____Свестен ИросоДиагностик_____ (спешно)

  • 17 746
  • 50
  •   1
Отговори
бях пуснал тази тема но сега тя е преместена и сега определено нямам шанс да получа отговор ....
но тъй като ми е Адски Спешно да намеря свестен Ирисодиагностик я пускам отното

някои ми препиръчаха г-жа Сашка Николова (от Пловдив)
други                             г-н    Милко Тошков      (от София )

тъй като имам ходене до София ми е по удобно да отида при Милко ,но бих искал някой да сподели своите лични впечатления от него
дали наистина е добър ,тъй това възхваляване което видях за него в нета може да не отговаря на Действителността , така че
ще ви бъда мн благодарен ако споделите лични впечатления от него ...

Иначе ако г-жа Николова е наистина добра и би могла да ми помогне ще отида без да се замисля при нея

надявам се да ми помогнете да реша

 Peace  Peace  Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Знам за един, но той е в самоковско село, бил невероятен, четох за него в дир-а.

# 2
  • Мнения: 17
Д-р КИР4ЕВА от пловдив страхотна е аз ли4но и бях пациентка.032823222

# 3
  • Мнения: 1 838
Знам за един, но той е в самоковско село, бил невероятен, четох за него в дир-а.

Ходила съм при него. Намира се в Радуил. Обаче изобщо не е невероятен. Ама хич. Говори разни общи понятия, а конкретни хронични заболявания изобщо не ги вижда. Отидохме с конкретно питане - от 3 години мъжът ми имаше проблем с жлъчката и по времето, когато отидохме при него, тя вече не е функционирала, а той нищо не каза и като го попитахме за жлъчката - каза, че не вижда нищо сериозно. Два-три месеца по-късно я оперираха и се оказа, че отдавна не функционира и баше гноясала - беше на косъм от перитонит. На свекърва ми нито "видя" хипертонията (има я от десетина години), нито жестокия цистит - нищо.  Само общи приказки и нищо конкретно. И изписва билки за всякакви болести. Така и аз мога да "познавам" болести и да ги лекувам. Не искам да говоря нищо лошо за него, но личното ми мнение е, че е шарлатанин. На наши близки детето има диабет - инсулинозависим - и той им обещал, че може да го излекува напълно. Представяте ли си? С билки. Дрън-дрън-та-пляс! Но когато човек е отчаян, се хваща като удавник за сламка...

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 22:25 от Маги ДС

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
А дали е същия Маги? Thinking, Лекувал бил с билки и гледал с лупа очите... Rolling Eyes

# 5
от Варна можете ли да ми кажете някой добър специалист понеже ще пътувам тази седмица до там


ако никой не може ще реша при кой от двамата да отида :г-жа Сашка или Милко Тошков

Simple Smile  Peace

# 6
за д-р Кирчева в нета бях чел освен всичко и доста отрицателни коментари така че тя отпада като
вариант (поне за мене)

за сега тези две личности които съм споменал най горе (Сашка и Милко ) за тях съм чел най добри отзиви сравнение с останалите

така че бих искал някой който е ходил при тях да сподели

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 838
А дали е същия Маги? Thinking, Лекувал бил с билки и гледал с лупа очите... Rolling Eyes

Точно същия е - с лупата и билките.

# 8
  • Мнения: 1 838
Между другото, преди мноооого години имах сериозни проблеми с бъбреците. Бях малка - 4-5-годишна. И тогава майка ми ме води при един ирисов диагностик в София. Овчаром май му беше името - не съм сигурна. Той наистина много точно видя какво ми има - съвсем точно описа състоянието на бъбреците - диагнозата се потвърди на 100% с това, което се видя на рентгеновата снимка. А и най-странното - позна, че сънувам кошмари и то че сънувам точно дяволи и мъртъвци. Още се учудвам на това. Тогава ми предписа някакви комбинации от билки, които се приготвяха по специална рецепта и в интерес на истината оттогава не сънувам кошмари.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Маги, може ли повече инфо за този Овчаров, доктор ли е, къде има кабинет?

# 10
  • Мнения: 98
pavlinito, аз съм ходила при д-р Димитрова във Варна. Гледа окото с лупа, диагностиката не е компютърна, освен ирисолог е и фитотерапевт. Кабинетът и е съвсем на центъра, ако те интерисува утре ще изровя  телефон за записване.

# 11
извинявам се но наистина ли не сте чували за онези двамата
понеже те ми влязаха в главата и си мисля че те най добре ще ми свършат работата.....
 иначе това за този Овчаров наистина звучи удивително ...

ами бих предпочел да е компютърна
с тез фенерчета много примитивно ми звучи ,не ми вдъхва доверие Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 838
Маги, може ли повече инфо за този Овчаров, доктор ли е, къде има кабинет?

Ох, Буболинке, беше много отдавна - някъде 1981-82 г. И той тогава беше възрастен човек. Майка ми му имаше адреса, но го загуби много отдавна. И рецептите пазеше, но ги даде на една жена и тя забрави да ни ги върне. Но утре ще питам майка дали си спомня нещо повече и ще пиша непременно. Доколкото си спомням Овчаров беше доктор по медицина. А този в Радуил (от бързане написах по-горе Долна баня - извинявам се - селото е Радуил) не е медик.

# 13
  • Мнения: 98
ами бих предпочел да е компютърна
с тез фенерчета много примитивно ми звучи ,не ми вдъхва доверие Simple Smile
Аз пък разчитам на тези с лупата, все пак на компютърната диагностика са зададени някакви параметри, а не всичко може да бъде предвидено предварително. Защото може да се оплакваш от едно, но важното е да се намери и лекува причината, а не само симптомите. Но това си е лично мое мнение, всеки сам си преценява.

# 14
ами аз доколкото успях да се запозная с метода ече те ти правят снимка със съответната там апаратура
правят ти снимка на ириса в големми размери и започват да я анализират.....

а иначе това че разполагат с такава апаратура ,дори и да не е толкова скъпа говори че човека е вложил в това нещо пари и разчита на това да си искара хляба-тоест малко или мн е спежиалист Simple Smile

а то не е трудно всеки да се запознае с тази диагностика да хванефенера и да почне

само че от специалист до специалист има доста голяма разлика .....

Общи условия

Активация на акаунт