно
моя приятелка и излезе 2 черти,а после се оказа,че от лекарства е отчело наличие на нещо си там в урината

Да, това си е упоменато в листовката.

# 12
  • Мнения: 5 393
Правила съм само един тест и даде правилен резултат.
Не знам на какво се дължат различните резултати при теб newsm78

Вече 4-ти тест правя с три различни резултата.

# 13
  • Мнения: 375
Не пия никакви лекарства освен фолиева коселина,то ние си правим бебе,но не мога да разбера защо два отеицателни резултата и една седмица закъснение newsm78

# 14
  • Мнения: 750
Може да имаш седмица закъснение, дори две е нормално закъснение.
И аз съм доволна от този тест, правих два и двата дадоха правилен резултат.
Отиди на гинеколог за най-сигурен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт