Отговори
  • Мнения: 5 370
Тъй.....ясно е, че след като жената стане майка, край със съня. Някои се пренастройват, други-като мене-продължават да страдат, докато детето не стане поне  1-ви клас. Едни деца спят по 12 часа нощен сън плюс 2 дневни по няколко часа, други сякаш имат трънче отзад. Mr. Green
Но не за това е темата. Айде, честно, руку на сердце да си признаем тези, които сутрин в 6 или 7 ни иде да се захлупим с по 3 пухени възглавници и свят да не виждаме. Които не издържаме на нощен живот, а после, на сутринта, свежи като репички в салата, да продължим с грижите за потомството.
Аз съм първа в партията и даже ще претендирам за почетното председателско място.
Лягам в 22 и мога да спя без прекъсване до 8. Следобед пак мога да заспя със синкото. Нощен живот ако ми се оформи, после сигурно минимум до 12 часа ще трябва да спя. И, въобще, избягвам нощни похождения по принцип, не само сега.

# 1
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
най-големия ми проблем Sad преди спях по всяко време,но сега с бебето ставам по 10 пъти на нощ и сутрин в 5-6ч е кукорях.ако ме оставят за седмица сама ще я проспя цялата.
мога да спя 24ч без да стана,правила съм го  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 070
Не съм от вас. Иначе нямам нищо против следобедна дрямка, но не повече от 10-15 минути.
Всъщност и аз съм като теб, но за мен това не е поспаливост. Лягам в 10-11, ставам в 7, ако съм ходила някъде по нощите по-късно от 12 не мога да спя, дори и в 6-7 да съм се прибрала сутринта. достатъчно ми е, сутрин съм свежарка и не се цупя и не мрънкам, вечер като съм уморена съм по-досадна за околните и по-лесно се изнервям.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Аз пък обичам да ставам рано, особенно лятото - да не си проспивам деня, да се радвам на слънцето. Ако си легна в 23ч, спокойно ставам в 6.30ч сутрин, ако не съм се будила нощем.
....Обаче когато малкото ме вдига по 300 пъти нощем съм като зомбирана, ето тъкмо преди малко станах и следобед лягам за още час.

# 4
  • Мнения: X
Мога да спя по 12-14 часа без прекъсване. После, като стана ми е много гадно -главата ми тежи, криво ми е.
Ако съм вършала до късно,  дългото спане е просто задължително, иначе съм  зла.

# 5
  • Мнения: 5 940
Аз пък обичам да ставам рано, особенно лятото - да не си проспивам деня, да се радвам на слънцето. Ако си легна в 23ч, спокойно ставам в 6.30ч сутрин, ако не съм се будила нощем.
....Обаче когато малкото ме вдига по 300 пъти нощем съм като зомбирана, ето тъкмо преди малко станах и следобед лягам за още час.
И аз съм така с тази разлика, че през деня не мога въобще да спя, колкото и да съм уморена. Затова понякога лягам вечер в 21.30.

# 6
  • Мнения: 51
Още се мъча да се пренастроя и да свикна с мисълта, че детенцето ни да е живо и здраво се е метнало на баща си и не е от поспаливите бебета ... така ми лиспва да си легна и да спя цяла нощ без да се събуждам, ама уви ставам по 20-30 пъти и вече съм забравила какво е да се излежавам до 9-10 часа, да почета книжка до 11 в леглото ..... не обичам да спя по 12 часа например, но не мога и със ставане на всеки час ....

# 7
  • Мнения: 5 577
аз, ако се набухам с витамини "актив" издържам да спя от 22 до 7, но иначе не.  Sick

лягам към 21, даже ако сме сами с малкия в 20:30  Embarassed и ставам в 7. със зор.

доското ставах в 5:45  Embarassed за да се натокам за работа  - в красива мама го писах това, и казаха, че не се развивам правилно.
откакто установих, че мога да се гримирвам на работа - спокойно спя до 7, минавам през банята транзит и излизам като измито коте навън. на работа за 15 мин. съм сложила фдт, сенки и спирала, оправила съм си косата и си започвам навреме. та така ...

с нощният живот нямам проблеми, лягам в 5-6 и ставам в 10.  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз мисля, че и мен трябва да ме направите почетен член на партията. Сутрин не мога да стана преди 8.30-9 часа. Добре, че мога да си позволя да отида на работа когато реша. За сметка на това вечер обичам да работя до късно и съответно да си лягам късно-обикновено след 1 часа. А събота и неделя мъжа ми ме оставя да спя до 11-12 часа. Случвало ми се е и до 5-6 часа следобед да спя.

# 9
  • Мнения: 152
Спя си по 12 часа като стой та гледай!  Embarassed Особено откакто съм в болничен заради бременността,направо се разтапям от мързел! Не издържам много на нощни иху-та,а случи ли се да си легна след 2 на другия ден съм като пребита. Според мен ставането преди 9 трябва да го забранят! Joy Само не знам как ще се оправям като се родят малките  #Crazy Дано да са сънльовци като мен! Laughing

# 10
  • Мнения: 46 456
Нощна птица съм, която обича да спи през деня, по много  Embarassed най-добре ми е като си легна в 3-4 часа и да стана в 12-13 ч., защото се наспивам, само ако спя в часовете от 5-6 сутринта до към 12-13 ч. следобяд, без значение кога съм си легнала  Rolling Eyes всички ме плашеха, че като дойде бебето ще видя, но докато бях по майчинство си отспах  Mr. Green детето лягаше в 24 ч. и ставаше в 12-13 ч., сега ми е ад  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 224
И аз идвам,поспалани Simple Smile
Обожавам да спя.. Само чакам да не съм на работа, че да спя като пор до 1ч на обяд  Embarassed

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Нощна птица съм, която обича да спи през деня, по много  Embarassed най-добре ми е като си легна в 3-4 часа и да стана в 12-13 ч.

Ей тъй съм и аз. Всъщност бях...
И сега си лягам късно, но ставам рано и вечно ми се спи.

# 13
  • Мнения: 5 370
Спя си по 12 часа като стой та гледай!  Embarassed Особено откакто съм в болничен заради бременността,направо се разтапям от мързел! Не издържам много на нощни иху-та,а случи ли се да си легна след 2 на другия ден съм като пребита. Според мен ставането преди 9 трябва да го забранят! Joy Само не знам как ще се оправям като се родят малките  #Crazy Дано да са сънльовци като мен! Laughing
ЛЕле, ти чакаш ДВАМА!!!! Ай ся спи като за трима, че после...... Mr. Green
Направо се разтопих,  желая ти късмет и се пазете!!!

# 14
  • Мнения: 2 829
здрасти и от мен--присъединявам се Laughing


най-ми е трудно когато излизаме вечер  и си лягам  по малките часове--първо че едвам  издържам,после  пък 2 дена не мога да се оправя  Mr. Green
все ми се спи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт