45 Американска, с малко тъжно начало... но с надежда за по-добър късмет

  • 15 286
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви много момичета за споделената информация и за съветите! Ще прегледам непременно линковете, които сте ми пуснали!
Относно баба ми, аз в никакъв случай няма да я насилвам да идва, нито пък ще е веднага, но искам да направя каквото е възможно за да я махна от там. Ситуацията е особена, не ми се коментира във форума, но и родителите ми, и ние с мъжа ми сме съгласни, че ако искаме да я запазим жива, трябва да я преместим от там, където е в момента. Досега нямаше тази възможност заради дядо, но сега е вече повече от наложително. По принцип искам майка ми да я вземе при себе си ( баба живееше преди във Варна, където са и моите родители, така че там и е родното място, но е наложи да се преместят, където са сега и никога не и е било хубаво там, искаше да се върне, но нямаше как), но искам и да я взема малко на ваканция при мен да я гледам, че е станала кожа и кости и душа под наем носи.
Да не говорим, че искам да види децата, тя и преди е казвала, че иска да идва, дори планирахме да дойде тази година така или иначе, но пък нещата сега се разбутаха малко.
Ще ми е много полезно това, което ми писахте, благодаря още веднъж!  Peace

Я кажете къде мога да си намеря нормални обувки с грайфери за зимата?! Всички дамски обувки дето намерих са или с токова, или с равна подметка.  newsm78

# 46
  • Мнения: 2 381
Честити ходещи крачета на А.К. на Джи. Далеч да го отведат   bouquet

Тандури, моите съболезнования за дядо ти. (ако можех веднага бих взела баба си. Говоря от позицията на човек, който много обича своята и познавам емоцията, когато не можеш да пътуваш (макар и временно)).

Сигурно забравям нещо, но ми е трудно да чета напоследък Simple Smile

# 47
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Джи, честито ходещо момченце (скоро ще е тичащо  Laughing). Да го водят крачетата навскяъде по света, но да не забравят да го връщат при мама!

Дани на прощъпулника взе първо фигурка на американски футболист, после апарат за кръвно. Според баща му само първото се гледало, според мен ще играе футбол в колежа и после доктор (или сестра).  Laughing

Тази е красивата Анелия, да. А на този Миро кой му е казал, че а) може да пее и б) прилича на нещо... началото на клипа ме разби с close-ups на чаши и цигари.... стайлиш  Laughing

Тандури - ЛЛБийн или Ланд'с Енд:
http://www.llbean.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay? … d=1&langId=-1

http://www.landsend.com/ix/womens-clothing/Women/Footwear/index. … mmended&tab=2

# 48
  • Мнения: 7 091

Бубка, извинявам се, че ви подведох, става въпрос за ботуши или боти с грайфери! Simple Smile Аз обувки намерих, ама ми трябват за сняг, нещо за всекидневна употреба, с което да рина сняг от драйвуея  на - 25 С например Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 563
Честито на проходилото момче и от мен! Все така да радва мама!

Сипируми
, организациите за защита на животните си знаят работата. Трябва да има достъп до къщата, не за да ти спи в леглото, а като част от семейството с негово си място в самата къща, а и от съображение за безопасност. Кучешка врата е много добра идея.

Ние снощи се прибрахме в замръзналия СТ, след като полетът ни закъсня повече от два часа. Таман към 1:30ам вече излизаме от летището с колата и мъжът ми се сети, че си забравил супер скъпоценния учебник. Айде търчане и разпитване в затвореното летище, големи драми. Още го търсим смотания учебник, спали сме два часа. Уф. Отгоре на всичко снощи ни забиха и първия спийдинг тикет евър, 250 долара, а честито. Искам обратно във Флорида, мрън!

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 17:09 от Hear Again

# 50
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Тандури, баш за зимни ботуши и снежни обувки са тия двете фирми.

# 51
  • Мнения: 810
Бубка, верно много красива таз Анелия, гледах й и другите клипове. Има и много хубав глас, ама най-хубаво се гледа на изключен звук  Laughing Рядко красива е!

Хиър, толкова и учи като го е загубил  Laughing Шегувам се, дано го намерите! Моя мъж не знам дали и знае къде са му учебниците, напоследък хич не го виждам с тях. Той верно много бързо учи и помни, но не знам как си ги мисли нещата..

Тандури, аз пък си мисля, че ще е готино да я доведеш жената тук. Защо не?! Особено ако е под 100г  Laughing

Да ви питам, нормално ли е бебето да забави наддаването като стане на 4месеца, или да почна да се притеснявам. Направиха ни follow up чак след месец да го видят дали ще качи нещо и колко, защото сега за 2седмици практически нищо не е качил, може би 100тина грама.

# 52
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Пумпал, растат скокообразно децата, след седмица - две ще дръпне. Важното е да е здрав и да изглежда добре, не се втренчвай в кантара.  Hug

# 53
  • Мнения: 7 837
Еха, браво на А.К. Безаварийно тупуркане му пожелавам  Grinning

Ние се местим. От една страна е супер, защото е повод да сменя цветово интериора.Обаче ми се разказва играта, да го правя с две деца на главата. Пак ми падна номерацията на панталоните  Laughing

п.п. Тандури, сега видях. Съжалявам за дядо ти...

# 54
  • Мнения: 2 563
Пумпале, той учи усилено, чак му се възхищавам. Още не се е намерил учебника. Твоят мъж на кое ниво е? Евала ви, че и с бебе учите!

Кейси, къде се местите? Аз помня, че щяхте да се звързвате към централен водопровод, нещо такова, обвързани с определен имот не бяхте ли?

# 55
  • Мнения: 7 837
Вече не сме, Хиър.  Simple Smile
Иначе сме си в същия град, 2-3 мили по на юг.

# 56
  • Мнения: 1 783

... Пак ми падна номерацията на панталоните  Laughing


айде сега, карай ни да ти завиждаме  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 2 563
Вече не сме, Хиър.  Simple Smile
Иначе сме си в същия град, 2-3 мили по на юг.

По вода да ви върви на новото място и панталоните пак да напълниш! Боже, как ви завиждам, тук снежна буря има, а при вас е 24 градуса!  Grinning

# 58
  • Мнения: 1 800
Забравих да отговоря какво купих от Икеа- кухненски джаджи, доста платове ( слабост са ми, не че съм кой знае каква шивачка), калъфи за декоративни възглавници, рамки, бях си набелязала няколко други неща (маса, столове, легло и нови шкафове за книги), та ги разгледах обстойно, сега трябва да заведа съпружието да си каже тежката дума Wink

Пумпал, след твоя отчет, много ми се ходи на НМ...
Нормално е да не наддава равномерно, то  с ръста и размера на главичките е така, важното е да не падат или да са над нормата.

Хиър,  дано да намерите учебника.

Кейси, леко местене...

# 59
  • Мнения: 810
БубкаHug Как е Дани, оздравя ли? Как се справя с детската градинка? Носи ли гаджета вкъщи  Sunglasses

Бенсън, мен пък в Икеа ми се ходи сега  hahaha  Вече няма да си казваме къде сме били, че само в разходи се хвърляме  Mr. Green Какво ще правиш с платовете? Аз всеки път ги гледам ли гледам и нищо не ми идва в музата...А може покривка за маса да се направи, не се бях сетила...ама аз преди не се и трогвах много от масата, сега нещо са ме обвзвли лудите...човек без работа..

Хиър, може ли да поръча пак само този учебник? Моя мъж е първо ниво и той. Искаше да го взема още декември месец, но аз му развалих плановете и го отложи в последния момент.

Кейси, завиждам ти не само за панталоните ми и за местенето на ново място  Crossing Arms Crossing Arms  Laughing И с три деца в момента бих се преместила, така ми се мести, че.. Айде честито да ви е и да сте много щастливи на новата къща!   bouquet


Случвало ли ви се е да пишете в отчетните и да се оказва, че си говорите сами  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт