8 май 11:48 Новолуние

  • 5 887
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Тоzи път ще я направя. Има ли и други желаещи, zа да се подкрепяме?  Wink

# 1
  • Мнения: 3 461
Този път и аз съм с теб. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 6 767
Твърдо съм с вас,даже една приятелка съм навила!

# 3
  • Мнения: 399
Този път и аз съм с вас Laughing  Laughing  Laughing
Лятото вече наближава и ще трябва някак да се покажеме на плажа Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 4
  • Мнения: 3 611
Ей, момичета, zа утре става въпрос. Да не се объркате и да почнете от днес?  Grinning Темата я пуснах сега, щото една майка беше споделила, че все я вижда след определения час и така я пропуска, а твърдо иска да я прави. (да ме иzвинява, но не помня коя точно мама беше).
Имам 3 килца още zа сваляне, другия месец си идвам в БГ и трябва да ги няма - глася се да съм гадже трепач  #Silly

# 5
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз съм решила твърдо от 8ми да почвам, но вчера като взех от врат ми таблиците пише 10,46. А и от форума някъде изтеглих табличка и там пак беше 10,46. Ако искате проверете пак за всеки случай.
 alert

# 6
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Raly75
И аз съм решила твърдо от 8ми да почвам, но вчера като взех от врат ми таблиците пише 10,46. А и от форума някъде изтеглих табличка и там пак беше 10,46. Ако искате проверете пак за всеки случай.
 alert


И в друг сайт погледнах, там пише 11:45 .  Thinking
3 мин. раzлика не мисля са чак от такова zначение.  Wink

# 7
  • Мнения: 3 861
Включвам се и аз с пълна сила. Още повече, че съм поотслабнала доста забележимо и това ме стимулира да продължа докрай #Milti  #Milti  #Milti . Всички колеги се изредиха да ме питат как съм го постигнала това(2 седмици бях отпуск) Blush  Blush  Blush . Е от това по добър стимул здраве му кажи Grinning  Grinning

# 8
И аз съм с вас, но какво да правя? Rolling Eyes

# 9
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Цитат на: Сончето
И аз съм с вас, но какво да правя? Rolling Eyes

Моля, споделете какво сте пийвали и хапвали и колко сте свалии.

# 10
  • Мнения: 8 450
И аз и аз! Grinning

# 11
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Този път и аз съм с вас Stuck Out Tongue !
 Досега все оправдания си намирах или си имаше наистина -Великден,рожден ден, и т.н ,но този път съм сериозна Twisted Evil .

# 12
  • София
  • Мнения: 6 767
Аз съм мамата,дето все вижда темата впоследствие! Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 1 544
Цитат на: arrows
Цитат на: Raly75
И аз съм решила твърдо от 8ми да почвам, но вчера като взех от врат ми таблиците пише 10,46. А и от форума някъде изтеглих табличка и там пак беше 10,46. Ако искате проверете пак за всеки случай.
 alert


И в друг сайт погледнах, там пише 11:45 .  Thinking
3 мин. раzлика не мисля са чак от такова zначение.  Wink

Не видях че си в Берлин но аз говоря за разликата от 1 час а не за 3те мин, за БГ е от 10,45!!! . Промени си заглавието за да не объркаш мамите от БГ.

# 14
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Raly75
Не видях че си в Берлин но аз говоря за разликата от 1 час а не за 3те мин, за БГ е от 10,45!!! . Промени си заглавието за да не объркаш мамите от БГ.


Ще се направя, че не zабеляzвам острия ти тон.  Wink
Няма zначение, че съм в Берлин - аz гледам в БГ сайтове.
А ти що не кажеш от де вzемаш инфото и дали не е въzможно случаааайно да се бъркаш?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт