Солариум и кърмене

  • 3 561
  • 8
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 173
Интересува ме, съвместими ли са двете неща, ходенето на солариум и кърменето? Не искам да навредя нещо на бебка.
Не знаех къде да пусна темата, тук или в красива мама, и понеже ми е по важно кърменето, реших тук, но ако преценят модераторите могат да я преместят  Peace

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Той солариума като цяло не е препоръчителен,но тук съм чела,че като се кърми не е хубаво да ес посещава Peace

# 2
  • Враца
  • Мнения: 173
Мерси за бързия отговор Сиска  Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
За нищо Hug

# 4
Здравей и аз имам същия проблем.
Отдавна искам да ходя на солариум ,но не зная дали се съвместяват двете неща.
Eti 123 ми е писала ,че още от първия месец след раждането е започнала да ходи и е нямяло никакъв проблем.
Но никой не казва точно какво е правилно.

# 5
  • Мнения: 11 003
Чела съм, че не е хубаво да си печеш гърдите и ако ги покриваш с нещо докато си в солариума, няма да има проблем. Темата ме интересува, дано и други се включат от опит.

# 6
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Преди около месец имаше подобна тема. Може да предизвика изтичане на малко мляко.

# 7
  • Мнения: 79
И аз се вълнувам от този въпрос и питах педиатъра на бебка и ми каза че няма проблем. Не съм ходила още понеже няма на кой да я оставя, но другата седмица майка ми е  отпуска и ще отида.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Той солариума като цяло не е препоръчителен,но тук съм чела,че като се кърми не е хубаво да ес посещава Peace
   Peace

Общи условия

Активация на акаунт