Нагласен ли беше Танцувай с мен 2 според вас?

  • 4 913
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Е това ми е въпроса?Все си мисля, че не бяха нещата много по правилата!Още от самото начало голямо лансиране на Петя Хлебарова, даже като спечели конкурса онзи от яхтения клуб каза, че яхтата си е била правена за нея и защо аджеба яхтата не беше във Варна, ами във Бургас Wink, а и за други участници, които бяха доста порязвани, например Боряна беше достойна за финал, както и Наталия дачева!Общо взето съм доста разочарована, и журито му не беше на ниво тази година и явно си личеше, че лансират едни, а други ги порязват!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз пък я харесах Петя от самото начало.  Hug
Добре си танцуваше момичето и си спечели с труд наградата.
Не мисля, че беше нагласено!

А на теб, мими_то, какво не ти хареса Петя та пусна и тема затова? newsm78

# 2
  • Мнения: 10 251
Ами и аз така се изказах понеже нещата ми се видяха 100% извън правилата, но в другата тема ме "усвиркаха", че съм била се изказала злобно за момичето. И затова мога да кажа само, че с награждаването на Петя, Слави се подигра с труда и уменията на другите участници. Но  както е очевидно, човека си плаща да се забавлява. За информация на  усвиркващите ме, мъча се да се изкажа злобно за някой друг участник, но не мога. Просто не намирам нищо злобно да кажа за Мирослав, за Пенка, Боряна и въобще за всички останали. 

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
От осемте финалисти Петя Хлебарова заслужено си спечели. Момичето е много добро. Вие кво искате циганьора ли да спечели. Айде стига, кое нагласено и кое не.
Виж за разпределянето в малкия и големия финал - там можеше и по-друг, по-добър начин да стане, но пък нямаше да спечелят и Боряна и Петя, а и двете си заслужават.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не мога да се изказвам всъщност, защото не съм следила сериозно извявите на участниците. Но мога да кажа със сигурност, че най-хубавията танц беше на едно момиче от "малкия" финал. Тя трябваше да участва в големия и според мен трябваше да спечели. Но не знам, може пък да се е дънила на другите задачи Rolling Eyes Виж, една девойка от "големите" беше убийствено зле. Пластична и секси, но толкова, а това са качества за стриптизьорка, а не за истински танцьор! Та нейното място въобще не беше там. Гледала съм й 2-3 танца, всичките бяха чекнене и поливане с разни субстанции Rolling Eyes
Но все пак това нашето са субективни мнения. Не мисля, че конкурсът е бил нагласен. Просто печелившите се определят от зрителя, а зрителят не е професионалист.

# 5
  • Мнения: 459
За Боряна мога да поспоря малко. Не видях тя да е чак толкова талантлива. Просто спечели всички като пусна сълзи, ако може да се каже, че е спечели някого. За мен всичко си беше абсолютно нагласено.

# 6
  • Мнения: X
Според мен Борислав и Нели трябваше да останат в малкия финал за сметка на други участници като Боряна примерно. А Иван Димитров остана неоценен Peace,но това е мое субективно мнение все пак. А иначе Петя се справяше добре, а като я срваним с Боби,дето се беше класирал на 2-ро място според публиката, направо си беше супер момичето. За пореден път се убеждавам,че хората от Благоевград здраво поддържат участниците от техния град със смс-и, както стана и с прословутите тризначки от Брадъра.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
Според мен не беше нагласен   Crossing Arms
Това, че на мен или на теб нещо не ти харесва, не винаги означава, че е нагласено.
На повечето ми познати Петя им харесваше най-много и гласуваха за нея.

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 221
С чиста съвест мога да кажа,че конкурса беше нагласен. Моя братовчед участваше и Стефка му казала-Иване много си талантлив, но Слави казва кой ще спечели.

# 9
  • Мнения: X
С чиста съвест мога да кажа,че конкурса беше нагласен. Моя братовчед участваше и Стефка му казала-Иване много си талантлив, но Слави казва кой ще спечели.
За кой Иван става въпрос? Ако е този,за когото си мисля, наистина ми се струва,че бяха слепи за таланта му Peace

# 10
  • Мнения: 878
изобщо няма никаква връзка това ,че яхтата е в Бургас със спечелването на Петя.
Какво да прави във Варна тази яхта (правена в Щатите между другото по-принцип,а не специално за някой си...) ,след като фирмата която я дава е в Бургас....и защо все някой е недоволен  ,незнам.
Аз исках Миро да спечели,нищо,че съм от Бургас,ама не успя.Чак да съм възхитена от Петя не съм,но така са решили зрителите.
Не виждам лансиране ,защото го имаше на моменти с почти всички участници.
Спете спокойно вече бе деца...и на мен не ми приеха 5-6 смс-а ,ама къде да се оплача и на кой....глас в пустиня.

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 11:04 от jujolinka

# 11
  • Мнения: 230
И аз хич не одобрявам победителите нито в малкия, нито в големия финал. На някои мн добри през цялото време им даваха ниски оценки, а на Хлебарова например все 18! Не мисля, че всеки път беше за толкова! И накрая с тези телевизори - оооох Слави много взе да се излага, ама много ooooh!

# 12
  • Мнения: 582
Не мога да кажа дали е нагласен или не е,но мога да кажа какво си коментирахме с колежките още в средата на Танцувай с мен 2 , преди да се разделят на малък и голям финал! Още тогава си коментирахме ,че Петя се държи със самочувствие на вече спечелила играта, това не е само мое усещане , а на още поне трима от фирмата!! Дали има качества , не мога да кажа ,не съм професионалист имаше танци, които ми харесаха и други на които  не беше най-добрата! И все пак поне за мен остава някакво съмнение, между другото не съм гледала големия финал , победителя разбрах на другия ден!!

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Не знам дали е нагласен-Петя добре си танцува. Но определено Мирослав беше по-. Танцува със сърцето си, а с научаването на ирландски танци за два дена, изби рибата. Е, не е като Майкъл Флатли, но за два дена.......

# 14
  • Мнения: 295
Незнам дали е бил нагласен,но победител според мен трябваше да е друг.Петя на мен не ми харесваше..

Общи условия

Активация на акаунт