Киндербут 5

  • 46 751
  • 981
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Ами след като пуснахме 4-тата си поръчка и има желаещи за следваща отварям тази тема. Да се посъберем поне 10-ина момичета и отново ще пуснем.  Peace
Моля всички, за да бъде темата по-приятна да споделяме нещата, които сме харесали с линкове и снимки. Линковете се дават по специален начин, защото по обичайния обикновено водят до началната страница на сайта, а именно - мишката се позиционира върху снимката на артикула и от менюто отварящо се с десния бутон се избира "Copy link location" /за Мозила/, а след това и Paste в мнението, което ще се публикува.  Нека да разнообразим темата с повече линкове, снимки и впечатления от сайта. А ето го и него:
www.kinderbutt.de Peace

# 1
# 2
  • Мнения: 2 936
аз искам да се включа  Hug,Танче записвай ме  Grinning

# 3
# 4
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Някой може ли да ми каже тези якета
http://kinderbutt.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_s … %7C%7C&ss_n=3|42|98|98|50||Jacken|||#
http://kinderbutt.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_s … %7C%7C&ss_n=3|42|98|98|50||Jacken|||#
http://kinderbutt.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_s … %7C%7C&ss_n=3|42|98|98|50||Jacken|||#
пролетни ли са или зимни?Мерси предварително!

# 5
  • Мнения: 511
Имам въпросче,за каква възраст горе-долу е 23 номер детски обувки, тези пантофки съм харесала

# 6
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Който е получил вече детски дрехи може ли все пак да сподели как върви номерацията-моя син е 120 см и 20кг(направо се изглежда слаб)-по българсата номерация панталони му стават 116,а блузи122-128 номер,ако може някой да ме ориентира как е по немската...

# 7
  • Мнения: 2 936
Имам въпросче,за каква възраст горе-долу е 23 номер детски обувки, тези пантофки съм харесала

Aлекс носеше лятото,значи 2 г. 6 м.-но пък на една приятелка детенцето е с по-дебел крак и вървеше с един номер по-нагоре...така 4е зависи!

# 8
  • у дома
  • Мнения: 7 140
,това за обувките е много индивидуално,няма нищо общо с възрастта...Малкия ми син е на почти 2г и носи 24 номер,а на една приятелка момиченцето е на 4г и 6 м и носи 25 номер...

# 9
  • някъде
  • Мнения: 979
Имам въпросче,за каква възраст горе-долу е 23 номер детски обувки, тези пантофки съм харесала
Това са обувчици за гимнастика /демек цвички/.А 23 номер е за около двегодишно детенце.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Най-добре някой, който е получил да даде размер на стелката. Пращала съм сандалки, пантофки, джапанки... А чакам да дойдат и маратонки. Струва ми се, че немските вървят с номер нагоре, но не съм сигурна...  newsm78 Имат и таблица, но незнам дали е правилно да се ръководим по нея.

# 11
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Танче,можеш ли да ме ориентираш тези якета които съм посочила по-горе дали са пролетни или зимни...

# 12
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Танче,можеш ли да ме ориентираш тези якета които съм посочила по-горе дали са пролетни или зимни...

Мисля, че първите 2 са по-тънки, а третия линк по-дебели.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 127
На някои продукти пише: Alle Preise gelten bis 09.02.2008. Lieferung nur solange Vorrat reicht!
Може би трябва да изчакаме да видим дали няма да променят цените в началото на седмицата?

# 14
  • Мнения: 230
може ли някой да ми прати линкове за камплекти чарафи за двойно легло(180/190) и детски (80/180) но не с олекотени завивки, а с пликове

Общи условия

Активация на акаунт