Удължаване на косата- 5

  • 23 772
  • 308
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 645
Не става въпрос за салон,косата може да си слагаш и махаш сама вкъщи.Редчетата коса са същите като при косата за шиене само че се закрепят със нещо като фиби-клипси.
Един пакет е напълно достатъчен за удължаване и сгъстяване,даже на моята финна косица може да е множко.Косата е естествена 100%,но мисля че е азиатска...не съм много сигурна,но за Европейска не съм чувала до сега.
Изчакайте до петък-събота когато вече ще я имам и ще се снимам за да видите.
Аз вече съм я виждала на жена.Много е хубаво и нищо не се забелязва че е прикачена.

# 196
  • Мнения: 240
Милички, всичко мина ок вчера- имам си супер коса Grinning Дотук добре, но сега започва една серия от тъпи въпроси от мен към вас...много ще се радвам някой ако ми отговори, че се притеснявам Embarassed Половин час се мъчих да си закача косата днес, никак не било толкова лесно, колкото мислех Sad Нямам представа точно къде да ги слагам и през какво разстояние гору-долу... newsm78 Имам чувството, че както съм ги сложила сега, са твърде близо една до друга тресите...а като слагам едната по-нагоре, ме е страх да не се вижда отзад Confused Много ми е притеснено... #Crazy

# 197
  • Мнения: 865
здравейте
отдавна не съм писала в темичката
аз се върнах от Куба без да скапя косата,ходих и оня ден на поддръжка и я боядисах,,лешник,,.стана супер,дори не се наложи да я скъсявам

# 198
  • Мнения: 7 723
Киша, добре дошла  Hug
Ще ни покажеш ли новия си цвят? Wink

# 199
  • София
  • Мнения: 7 768
Милички, всичко мина ок вчера- имам си супер коса Grinning

xxvxxi , ние стискахме палци, а къде са ни обещаните снимки ?  Crazy Crossing Arms

Киша, добре дошла и чакаме снимки с новия цвят.  Hug



# 200
  • Мнения: 924
Здравейте милички!  Hug
Понеже надниквам от време на време в темата ви и реших да се включа по въпроса за обсъжданата от мими23 коса. Докато бях в Щатите ходих на проба точно на тази коса. Много по- малко е като обем от косите, които си слагате вие. Резултатът за мен беше почти незабележим, а цената там е $170. Що се отнася до закрепянето- наистина е съвсем елементарно с едни обикновени фибички. Когато попитах за произхода на косата ми казаха Италия.
Това е което мога да добавя към вече дадената от нея информация. Скоро и аз ще похваля с нова коса.  Crazy

# 201
  • Мнения: 7 723
.... Много по- малко е като обем от косите, които си слагате вие. Резултатът за мен беше почти незабележим, а цената там е $170. 
Значи не е на кой- знае ква делавера? Thinking

  Що се отнася до закрепянето- наистина е съвсем елементарно с едни обикновени фибички. 
Да. И мойта се закрепя със същите шнолки Wink

... Скоро и аз ще похваля с нова коса.  Crazy
Нямаме търпение.... Hug

# 202
  • Мнения: 174

Пакета е от 8 реда коса:
4 реда (ca. 4 cm дължина)  1 clip.
2 реда  (ca. 15 cm)  2 clips.
1 реда  (ca. 20 cm)  3 clips.
1.реда (ca. 25 cm)  4 clips.

Самата коса е дълга 45 см.
Не знам какви са тези цени за клип-ин коса за които тук се споменаваше но тук един такъв комплект излиза около120 евро.Косата е 100% натурална,може да се мие,суши,изправя,навива,боядисва....


Това че са наклъцкани на такива малки парченца ще е доста неудобно, ако ги слагаш на шнолки, представи си как си слагаш 8 парченца коса,всчко с минимум 2 шнолки, излизаш и не се притесняваш че някоя шнолка ще се откачи!!! Ако си купувате, съшиите малките парченца на цели редове от по 32 см.
Това че е 100% натурална- не значи че е хубава и не се заплита,
ако е азиатска (на тази цена е) не е много съвместима с нашите коси, и ако косъмът е обръщан докато е шита- ще се заплита. Ако имаш възможност да я измиеш преди да я купиш-най-добре! Трябва да се реши лесно с пръсти,докато е мокра.

# 203
# 204
  • Мнения: 174
РускаHug Flowers Bouquet
тъкмо ти пишех, дали се оправяш с шнолките и как е цвета??

# 205
  • Мнения: 174
с тия нюанси- голяма мъка, днес и ние се мъчихме с едно русо да му махаме сивкавия оттенък

# 206
  • Мнения: 174
а иначе и мойта коса е готова, утре трябва да ги изнудя в салона да ми я зашият,че с шнолки не ми се занимава да я слагам и махам!!
и аз имам да догаждам цвета- моита стои по-пепеливо
и аз ще пусна снимки

# 207
  • Мнения: 7 723
РускаHug Flowers Bouquet
тъкмо ти пишех, дали се оправяш с шнолките и как е цвета??
Цвета е едно към едно с моя вече. Crazy
Със шнолките съм та ТИ и....
....чакам да ти видя твоята нова коса Hug Heart Eyes

# 208
  • Мнения: 1 645
Чааакайте малко...
Аз не искам да yбеждавам никого,че тази коса е по добра от неговата.Нито печеля че да правя реклама.Как и защо и къде и какво...видяла съм я как стои,колко обем и дължина дава,как се закрепя и така нататък.Преценила съм,че е изгодно и достатъчно качествено,защото не давам пари на вятъра.Ще изчакам резултата и тогава ще говорим.За произхода....смешна работа,нито може да се докаже нито е 100% сигурно.Естествена по добре от синтетика.Тук пък са на мнение,че азиатската/Индия/ е по добра от всички останали...най лъскавия косъм и най малко се заплита.
За наклъцаните парченца....пак ще дам отчет за трудност след като я пробвам лично.

А вашите коси как се закрепят?Някой ако обича да обясни накратко за видовете прикрепяне,да не ровя из старите теми Peace

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 14:01 от мими23

# 209
  • Мнения: 174
мими,
исках да ти дам съвет, защото се занимвам с коси от 2000 год., не говоря за лошо качество, просто че европейска коса, като нашите (caucasian) e добре да се удължава пак с европейска, ако и твойта коса е с дебел и твърд косъм, няма да е пробелем ако е азиатска.
Аз днес си сложих европейска, но с твърд косъм, а мойта е много мека, и сега се чудя дали да не си я свалям , защото мойта стои мека отгоре, а тази по-права и не се вее като мойта.

Общи условия

Активация на акаунт