Имам/е нужда от добротата ви и положителната ви енергия

  • 22 046
  • 595
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 292
Стискам палци и се моля всичко да е наред. Вярвам, убедена съм, че ще бъде.  Hug

# 46
  • Мнения: 84
Нека бъде силна и да вярва в добрия край.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 019
Като си помисля само, че вчера бяхме обесили носове заради една история с бебчо, която изобщо не може да се сравни с това, което е преживяла жената. Възхищавам се на такива силни личности. Искрено й пожелавам да извърви този труден път до края и за вбъдеще да има само радостни мигове с детенцето, което ще роди. Сигурна съм, че всичко ще  е наред.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 262
всичко ще бъде наред  newsm17

# 49
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Изпращам на майката и на бебчето от най-добрата си енергия, само за специални случаи.
Дано мъничето да си постои в коремчето на мама, докато стане голям и силен юнак,
готов за приключението ЖИВОТ.  Praynig Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 2 227
Блонди, от душа и сърце ще се моля за твоята приятелка и нейното бебче Praynig. Преживяла съм подобни терзания и добре знам за какво става въпрос... Прегърни твоята приятелка от мен и й кажи да не губи вяра. Hug

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Искрено ще се моля за тази силна жена!Дано всичките й огорчения и болка се възнаградят с едно здраво детенце.Има толкова майки които не заслужават да са такива, и толкова жени които заслужават деца а и преминават през толкова трудности и изпитания.Възхищавам се на силата която има тази жена и с чисто сърце й пожелавам да стане толкова силна и борбена МАЙКА!Вярвам че с цялата положителна енергия на хората около нея и на всички в този форум и за нея чудото ще стане!

# 52
  • Мнения: 11 003
Моля се и се надявам от цялото си сърце всичко да е наред с майката и невинното мъниче! Praynig Praynig Praynig

# 53
  • Мнения: 354
Здравей миличка, имаш прекрасна приателка, която ни прави съпричасни на всичко преживяно от теб, а то е много, но това доказва колко силна жена си, а не след дълго и МАЙКА. Желаяти безкрайно красиви мигове в живото ти.

# 54
  • Мнения: 1 049
Много добре разбирам как се чувства, защото имах такива проблеми... и аз лежах и бях сьщо на инжекции (вкл. и тези за белите дробове на бебчето, ако се роди преждевременно). Все броях дните и се молих колкото се може по-кьсно да се роди, че да оцелее...  ooooh! Накрая бебето ми се роди нормално в деветия месец  Peace Всички ми казваха, че на мое място не биха издьржали, но само аз си знам какви месеци изкарах.  Confused Затова сьвета ми е да бьде много силна и борбена, ние жените сме по-силния пол  Peace да не допуска никакви негативни мисли и да вярва в добрия край за да успее! Много е важно тя самата да мисли положително! След като има вече серклаж положението е в сигурни рьце и ще успее да го износи до края! Нека Господ е с вас!  

# 55
  • Мнения: 252
Възхищавам се на волята и силата която имаш  да не се отказваш и да пробваш пак и пак и пак. Дано този път да е със щастлив край.
С цялата си душа се моля за вас.

# 56
  • Мнения: 93
Мила, моля се за теб на точното време да гушнеш своя малък принц.  Hug Моята малка принцеса е едно голямо чудо за мен, вярвам че ти ще преживееш същата радост, когато видиш красивите очи на момченцето си!  Hug  bouquet

# 57
  • Мнения: 674
 Ох, дано всичко се нареди добре! Моля се! Praynig И най-сетне да получи най-голямата радост! Praynig

# 58
  • Мнения: 881
Бог да е с вас!Моля се от цялото си сърце и душа всичко да завърши щастливо ,а ти да гушнеш така желаното бебче PraynigВъзхищавам се на такива жени като теб!Кураж мила и много късмет и щастие ви желая занапред Hug

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Стискам палци и се моля всичко да бъде наред. Peace
Миличка бъди силна и ти пожелавам много късмет Hug

Общи условия

Активация на акаунт