Има ли мами от Банкя?

  • 5 788
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 175
Добър вечер,
при нас вече какафонията е пълна, всички племеници са тук + една баба  Mr. Green Но това ми позволява пък да джиткам сама с количката с бебо и съм готова за срещи.

Да ви питам нещо: Говорите си за педиатри, а аз си търся ново Джи Пи наблизо (за мен и за мъжа ми). Препоръчайте ми някой, че юни месец почти е изтекъл, а после ще трябва да чакам до януари.

# 31
  • Мнения: 2 376
Хеи здравейте!
Нещо се позагубихме Simple Smile Аз съм го ударила на мързел тези дни вече едвам издържам. Докторът потвърди днес, че от 5 юли съм отпукса  newsm44. Нямам търпение.
Мерси за докторката. Тя има ли телефон? Искам да я видя преди да се роди бебчо, че да се оговорим. А и напоследък такива неща чета за българското здравоопазване, че ми настръхва косата.
Хубав ден на всички!

# 32
  • Мнения: 290
Вярно е,че се позагубихме,но нещо на мен не ми остава време тези дни,децата искат да стоят повече време на вън,Иво сега прохожда,Ради не спира с белите и направо незнам как оцелявам.
Миа радвам се,че поне сега можеш малко да поразпуснеш.
Дано скоро си спретнем среща,на мен вече ми оправиха колата и сега ще ми е по лесно да сляза до центъра.
по въпроса за Джи Пи -аз съм при Др.Топалова и тя е в кабинета на гарата,където е и нашата педиатърка,а пък мъжът ми е при Др.Димитров в 3та база.
Брит писах ти на лични относно тел на лекарката.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 175
hrisi051 имаше някакво изследване според, което най-уморените хора на земята са майките с деца на възраст между 1 и 3 години. Просто не мога да си представя какво ти е с 2 броя в тази възраст  ooooh!
А от тези две докторки от коя сте по-доволни?

# 34
  • Мнения: 3 576
Яяяя, колко много съфорумки от Банкя сте се насъбрали Simple Smile

От 5г живея тук и съм в началото, на ул. София, но където и да се събирате съм на линия.
Между другото и ние сме при Свиленова и сме много доволни.

# 35
  • Мнения: 290
Ами за лекарките-от педиатърката Др.Свиленова съм адски доволна,за Др. Топалова,която ни е джи пи и от нея съм доволна,но при нея посещенията са само с час.
Nadia79 добре дошла при нас-май наистина се увеличаваме,за което много се радвам!
Въпреки,че съм си от Банкя немога да се сетя коя беше ул.София.
А за срещата много се надявам другата седмица да я организираме.
Лека вечер на всички!

# 36
  • Мнения: 2 376
 Здрасти Наде ! welcome

Хриси, много,много благодаря за контактите  Hug Ще взема да и се обадя на докторката да се запознаем, че да се подготви психически за нас  Crazy
ул. София е продължението на новият път, мисля.  Ние с мъжа ми сме решили да се качим някоя събота и неделя на автобус 44 и да разгледаме Банкя.
Хайде ще се отправям бавно към леглото. Лека вечер и от мен!



 

# 37
  • Мнения: 290
Побут на темата-мен ме няма и никой не е писал.
Хайде къде се загубихте и вие,аз имах малко проблеми та затова ме нямаше,моят мъж пипна някаква слънчева алергия и се обрина целия та 1 седмица ходихме по доктори,копувах какви ли не мазила ,та от вчера е по добре вече не го сърби и пъпките поизчезнаха.
britt автобусите 44 са няколко-с един номер са,но са за казличните квартали-Михайлово,Градоман,Вердикал,Клисура и Иваняне.Ти как си,вече наближава термина и сигурно ти е много трудно в тези жеги?Колко килограма качи до сега?
И да пишете не оставяйте темата да ни се загуби!
Лек и приятен ден на всички!

# 38
  • Мнения: 2 376
Добър вечер Simple Smile
Хриси, лощо с тези алергий Sad Дано да е било инцидентно и да не се повтаря.

Аз мисля, от утре съм в болничен, ще видим доки какво ще каже.  Говорих с педиатърката, може да ни поеме, до края на седмицата ще отидем да се видим с нея, понеже ще ни е важна фигура така да се каже.

Жегата не ме мъчи много. У нас по правило си е доста студено, естествена климатизация имаме Simple Smile. А и по принцип издържам на много топло. Пречи ми ако е затворено помещението и няма кислород.
Много тичане ми предстои понеже бебешката стая все още е на тухли, имаме да сваляме стар таван и под и сме купили само тапети и днес взехме ламинат.
За кг засега съм +8-9, но си стартирах по-пухкава  Embarassed .

За 44 си мислех, че е един и като тръгне към даден квартам му сменят табелката  newsm78.

Хайде лека нощ на всички smile3507 и приятна седмица   bouquet

# 39
  • Мнения: 3 576
Ей, много сте несериозни Wink

Дайте някой уикенд да се съберем на Ипон например (или някъде където е подходящо за деца), че аз през седмицата съм на работа и мога след 6.30.....

# 40
  • Мнения: 290
Ами наистина сме несериозни,ама аз съм с 2 чудовища,които постоянно мранкат напоследък а и са с различни режими за спане.
На Ипон не обичам да ходя защото там става голяма лудница и по-големите деца бутат малките без никой да им прави забележка и все моят син реве като сме там.Ако искате може в детския парк или зад Чучулигата на люлките,но ако държите на Ипон и там ще дойда.
Само кажете кога и идвам.тази събота и неделя съм напълно свободна,освен ако не изникне нещо непредвидено.
С малкия утре сме на консултация и на ваксина та сигурно утре ще съм луднала,защото Иво след имунизация е адски кисел.
Лек ден на всички.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 175
Eто ме и мен, след известна пауза, че нещо имах ангажименти.
Аз покрай жегите, обикновено правя разходката с дребният след 17:30, но мога и по обед ако решим за срещичка. Можем като се видим, да измислим къде да седнем според ситуацията(какво е времето, къде колко народ има).

# 42
  • Мнения: 2 376
Хей, здравейте!
Нещо никой вече не пише, недейте така! Ние още сме 2 в 1. В къщи правим стабилни ремонти. И така. друго при нас няма Simple Smile
 

# 43
  • София
  • Мнения: 6 175
Май сезона е отпускарски и затова не пишем. Но пък после като свие студа, съвсем няма да се видим.
Както и да е - все ще измислим нещо, според времето с което разполагаме. Но разчитам, че септември поне ще се съберем Wink

# 44
  • Мнения: 290
Наистина сезона е отпускарски, а и е предназначен за ремонти.
Ние тази вечер пътуваме за морето,ще бъдем там за 7 дни,но незнам колко ще си почина с двамата ми терористи,но поне ще разнообразим ежедневието.
живи и здрави като се върнем ще пиша повече и дано да успеем да се видим.
Лека вечер на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт