Вакса за коса

  • 3 420
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Косата ми е нито къдрава, нито права, затова задължително след като я измия трябва да я оформя, но ми омръзна вече да я изправям и мисля да си взема вакса за коса, но незнам как точно се използва и дали ефектът ще е добър,ако някоя от вас ползва вакса моля да ми кажете как да постигна най-добър ефект и дали ваксата на тафт е добра

# 1
  • Мнения: 483
Аз съм ползвала на Лонда и тази на Гарние, която е на водна основа, но не ми харесаха. По принцип ваксата, каквато и да е, е много тежка и доста омазнява косата.Трябва да се слага по много малко, но аз предпочитам да не я използвам.

# 2
  • Мнения: 5 228
Аз ползвах вакса преди време,  когато бях с къса коса. Ползва се върху краищата на кичурите, но наистина косата бързо се омазнява. Моята след няколко часа изглеждаше като мръсна. Ползвала съм вакса на Вела и Лореал Professional.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз ползвам на Шварцкопф и съм много доволна. Слагам повече от необходимото, но косата ми не се омазнява.

# 4
  • Мнения: 1 111
Ползвам на Лонда и ако сложа повече бързо се омазнява косата ми.Иначе се постига добър ефект Peace

# 5
  • Мнения: 580
Аз лично не съм особено доволна от ваксата .....взех си на Wella,но в последствие по съвет на мамите от форума  я смених с един продукт на l`oreal ,казва се "Out of bed"  Party

# 6
  • София
  • Мнения: 7 765
Аз не ползвам вакса за коса, ужасно е мазна.  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 779
Аз не ползвам вакса за коса, ужасно е мазна.  Crossing Arms
Да,и на мен ми е неприятна!то е като крем-мазно,...само ми мири6е добре.не ми харесва ефекта!

# 8
  • Мнения: 7 723
Сега вече и НИВЕА пуснаха вакса за коса....с диаманти  Wink
....добре мирише... Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 4 587
А вреди ли много на косата? Blush

# 10
  • Мнения: 893
Аз имам гума за коса(като вакса) на Сери...
И гумата и ваксата обират много буклуци...На следващия ден косата ти ще е ужасна...
Не си купувай...моята съм я ползвала 2 пъти..
Бих я подарила на някой, ако я иска!  Peace

# 11
  • Мнения: 2 407
Мъжът ми ползва на Лореал и Шфарцкоф,много добре му влиаят на косата!

# 12
  • Мнения: 3 153
Аз ползвам един продукт на Л'ореал, който се казва "Out of bed effect" и наистина ефектът е точно такъв Crazy. Не мисля обаче, че е подходящ за дълга коса.
Иначе ваксата на Л'ореал е най-ефикасна за постигане на прическа, но косата става ужасна още със самото нанасяне и аз лично не я ползвам вече, че ме дразни.

# 13
  • Мнения: 757
ваксата е за къси коси или ако искаш леко да си я направиш на отделни кичури,но прави косата много мазна

# 14
  • София
  • Мнения: 4 743
Хвърлила съм две кутийки вакса, така и не се научих да я ползвам  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт