Къде ходите с бебчетата през зимата?

  • 1 912
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Наистина майките сме доста ограничени през зимата откъм заведения със салон за непушачи, където можеш да седнеш с бебчето.

Ние ходим във Виктория в  Арена - Младост, пуши се, но салона е огромен и вентилацията добра. През деня няма много хора, въобще засега там най - много ми допада когато сме с малкия.
Другото е да се наврем в някой МОЛ, но през седмицата, защото през почивните дни има много хора.
Детските клубове също са решение, но не ме задоволяват напълно. Много ми е шумно там и опасността от контакт с болно дете ми идва в повече.

Ежедневието ни основно обаче е обикаляне по градинките, в квартала ни има няколко малки заведения с маси отвън целогодишно и там сядаме ако не е много студено. Имаме и едно кафе в което като ни видят с количките ни позволяват да си изнесем маса.

# 16
  • Мнения: 3 500
В моловете и в детските клубчета.

# 17
  • Мнения: 3 634
Ходя в сладкарница "Изкушение" в Драгалевци. Не е кой знае какво, но през укиенда около 10ч няма никой. Напоследък обаче е доста студено. Също и в друго заведение "Хелис", пак в Драгалевци...готвят вкусно и салона за непушачи е на отделен етаж.

Веднъж отидох в Сити Центъра да снимам бебо с дядо Коледа и страшно се изнервих защото всяка втора леля ме питаше на колко месеца е бебето и ми казваше да се прибирам. Мите беше на 3м и отидохме в 10:30 само, за да се снимаме.

# 18
  • Мнения: 620
В "Онда" срещу Руската църква пушачите и непушачите са на различни етажи, във "Виктория" на Околовръстното също има отделни салони за пушачи и непушачи.

# 19
  • Мнения: 454
Аз заведения не го водя. Разхождам го в парка или ако имам някаква среща я правя в заведение, в което изобщо не се пуши. 

# 20
  • Мнения: 145
Аз заведения не го водя. Разхождам го в парка или ако имам някаква среща я правя в заведение, в което изобщо не се пуши. 
Ами това е иделният вариант. Само кажи къде има такива заведения!
Мерси на всички за инфото!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 252
Днес бяхме в "Дон домат" на центъра (зад ЦУМ). Имат отделен самон за  непушачи и докато нямаше хора беше добре, но в един момент като се напълни и в салона за непушачи трудно се дишаше. Най-гадно ми беше, че на всички маси с пушачи имаше по едно или два деца.

Иначе предпочитам през зимата да ми гостуват приятелки с децата си в нас или аз да ходя с моето на гости, защото не понасям тютюневия дим.

# 22
  • Мнения: 2 908
Не ходя в заведения-навън сме почти всеки ден.

# 23
  • Мнения: 674
В заведение сме ходили заедно 2-3 пъти, ама не си е работа..........не стои на 1 място и за секунда, само разпипва и оставя пръсти по витрините и огледалата......
Като беше бебе пак същата история - застанем ли на 1 място и ревва!

Та заведенията за мен не са особен вариант засега! Confused Излизаме си навън, ако не е прекалено студено! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 44 041
в сити центъра горе на 2 етаж не се пуши...
и в макдоналдс също и в лучано.....

ние ходим в патиланци, ако го водим някъде спец....но нямам навика да си водя детето по кафета, така че не съм се интересувала мн от въпроса....обикновенно сме в парка...

# 25
  • Мнения: 266
В Билата,там има отделно за пушачи и непушачи и е много приятно.Тя се намира в ПОДУЯНЕ

# 26
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
С бебето само навън. За по-големички деца има детски кътове, където не се пуши.

# 27
  • Мнения: 4 546
ходим навън. разхождаме се , сядаме на някоя пеяка или навън на кафе, обаче даса опънали найлони да пази малко завет.много рядко ходим в единственото заведение в града, където не се пуши.

# 28
  • Мнения: 1 029
всеки ден за по час - два в детски кът, когато е студено.Иначе навън Peace

# 29
  • Мнения: 1 197
Ние си стоим в къщи или на гости в някоя баба,тъкмо да идват по-рядко в къщи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт