програма с рецепти

  • 5 654
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Момичета искам да ви похваля една програма за компютъра,която съдържа доста рецепти и съм много доволна от нея..Казва се Domestic Kitchen FX или домашен кулинар fx ако я напишете в google ще излезе,мисля че я теглих от www.download.bg

# 1
  • Мнения: 311
Момичета искам да ви похваля една програма за компютъра,която съдържа доста рецепти и съм много доволна от нея..Казва се Domestic Kitchen FX или домашен кулинар fx ако я напишете в google ще излезе,мисля че я теглих от www.download.bg

Изтеглих си я. Харесва ми

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 894
Момичета искам да ви похваля една програма за компютъра,която съдържа доста рецепти и съм много доволна от нея..Казва се Domestic Kitchen FX или домашен кулинар fx ако я напишете в google ще излезе,мисля че я теглих от www.download.bg
мерси за програмката   bouquet
и аз си я изтеглих,хареса ми Wink

# 3
  • Мнения: 258
откога си търся тази програмка newsm51

# 4
  • Мнения: 354
Я кажете , какво точно прави тази програмка - има рецепти в нея или си записвате вашите ?

# 5
  • Мнения: 95
има и рецепти има и функция за записване на твои рецепти  chef

# 6
  • Мнения: 11 818
А може ли по-конкретен линк, че нещо не се ориентирам.  Thinking И аз отдавна търся нещо подобно.
И дали става за Линукс?

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 13:49 от Сисии

# 7
  • Мнения: 95
http://kitchenbg.com/download/download.php от тук може да се тегли

# 8
  • Мнения: 729
Изтеглих я .Много ми хареса.

# 9
  • Мнения: 114
Как я теглите тази програма,че аз не успях?  Weary smile3547

# 10
  • Мнения: 2 774
Кликаваш на сайта който е дала stela_chagovec избираш си сървър 1 или сървър 2 и даваш на изтегли ,ще ти излезе синьо прозорче даваш на "запис на файл" и готово

# 11
  • Мнения: 114
    Polly,Опитвах сигурно 100 пъти по начина,който си описала.Постоянно ми дава някаква грешка и допустима резулюция,което на мен не ми говори нищо Embarassed

# 12
  • Мнения: 14 483
има поне три стари теми за тази програма.
ползвайте търсачката - тя е за това

Общи условия

Активация на акаунт