Дюканският режим е приятел най-любим - 77 тема

  • 29 992
  • 817
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 397
Добро понеделнишко утро, момичета!  Hug
Кръстнице, за теб  Hug Hug

...Имам нужда от съвет.От къде си купувате продуктите.
...за начало 10 дни на П.
...Ако се проваля ще се мразя още повече с моето тяло торба и страшно оредялата ми коса.
Мери, 10 дни се правят само под лекарско наблюдение. Направи максимум 7. Вероятността да сваляш само до петия или шестия е много голяма.
Продуктите се намират в Пикадили, Билла, Фантастико и диетичните магазини. Със съвсем малки изключения, те са стандартни и присъстват на всяка трапеза, така че няма да те затруднят.
И последно, но може би най-важно. Не започвай с мисълта за евентуален провал!  Naughty Настрой се за бавно, умерено и стабилно намаляване на теглото. Приеми, че следващата година от живота ти ще мине под знака на Дюкан и смяна на гардероба. Ще се промени начинът ти на хранене, на отношение към храната и собственото ти тяло, което ще си иска грижи - витамини, лосиони, маски и масажи (не е нужно да са професионални, а редовни).
Та така. Помисли си хубаво. Определи си реалистична и твърда цел. И влизай в отбора.  Peace

Въпрос за Вседюканската среща - кой месец ще бъде?

Варненки, за периода 01-03 март няма да пътувам до Варна, а до Родопите. Пак ще гледам море, но от хълмове.  Sunglasses Но няма да мога да присъствам на срещата ви.  Sad

Дриймс, нормално е да върнеш кг в ПЗ - организмът си наваксва и се съпротивлява. Аз лично, когато сваля 1 кг, следващата седмица гледам как грамовете му тичат нагоре-надолу, докато на организмът му стане ясно, че аз командвам и се предаде.  Wink

# 31
  • Мнения: 1 401
Добро утро!
Вещи, newsm51 за новата тема!
Катяджин, много готини картинки! Heart Eyes Разсмя ме с историята за пиленцата Laughing Hug и ме отказа да пробвам бисквитките  Confused Чакаме Майка Зайка да даде допълнителни инструкции  Praynig
Честити 2 месеца на Майка Зайка и 1 месец на снежи съни! Успех и занапред! smile3525
Деси вал, честит рожден ден! Желая ти здраве, късмет и любов! Весел празник!    bouquet
Добре дошли на всички нови! welcome
Честито на всички с минусчета!  smile3501
Аз имам като че ли малък плюс, но от днес почвам пак протеинови дни, които макар и да не ги обичам, ги уважавам много. Laughing

За допустимите продукти- мисля, че все пак е добре да се знаят и ако някой не издържа, в краен случай  да ползва тях или ястията, които преведе Мишле , а не пържени филийки  Лично мнение Peace Ето например etika сега ще изяде тигана, а иначе можеше да се оправдава с написаното в нета Joy Peace
Дриймс, продължавай напред, няма да има ефект, ако започнеш отначало- организмът ти вече няма да бъде изненадан Peace
ru, според мен най-много 5 ударни дни. Peace
MeriPopins, предполагам, че питаш за Exquisa fitline 0,2%- аз го купувам от Билла.
Хубав ден на всички!  bouquet Hug


Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 09:53 от Fancy N

# 32
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета!  Hug
Честита ви нова темичка!
Успешна   отслабваща седмица ви желая!  newsm74
Днес погледнах съдържанието на обезмасленото и диетично сирене Хелиос - там пише, че има масло - това дали не пречи на диетата?  newsm78

# 33
  • Мнения: 2 220
Казвам здравейте на всички участници в този прекрасен режим на хранене!  Hug Аз реших да започна от днес, дано имам успех и се надявам на подкрепа от ваша страна! Ето моето положение - в момента съм 64,5 кг. При нормални 55... Всичко започна миналата пролет, когато дойде момента синът ми да тръгне на ясла, а аз на работа. Започнах усилено да си търся нещо подходящо, но доста време не намирах, постоянно се разочаровах. В същото време мъника адски трудно се адаптираше, постоянно плачеше, започна отново да се напикава, беше ад. И утехата ми беше храната... Качих тези близо 10 килограма доста бързо, после се нормализираха нещата, но стомахът ми вече беше разширен и си изискваше големите количества... Оказа се доста трудно да се върна към предишното си състояние на духа и тялото и ето ме тук... Искам да вярвам искрено, че  мога! Надявам се и на помощ, сигурно ще имам доста въпроси... Даже вече ми хрумва първият  Laughing Имам ли нужда от книгата на Дюкан или тук е събрана цялата необходима информация?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 618
Добро утро, красавици!   bouquet

Вещи, благодаря за хубавата темичка, отново е чудесна.  newsm51 Само не си отразила моята промяна, но нищо следващия път, точно да е по-голяма  Laughing  Heart Eyes
Въпреки, че днес нямам минус, даже лек плюс, но явно са течности, а и WC е зор Embarassed

Честит първи месец на Снежи Съни и втори на Майка Зайка!

Честит рожден ден на Десивал. Да си жива и здрава, обичана и желана smile3525  Gift newsm59 newsm18

Славе, честита осмичка, скоро и седмичка  newsm10
Добре дошли на новите момичета!

Кате, благодаря за кафенцето!

Целувки и  Hug на всички Ви, няма да ви изброявам, че днес деня ще бъде напрегнат и след малко влизам в съдебно заседание!

# 35
  • Мнения: 3 202
 Party
Честит Хепи Бърт Дей и от мен   bouquetДЕСИВАЛ
Мишето! Отлитам на Перник  Wink

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 10:00 от baci

# 36
  • Мнения: 209
Abrakadabra, защо само 7 дни и защо повече дни да са под лекарско наблюдение. Аз вече бях 3 месеца на дюкан и после рязко спрях, което си е моя грешка и не биваше да го правя. За 3-те месеца смъкнах 9 килограма и след рязкото спиране качих 2. Но първия път бях 10 дни П и после 5 дни ПЗ и ми се отрази добре. Сега съм отново на дюкан и се надявам даже за по-малко време да ги смъкна тези килограми. Simple Smile Може би, тогава не съм знаела, че трябва под лекарско наблюдение да се правят 10 дни. Сега смятах отново 10 дни П и 5 дни ПЗ да правял

# 37
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър ден и успешна нова седмица на всички!  bouquet

Аз се отчитам с още един минус: -1 и така общите до момента стават -4 кг bowuu И това без да гладувам! Simple Smile Освен това, откакто мъжът ми опита задушените ми дробчета с лук и горчица и не повярва, че не съм сложила и грам мазнина, се нави и той да ме подкрепи в диетуването.

# 38
  • Мнения: 1 073
Добро утро и от мен!
Вещи, благодаря за отзивчивостта и за темичките!
Сън, на теб мерси за бързия отговор, относно схемата за П И ПЗ. В крайна сметка ти мислиш 4е е по - добре да правя 5/5 Ли? Защото остават само 5гк. а задържам ве4е една седмица на 67кг. newsm78
Славе, честито ти минус4е! Peace
Мери Попинс, добре дошла в отбора!  bouquet
Лека и ползотворна седмица !

# 39
Здравейте!
Аз като супер начинаеща в този режим и имаща 25 кг. /в идеалния случай/, от които да се отървавам, искам да попитам как да сметна колко да трае ударният период и колко да са П:ПЗ дните в следващия?
Много ще съм ви благодарна за съветите!

# 40
  • Мнения: 745
Добро утро и то мен в новата тема  bouquet

Желая много минуси на всички през тази седмица. Hug

# 41
  • Мнения: 91
Здравейте и честита нова темичка!С благодарности на Вещи и Катяджин!  bouquet
Честит Рожден Ден на Деси Вал!Много здраве и щастие! newsm59
Да се отчета за 1 ми ден ПЗ - +200гр.Но не се отчайвам, след като знам от вас ,че това е нормално,а и Дюкан добре го е обяснил в книгата си.
Успешна и слабееща седмица на всички...
Връщам се да дочета старата тема.

# 42
  • Мнения: 359
Добро утро, днес ще съм по-стриктна и от най-стриктните!
Луна добре дошла и много кураж! За теб ударни дни от 5 до 10(като 10 се препоръчва само под лекарско наблюдение) и след това схемата 5/5! Нека и други кажат!
Мери Попинс добре дошла и успех и на теб!

# 43
  • Мнения: 95
добро утро smile3507 още ме гони сънчо,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕСИ ВАЛ bdbaloniако има и други-и на тях и честито на всички с намаления....лека и отслабваща на всички,а на Вещи благодарности за труда  bouquet майка зайка честит втори месец  bouquet

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 11:14 от zlatizcd

# 44
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, момичета! Simple Smile от утре смятам да се присъединя за 5 дни към вас. имам да свалям 2-3 кг и се надявам за 5 дни да го постигна Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт