Черен списък на нелоялни работодатели

  • 179 914
  • 446
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 337
Защо не може да пиша анонимно? Все още съм на тази работа................ Crazy

# 31
  • Мнения: 6 029
Офис Експрес. Малко плащат, много искат.

СПХ (Строително Предприемачески Холдинг), както и Бетон Интелект (една и съща фирма са) са ми клиенти. Не плащат. Шъ ги земат дяволите. И Нола-7 са ми клиенти. И те са едни  Sick

# 32
# 33
  • Мнения: 984


Извинявай Джул, че те цитирам, но що за хора могат да си именуват фирмата така?! Laughing Бетон пък и интелект?! Смешничко е!

# 34
  • Мнения: 212
Всички, чиите обяви висят с месеци и все не могат да си намерят хора.  Peace
Или плащат малко, или изобщо не плащат. Или има нещо друго гнило...

Напълно съм съгласен с как Сийка. Ако една работа е хубава то за нея веднага се намират хора. Освен това от хубавото НИКОЙ НЕ БЯГА. Ако една фирма постоянно си търси работен персонал значи има нещо гнило. Нямайте доверие на фирми чийто обяви постоянно виждате във вестниците или бюрата по труда. Ако условията във една фирма са много добри то първо хората няма да напускат и второ случайно освободените места веднага ще се заемат дори и без обяви да се пускат.

Цитат
Това не е точно така - ние търсим хора, но високо квалифицирани в дадена област. За съжаление тези хора предпочитат да работят на запад. А мога да кажа, че заплащането и условията при нас са повече от добри.

Айде бе - не думай. Викаш заплащането е супер. И защо тогава хората не искат да работят при вас. Може би заплащането е много добро само за теб. Не се притеснявай - това е често срещана деформация при работодателите - всеки си мисли че плаща прекалено добре на работниците си.

# 35
  • Мнения: 2 106
БГ мрежа - Интернет компанията. Отвратителни мошеници са, заедно с шефа им Жоро незнам си кой си.
В някои частни фирми си мислят, че са безнаказани и могат да се отнасят с персонала си като със слуги. 10-11 часа работно време, без допълнително заплащане за извънреден труд, без право на платена отпуска, на минимален заплата по трудов договор, без право на болнични, редовно с някакви измислени глоби. Още се чудя къде блее инспекцията по труда.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 890
БГ мрежа - Интернет компанията. Отвратителни мошеници са, заедно с шефа им Жоро незнам си кой си.
В някои частни фирми си мислят, че са безнаказани и могат да се отнасят с персонала си като със слуги. 10-11 часа работно време, без допълнително заплащане за извънреден труд, без право на платена отпуска, на минимален заплата по трудов договор, без право на болнични, редовно с някакви измислени глоби. Още се чудя къде блее инспекцията по труда.

   Те и с клиентите си така се отнасят. Все им се заканвам, ама кога ли ще ги сменям...  Laughing А същият тоя Жоро не стига никога не може да бъде открит в центр. офис, ами и е забранил на персонала да му дават телефона. Един път бях бясна и исках да говоря с него, беше ми казано "не можем да му даваме телефона, той му е личен."  Shocked Все едно среща ще си уреждаме.  ooooh! С две думи, неоткриваем.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 4 447
Нола 7.  Каквото и да правите, каквото и да ви говорят - не отивайте там!

Те, и като клиенти са ужасни. Laughing

Я, в какво са ви клиенти?

# 38
  • Мнения: 6 029


Извинявай Джул, че те цитирам, но що за хора могат да си именуват фирмата така?! Laughing Бетон пък и интелект?! Смешничко е!

Да, тази фирма я има в класациите за фирма с най-смешно и безумно име  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 038
Нола 7.  Каквото и да правите, каквото и да ви говорят - не отивайте там!

Те, и като клиенти са ужасни. Laughing

Я, в какво са ви клиенти?

В Оргахим, но аз вече не работя там. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 4 447
Нола 7.  Каквото и да правите, каквото и да ви говорят - не отивайте там!

Те, и като клиенти са ужасни. Laughing

Я, в какво са ви клиенти?

В Оргахим, но аз вече не работя там. Simple Smile

Като си спомням рекламните агенции как изпадаха в тих ужас
като им се обадехме.....  ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 322
Към черния списък добавям БИЛДИНГ ГРУП ООД.

# 42
  • София
  • Мнения: 38 476
И всички герои, които си мислят че все още могат да осигуряват работниците си на минимална работна заплата. #Cussing out

# 43
  • София
  • Мнения: 1 176
И всички герои, които си мислят че все още могат да осигуряват работниците си на минимална работна заплата. #Cussing out
и тези, които бавят или не сключват изобщо трудов договор, сякаш е бонус и само аз ще имам такъв.  #Cussing out #2gunfire

# 44
  • Мнения: 1 321
Много полезна тема ще ви следя.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт