Имате ли косми по корема

  • 16 659
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Witchy това беше преди много  време... когато бях малка.. сега съжалявам ама.. какво да се прави  Sad с кола ги махам ама... не се разреждат да му се невиди  Sad
Спокойно,мила -това да ти е проблема...... Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 541
Абе, то това да ми е кусура....Днес разбах, че утре ще раждам....иде ми да си се скрия под космите и да не се показвам на бял свят от шубе.... Laughing #Crazy

Стискаме ти палци за леко и безпроблемно раждане  Hug Няма страшно- я виж колко сме много миналите от там, пък нищо ни няма  Wink

# 32
  • Мнения: 4 371
Абе, то това да ми е кусура....Днес разбах, че утре ще раждам....иде ми да си се скрия под космите и да не се показвам на бял свят от шубе.... Laughing #Crazy
Хихи, няма как да се скриеш Hug Успех и леко раждане!

# 33
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 267
 Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 10 858
Не, не съм имала.
Мисля, че това се получава при някой жени и е на хормонална основа. Вероятно след раждането и след връщането на хормоните в нормалните им граници космите ще изпопадат. Ако обаче и преди това си имала (както мисля, че спомена), не смятам че ще изпопадат, но пък с колата до някъде се решава проблема, но пък да не си докараш още по-обилно окосмяване  newsm78

# 35
  • Мнения: 27 524
Не, но съм чувала, че по време на бременност често се случва. Скуби ги, след раждането сигурно ще се нормализират нещата.

# 36
  • Мнения: 5 622
Нямам. Имам на кръста, обаче. Русоляви са. Не ми пречат. Не ги махам.

# 37
  • Мнения: 329
Аз имам,но моето е на хормонална основа  Sick #Cussing out

# 38
  • Мнения: 660
Уффф, и на мен ми се появиха по време на бременността.  Confused И ми се струват доста тъмни и дълги! Особено на белия ми, не виждал скоро слънце корем Sick Казвате, че се махат след време - колко е това време? Надявам се до лятото да поизчезнат. Не знам какво да ги правя, ако решат да си стоят там завинаги. С кола маска няма ли да се появяват пак и то повече?   Thinking

# 39
  • Мнения: 636
Не нямам, но партньорът ми има Shocked А не е бременен и никога не е бил.

# 40
  • Мнения: 298
И аз имах, докато бях бременна, но след раждането пак си ми е плешив корема  Crazy
Не ги пипай, ще паднат сами.

# 41
  • Мнения: 4 371
Не нямам, но партньорът ми има Shocked
Кое е шокиращото newsm78
Много мъже имат косми по гърдите и корема.

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 07:14 от Дуци

# 42
  • Мнения: 73
Какви са тези косми?И на корема ли вече започнаха да излизат? Wink
Моят мъж има,ама аз все още нямам Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 43
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Ми аз имам ама без да съм бременна или да съм била някога  Crazy  Crazy  и много много ме дразнят... ама аз знам защо са ми ... поради две причини  Sad първата е че като се появиха ги обръснах и втората е че имам хормонални проблеми  Sad
Здравей и аз имам същия проблем, но незнам дали е на хормонална основа, има ли някакво решение по-въпроса, защото това е наистина супер кофти?

# 44
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз имам. И преди имах, но след бременността се увеличиха. Започнах да ги махам с епилатора.

Общи условия

Активация на акаунт