Удължаване на косата- 5

  • 23 777
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 794
Не, от фризьорката ми.

Ясно, а това цената с поставяне, щипки, с всичко ли е ?

Да, това е цената със щипките. Много ли съм платила?

Косата 45 см. на тази марка е макс. 280 лв.

За щипки и поставяне ти е взела 220 лв, страшно много е.  Shocked

# 31
  • Мнения: 487
Здравейте!
Моля споделете мнения за Магама!  bouquet

Криси,и аз си сложих коса в Магама преди 2 мес,качеството е страхотно и резултата е на ниво,само дето е по-скъпо! Hug
Моля те дай повече инфо - по какъв начин тия сложиха, колко е дълга и колко струва?

Сложих си я на кичури,50см е дълга като е на пластове,излезе ми към 1700лв.Поправката е на 6 мес.Нямам оплаквания,все едно че си е мое производство  Mr. Green изобщо не я усещам!

# 32
  • Мнения: 422
А имаш ли представа колко струва поправката???

# 33
  • Мнения: 1 885
Каква е цената на косата?

500 лева. Странното е, че си поръчах 45 см, а като я измерих се оказа 50 см.

Mина, от магазина на hairaisers ли си купи косичката ?  Thinking

Иля, а къде е този магазин?

# 34
  • Мнения: 422
Аз имам много тънка коса и съм чувала че на кичури не е подходящо.
В момента съм с пришита коса / от лятото/. Доволна съм. моята се пооправи - беше почнала да пада преди да си сложа косата.
но искам още по-гъста.
Проблема при мен е обема в корените на темето - незнам какво да правя че да го постигна?

# 35
  • Мнения: X
Не, от фризьорката ми.

Ясно, а това цената с поставяне, щипки, с всичко ли е ?

Да, това е цената със щипките. Много ли съм платила?

Косата 45 см. на тази марка е макс. 280 лв.

За щипки и поставяне ти е взела 220 лв, страшно много е.  Shocked

Лелеее Sick Поне хубава ли е косата?

# 36
  • Мнения: 174
Здравейте!
Моля споделете мнения за Магама!  bouquet

Криси,и аз си сложих коса в Магама преди 2 мес,качеството е страхотно и резултата е на ниво,само дето е по-скъпо! Hug
Моля те дай повече инфо - по какъв начин тия сложиха, колко е дълга и колко струва?

Сложих си я на кичури,50см е дълга като е на пластове,излезе ми към 1700лв.Поправката е на 6 мес.Нямам оплаквания,все едно че си е мое производство  Mr. Green изобщо не я усещам!
Какви са тези цени!!!!
И аз харча много пари за неща който ми харесват, но ако можеш да го намериш за по малко...
Това не е Great Lenghts, а от европейските им коси нали??

Колко като количество е за толкова пари?

# 37
  • Мнения: 174
Аз имам много тънка коса и съм чувала че на кичури не е подходящо.
В момента съм с пришита коса / от лятото/. Доволна съм. моята се пооправи - беше почнала да пада преди да си сложа косата.
но искам още по-гъста.
Проблема при мен е обема в корените на темето - незнам какво да правя че да го постигна?
Само топиране!!

# 38
  • Мнения: 487
А имаш ли представа колко струва поправката???

Поправката е 3лв на кичур,според зависи колко си си сложила! Hug

# 39
  • Мнения: 487
Здравейте!
Моля споделете мнения за Магама!  bouquet

Криси,и аз си сложих коса в Магама преди 2 мес,качеството е страхотно и резултата е на ниво,само дето е по-скъпо! Hug
Моля те дай повече инфо - по какъв начин тия сложиха, колко е дълга и колко струва?

Сложих си я на кичури,50см е дълга като е на пластове,излезе ми към 1700лв.Поправката е на 6 мес.Нямам оплаквания,все едно че си е мое производство  Mr. Green изобщо не я усещам!
Какви са тези цени!!!!
И аз харча много пари за неща който ми харесват, но ако можеш да го намериш за по малко...
Това не е Great Lenghts, а от европейските им коси нали??

Колко като количество е за толкова пари?

Ами толкова ми излезе 176 кичура на Greath Lengths е косата + четка,шампоан,балсам,кристали,маска.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 794
Не, от фризьорката ми.

Ясно, а това цената с поставяне, щипки, с всичко ли е ?

Да, това е цената със щипките. Много ли съм платила?

Косата 45 см. на тази марка е макс. 280 лв.

За щипки и поставяне ти е взела 220 лв, страшно много е.  Shocked

Лелеее Sick Поне хубава ли е косата?

Може да се бъркам нещо. Там от където си купувам балсама за удължена коса на същата марка hairaisers има и коси, но май се водят друга марка.  Thinking

Мина, такава ли ти е косата - http://www.extend-bg.com/?p=cosmetics ?  newsm78

# 41
  • Мнения: 422
Чувала съм че в Магама имат нещо на което казват "правене на обем" - правело се по поръчка.Затова съм се насочила към тях.
Някой знае ли нещо по въпроса?
Джоли ти колко кичура имаш?

# 42
  • Мнения: 174
А имаш ли представа колко струва поправката???

Поправката е 3лв на кичур,според зависи колко си си сложила! Hug
охх да бе, и аз къде чета!!! На кичури!!
Методът с кичурите се предпочита доста от салоните, защото се губи много коса при повдигането,
колко нови кичура ти добавят на поправка?
Знам че е много гадно така като дадеш мн пари за нещо, някой да ти обяснява някви неща, но защо предпочете на кичури???

# 43
  • Мнения: 487
Чувала съм че в Магама имат нещо на което казват "правене на обем" - правело се по поръчка.Затова съм се насочила към тях.
Някой знае ли нещо по въпроса?
Джоли ти колко кичура имаш?

Аз имам 176 кичура.А правенето на обем май беше с някакви диадеми,мисля  newsm78 които се слагат отгоре и създават ефекта на топиране.Видях ги нагледно в Магама,поставиха за малко на една мацка да се види.Поръчват се,щото трябва да се направят твоят размер.Мисля че за това става въпрос

# 44
  • Мнения: 487
А имаш ли представа колко струва поправката???

Поправката е 3лв на кичур,според зависи колко си си сложила! Hug
охх да бе, и аз къде чета!!! На кичури!!
Методът с кичурите се предпочита доста от салоните, защото се губи много коса при повдигането,
колко нови кичура ти добавят на поправка?
Знам че е много гадно така като дадеш мн пари за нещо, някой да ти обяснява някви неща, но защо предпочете на кичури???
 

Ами мила,предпочетах най-вече този метод щото неискам да я свалям всеки ден,а така на 6 мес ме устройва идеално.Още не съм правила поправка,сложих я преди 2 мес ,а ми казаха че при поправката ще трябва да се добавят около 20 кичура. Hug

Общи условия

Активация на акаунт