За малките фенове на филмчето Cars

  • 81 981
  • 942
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 771
И ние сме от клуба. За сега имаме няколко малки колички, голям Мак Куийн, Голям Матю, който говори и камионът Мак, който се разтваря и вътре може да се поставя Мак Куийн. Също чаша, несесер и голямата писта от Джъмбо.

Аз пускам на моя да оцветява тази игра:

http://adisney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/cars/main.html

От менюто се избира Test drive games и от тях cars coloring book

От нея научи и цветовете.

# 31
  • Мнения: 468
Хайде и ние при феновете на Макуйн.Събрахме всички герои от шок.яйца.Както илепките.Имаме Макуйн в няколко размера със или без звукови ефекти.Имаше Макуйн и Матю пластмасови.Май около 10 лв. бяха в Халите.На първия етаж където има и доста плюшени играчки.С/у месото.
Купихме му оцветявка.Панталон , няколко блузки и чорапи все с него.Както и домашни чехли с Макуйн.
При нас проблема е ,че има и друга мания - костенурките нинджа и от тях имаме същите неща.Вече ще фалирам заради тези детски филмчета.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И двамата ми сина са фенове, малкото човече се запали покрай батко си..Сега гледат в захлас..Имаме и Макуин и Матю по 2 броя..Пижама и няколко блузки с Макуин...

# 33
  • Мнения: 1 327
не знам при вас как е, но като че ли покрай малката и аз се запалих. Сега съм и харесала тези обувки /12$/ и ще моля брат ми да ми ги прати

# 34
  • Мнения: 822
не знам при вас как е, но като че ли покрай малката и аз се запалих. Сега съм и харесала тези обувки /12$/ и ще моля брат ми да ми ги прати

ИИИИИихаааа  Hug

Синът ми каза: - Никога не съм виждал толкова красиви обувки  Simple Smile !

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Благодаря ви за отговорите за Матю Hug
Ще му търся днес един!

# 36
  • Мнения: 1 479
От гледане нашият диск вече зацикли!
не знам при вас как е, но като че ли покрай малката и аз се запалих. Сега съм и харесала тези обувки /12$/ и ще моля брат ми да ми ги прати

ИИИИИихаааа  Hug

Синът ми каза: - Никога не съм виждал толкова красиви обувки  Simple Smile !
Моят голям син вече ги иска!Ще питам брат ми дали се продават в Франция.

# 37
  • Мнения: 1 327
аз ги видях в www.target.com

# 38
  • Мнения: 459
не знам при вас как е, но като че ли покрай малката и аз се запалих. Сега съм и харесала тези обувки /12$/ и ще моля брат ми да ми ги прати


Кажи в кой сайт ги откри, моля те  Praynig

# 39
  • Мнения: 459
Точно писах и ти си го публикувала. Благодаря Hug

# 40
  • Мнения: 822
Да направим ли списък на желаещите  smile3521 ?

# 41
  • Мнения: 459
Да направим ли списък на желаещите  smile3521 ?

Искам всичко, но първо ще отскоча да обера някоя банка  ooooh!

# 42
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
не знам при вас как е, но като че ли покрай малката и аз се запалих. Сега съм и харесала тези обувки /12$/ и ще моля брат ми да ми ги прати

Уаууууу!
Искам и аз! Има ли някаква възможност да се организираме и поръчаме колективно.

# 43
  • Мнения: 1 327
мога да помоля брат ми да ни ги изпрати с колет. Освен наистина да се преброим и да му отперим една заявка  Twisted Evil
тъкмо може да поръчаме и играчки от там  Whistling

# 44
  • Мнения: 459
Ако се навие и не е нахално искам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт