Tia има бебеееееееееееееееееееееее!

  • 1 927
  • 34
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Токущо щастливият татко ми каза, че Тia  е стана мама на един голям Калоян с мерки 3.750  51см. Родил се е около обяд. Остналото от нея като се появи!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
#Milti  #Milti  #Milti Бравоооооо на Тия #Milti  #Milti  #Milti Честито им малък голям Калоян. Да слуша много мама и татко. На таткото наздраве а на мама бързо възстановяване Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 154
newsm44  newsm68  newsm44  newsm68
Честито на щастливите мама и тати! Да им е жив и здрав малкия и много да ги радва!
На Тиа бързо въстановяване и много целувки!

Еййй страшно се радваааам! #Milti

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Да си живи, здрави, много усмихнати, Калоян да спинка и похапва сладко и всичко най-хубаво в живота!  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   ylinfant

# 4
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Честито на мама и тати!
Много здраве и щастливо бебешорство на Калоян!

# 5
  • Мнения: 4 068
Честит юнак на щастливите родители!
Да им е жив и здрав и много да ги радва!
Да порастне голям и щастлив, че ние си имаме уговорка, че ще ни става зет.

Много прегръдки и бързо възстановяване на щастливата мама Тия!

# 6
  • Мнения: 3 634
Ехааа...

ПРЕКРАСНА НОВИНА!!!

Да е жив и здрав малкия Калоян на мама и на тати. Да ги радва и обича, да расте добро и красиво момче.

Браво Рали!!! Много се радвам за тебе! Много прегръдки от мен, Оливер и Неа!

# 7
  • Мнения: 461
Честита ви рожба!
Да ви расте жив и здрав и много да ви радва!

# 8
  • Мнения: 3 376
Да е жив и здрав малкият Калоянчо! Да расте весел и щастлив, да има голееми мечти и да работи за осъщестяването им. А мама и тати мнооого да му се радват и да се гордеят с него.

# 9
  • Мнения: 2 567
Ура!Ура!Много се радвам!
Честито на мама и тати  bouquet за това така желано бебе! ylinfant Да е живо и здраво и много да ви радва!
Бързо възстановяване и успех отсега натам!  love001

# 10
  • Мнения: 7 718
Честито Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 4 273
Честито на щастливите мама и тати! Много да ги радва малкият юнак, да расте жив и здрав, игрив и палав!

# 12
  • Мнения: 249
Честито и от мен! Много късмет, здраве и едно голямо ДОБРЕ ДОШЪЛ НА БЕЛИЯ СВЯТ на КАЛОЯН! #Milti
Бързо възстановяване на новата мама!

# 13
  • Мнения: 1 101
Честито на мама Tia! Да им е жив и здрав големия юнак и само да ги радва!!!
И понеже не мога да се сдържа да не се похваля и аз на "старите" си дружки Embarassed ,с хиляди извинения ще използвам темата, за да се похваля,че и аз вече съм МАМА!
На 2 Май в 1:30 се роди Денис- малък принц с мерки 2650 и 48см. От петък сме си вкъщи и се учим взаимно Laughing
Много си извинявам на Tia и Wa_wa за безцеремонната намеса, ама не се сдържах Blush

# 14
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Аз получих един супер ранен смс тази сутрин около 7:40 от мама Тия и едва се удръжах до 10 да и се обадя. Звучеше много бодро и щастливо.
Наложило се е секцио по спешност, защото накрая нещо са започнали да се губят тоновете. Тия се е  раздвижила вече и се чувства добре!

Общи условия

Активация на акаунт