Един спор между мен и съпругът ми.

  • 4 766
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
На наколко пъти ми се случва да не мога да заспя защото нещо ме боли(имам малко здравословни проблеми) и моля съпругът ми да остане до мен докъто заспя.Аз плача,а той ми казва,че е изморен,спи му се,моли ме да заспя,бърбори,че мен все нещо ме боли и в крайна сметка заспива.Тук е моментът да отбележа,че той работи,а аз още не,но след 2 седмици започвам и аз работа. В последният такъв случай,преди това бях го обидила и той ми се оправдава с това,че съм го обидила и за това не е бил до мен в този момент Whistling
На някой въпросът ми може да му се стори глупав,но аз не мисля така-трябва да се подкрепяме и да бъдем един до друг в труден момент нали?Ами ако един ден дай боже си имаме дете и то плаче,през ноща от болка и има нужда от него,дали и с него така ще постъпи newsm78

# 1
  • Мнения: 13
Разбира се, че трябва да се подкрепяте! Нали това е идеята когато човек се влюби и заживее с някого. Но може наистина да е изморен след като той работи, но няма да му коства нищо да те погушка и утеши докато сте легнали, все пак няма да копае градината, нали?
Ако успее да се постави на твоето място може да успее да разбере, колко малко му е нужно на човек в тежък момент за да се почувства по-добре.
Пожелавам ти да се оправиш и да получиш топлината от която имаш нужда Simple Smile

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
постъпваш егоистично.
1-во, как ще заспиш, щом някой ти "седи" на главата?
2-ро, как ще искаш от работещ човек компания за приспиване? Ми ако не заспиш цяла нощ? Той на сутринта ще отиде като парцал на работа, пък ти можеш цял ден да си дремеш.

Недейте да ставате егоисти. Подкрепата е едно, но чистия егоизъм - друго.

# 3
  • Мнения: 378
постъпваш егоистично.
1-во, как ще заспиш, щом някой ти "седи" на главата?
2-ро, как ще искаш от работещ човек компания за приспиване? Ми ако не заспиш цяла нощ? Той на сутринта ще отиде като парцал на работа, пък ти можеш цял ден да си дремеш.

Недейте да ставате егоисти. Подкрепата е едно, но чистия егоизъм - друго.
Това е пълна глупост! Егоистично е когато го прави всяка вечер и тя не търси компания а утеха.Понякога човек се нуждае от малко топлинка и разбиране.Напълно те разбирам и аз сам имала таива моменти,но мъжа ми е бил до мен.ПОГОВОРИ ПАК С НЕГО!! Hug

# 4
  • Мнения: 4 841
Виж сега, ако не му едва отвътре да те подкрепи, а трябва да го увещаваш с доводи или да го манипулираш емоционално, просто забрави... Не казвам, че не си права, не казвам и че е невъзможно да постигнеш искания от теб резултат, но той няма да е ЕСТЕСТВЕН, а ПОСТИГНАТ. Има разлика, и то много съществена.

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще ме прощаваш, но според мен се глезиш. Мъжът ти ти е съпруг- не майка или бавачка, като те боли нещо- иди на лекар, не тормози човека. До колкото разбрах редовно ти се случва.
Недей да рискуваш да се превърнеш в обикновена досадница за съпруга си.
Лично мен много ме отегчават вечно мрънкащи същества.

Или иди на лекар и пий някакви хапчета, или стисни зъби, не се дръж като в детската градина!

Денигали, много смело раздаваш квалификации, това че някой не мисли ба като тебе не значи, че говори глупости!  Naughty

# 6
  • Мнения: 126
И аз така мисля sapfira и denigali.Шани не мисля,че е егоистично от моя страна при положение,че когато той има нужда от мен аз съм до него Rolling Eyes
ПОГОВОРИ ПАК С НЕГО!! Hug
Чакам вашите мнения и довечера ще му дам да ги прочете.Тък като ми каза:"Защо не напишеш във форума да видим другите как мислят"Така,че имам нужда от вашите мнения каквито и да са те-може пък да се окаже,че аз греша Rolling Eyes

Виж сега, ако не му едва отвътре да те подкрепи, а трябва да го увещаваш с доводи или да го манипулираш емоционално, просто забрави... Не казвам, че не си права, не казвам и че е невъзможно да постигнеш искания от теб резултат, но той няма да е ЕСТЕСТВЕН, а ПОСТИГНАТ. Има разлика, и то много съществена.
Да знам,че дори и да постигна нещо то няма да е по негово желание.Но когато човек се чувства зле не мисля,че е неправилно да помоля за малко подкрепа(била тя и измолена)а близките ми да ми обърнат гръб-нали така-просто търся верният отговор на въпроса нищо повече-не карам и не насилвам никого за нищо Hug

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 13:50 от Бебина

# 7
  • Мнения: 4 292
Човека работи. Помисли малко.  Wink Когато ти започнеш работа, ще видиш, че сънят е ценен. И според мен постъпваш егоистично.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Бебина, едва ли можеше да си измислиш по-подходяща лична титла!  Peace

# 9
  • Мнения: 126
Бебина, едва ли можеше да си измислиш по-подходяща лична титла!  Peace
Joy вярно е признавам го понякога е така Embarassed

# 10
  • Мнения: 46 508
На масата всеки може да е добър съпруг/а, само в трудни моменти се вижда на кой колко му пука за другия. Но насила не става, трябва да му идва отвътре ...

# 11
  • Мнения: 2 196
Щом не му идва от вътре,не го карай на сила.
Ще започне да те възприема като една мрънкаща досадница. Wink

# 12
  • Мнения: 126
Щом не му идва от вътре,не го карай на сила.
Ще започне да те възприема като една мрънкаща досадница. Wink


Не го карам,просто го помолих Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 4 841
Щом не му идва от вътре,не го карай на сила.
Ще започне да те възприема като една мрънкаща досадница. Wink


Не го карам,просто го помолих Rolling Eyes

И в "помолването" влиза изтипосване в преобладаващо женски форум с цел назидателно прочитане довечера на 718 мнения "Ауууу, къде го намери тоз` безчувствен простак???"  Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 2 196
Мисълта ми е,че ако той имаше желание,щеше да го направи без да се налага да го молиш.
Ти искаш да прояви разбиране,но и ти трябва да проявиш такова.Човекът работи,изморен е. Wink

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Винаги ми е било съвестно да го събуждам за каквото и да е- та дори и да умирам.Мисля че ще е егоистично от моя страна.
Когато започнеш работа ще се убедиш в правотата на мъжа ти.

# 16
  • Мнения: 25 596
А аз изобщо не схванах какъв е проблемът.  newsm78
Теб нещо те боли и не можеш да спиш. И искаш той да стои и да ти прави компания? Защо? Болката минава от обезболяващи, не от компания.
Какво ти пречи, докато ти си бодърстваш, той да спи до теб? Или трябва някой да ти бае? Чети книга, гледай телевизия, защо трябва и другите да споделят безсънието ти?
Наистина си голяма егоистка, да ти кажа. Ако е веднъж - хайде, да ти се угоди на каприза, но ако редовно го тормозиш така...  ooooh!

# 17
  • Мнения: 126
И в "помолването" влиза изтипосване в преобладаващо женски форум с цел назидателно прочитане довечера на 718 мнения "Ауууу, къде го намери тоз` безчувствен простак???"  Joy Joy Joy

Той иска да чуе мнението на странични хора,аз също,не виждам нищо лошо в това Rolling EyesСега разбирам защо регистрирани потребители пишат инкогнито(търсите и подтекст в титлата ми-не мисля,че има жена която не обича да се глези,в това се изразява мрънкането ми)И в никакъв случей не мисля,че съпругът ми е простак и нямам желание да го изкарвам такъв или нещо подобно.Не мисля,че желание му е липсвало,знам,че е бил изморен-но и вие сте изморени и на  вас ви се спи,но кагато някой ваш близък ви се обади ,че има нужда от вас или вашето бебе има колики-вие ще се обърнете ли на другата страна,ще заспите ли без никакви огризения?Ако има повече хора които биха постъпили по този начин...оставам без коментар SickВъпреки въпросните ситуаций в моменти когато не е изморен той е 1000 пъти по-грижовен от повечето такива мъже и тази ситуация не би променила нещо във възгледите ми.А как бихте постъпили вие на мое място,а вашите мъже?
zi4e57 и не съм го будила,помолих го преди да заспи.И това се е случило 2-3 пъти не е ежедневие и не виждам какъв е проблемът да остане до мен за да съм по-спокойна Hug

# 18
  • Мнения: 2 196
Е как може да се сравняваш с едно безпомощно бебе?
В крайна сметка ти си голям човек. ooooh!

# 19
  • Мнения: 25 596
Коликите на бебето са едно, глезотиите на възрастен човек - друго.  Laughing
В случай, когато мен нещо ме боли, ставам тихо и се местя в дневната, където чета, гледам ТВ или правя нещо друго, за да не преча на мъжа си да спи. Той прави същото за мен. Когато някой от двамата е настинал,  също спи на дивана, за да не пречи на другия  с кашлица, секнене и други такива.
Аз на това му викам грижа за другарчето, а не да му баеш, докато ти се глези отсреща.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 126
Е как може да се сравняваш с едно безпомощно бебе?
В крайна сметка ти си голям човек. ooooh!

В такъв момент човек не се ли чувства безпомощен  и аз не съм ли част от семейството както е едно бебе newsm78
Жалко,че толкова жени мислят така,жалко SadИ не ви пожелавам да бъдете в тази ситуация когато се чувствате зле,да няма към кого да се обърнете-но вас ви успокоява книгата,телевизора,компютъра...ужас StopПитам се защо са ви мъжете в такъв случай,когато не споделяте с тях и лошите и хубавите си моменти Hug

# 21
  • Мнения: 2 196
Ми и мъжът ти е част от семейството.
Предполагам,че и на него му се иска някой да го разбере,да му влезе в положението.
Семейните взаимоотношения са двупосочни.
Като не ми е добре,предпочитам да не ми виси никой на главата.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ох, аман от хора дето си мислят, че света се върти около тях!
До колкото разбирам, ти си го помолила, веднъж, той е откликнал, помолила си го пак, той се отзовава и т.н., и т.н. И идва един момент, в който ти го молиш, той не ще да те чуе и "О, боже!" - отказва ти!   #Crazy
И какви са тия зравословни проблеми, дето не минават от никакви хапчета, а само то гушкане? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 25 596
Да, точно споделяме с мъжете си и добрите, и лошите моменти, а не ги тормозим с тях. Има разлика, но ти не я схващаш.
Един съвет от мен, малката - мъжете искат и очакват да се отнасят с тях като с деца, а не обратното. В началото може да си позволиш подобни лигни, но те уверявам, че скоро ще му писне от теб. От мъжете болногледачи не стават!  Peace

# 24
  • Мнения: 600
и аз съм от тези, които няма да те разберат.

първо, не познавам мъж, който да ти държи ръката в такива моменти. т.е. познавам 2ма, гейове са. просто мъжете не са устроени така. мъже срещу жени, жени срещу мъже. различни сме.

второ, дори и да е неприсъщо състрадателен и чувствителен, все пак е бил на работа. вечер, вместо да си легне спокойно, от него се иска да ти бае, докато заспиш Rolling Eyes аз съм жена, но все пак не те разбирам. може би просто не съм глезена жена Sick

трето, от какво те е страх, че те боли ли? ако толкова много те боли, пий хапчета. или твърд алкохол. на зъболекар с теб ли идва? а на гинеколог?

четвърто, съпругът ти не е простак. вижда ми се съвсем нормален. ти си за бой.

пето, и последно - ситиация, ситиациИ. ползвай спелинг чек, дори когато те боли.

хайде, лек ден  bouquet

# 25
  • Мнения: 126
Като не ми е добре,предпочитам да не ми виси никой на главата.
Никога не бих казала,че мъжът ми ми виси на главата,в каквато и ситуация да е.Ако използвам тази дума то той просто би бил в групата на бившите.
И да и той е част от семейството ми и аз се стремя нищо да не му липсва Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 762

И това се е случило 2-3 пъти не е ежедневие и не виждам какъв е проблемът да остане до мен за да съм по-спокойна Hug
Вие не спители в едно легло в една стая?  или може би ти искаш да ти виси на главата докато заспиш- което си е чиста лигавщина. Като те боли нещо пиеш хапче и лягаш да спиш, неговото будуване няма да ти облекчи болката, а пък ако те боли наистина с него или без него на главата пак няма да можеш да спиш.

# 27
  • Мнения: 2 196
Никога не бих казала,че мъжът ми ми виси на главата,в каквато и ситуация да е.
Подозирам обаче,че той най-вероятно го възприема именно като висене.
Не ти ли е обидно да си просиш гушкане? Rolling Eyes
Мисля си,че трябва доста торби сол да изядете заедно,докато се напаснете. Wink

# 28
  • Мнения: 126
Ох, аман от хора дето си мислят, че света се върти около тях!
До колкото разбирам, ти си го помолила, веднъж, той е откликнал, помолила си го пак, той се отзовава и т.н., и т.н. И идва един момент, в който ти го молиш, той не ще да те чуе и "О, боже!" - отказва ти!   #Crazy
И какви са тия зравословни проблеми, дето не минават от никакви хапчета, а само то гушкане? Mr. Green
Май нищо не си прочела до тук  newsm78
И много жалко за всички вас за които мъжете ви нищо не правят за разлика от мъжът ми който прави всичко за мен и за това тази ситуация ме учудва и не аз си прося глезотий,той ги прави за мен Grinning И всички вие които пишете срещу мен явно сте просто едни неудовлетворени жени които за да не си признаят,защитават другата теза Wink
Спирам да споря и да пиша с вас-по умният отстъпва Hug

# 29
  • Мнения: 2 196
е аз си прося глезотий,той ги прави за мен Grinning
Да де,пролича си. Sunglasses

# 30
  • Мнения: 126
е аз си прося глезотий,той ги прави за мен Grinning
Да де,пролича си. Sunglasses
Прочети го пак Wink

# 31
  • Мнения: 25 596
И много жалко за всички вас за които мъжете ви нищо не правят за разлика от мъжът ми който прави всичко за мен и за това тази ситуация ме учудва и не аз си прося глезотий,той ги прави за мен Grinning И всички вие които пишете срещу мен явно сте просто едни неудовлетворени жени които за да не си признаят,защитават другата теза Wink
Спирам да споря и да пиша с вас-по умният отстъпва Hug


Хахаха!  Joy
Странно защо тогава ние не се оплакваме от нашите мъже, а ТИ пусна тема даже, за да се жалваш от твоя??
Или се сети малко късничко, че яко си се оакала пред него и реши да си пишеш червени точки?
Е, пиши си, пиши, не ми пречиш...  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 600
айде, всички неудовлетворени да се прибираме по бърлогите Joy Joy Joy

к'во се заяждаме с удовлетворено-глезено-неграмотни жени, ама-ха Naughty, дето на всичкото отгоре са по-умни от нас и отстъпват първи Crazy

# 33
  • Мнения: 3 092
И всички вие които пишете срещу мен явно сте просто едни неудовлетворени жени които за да не си признаят,защитават другата теза Wink
Спирам да споря и да пиша с вас-по умният отстъпва Hug

той може и да прави всичко за теб , ама ей така с мрънкане и вероятно насила .Предпочитам по този начин мъжа ми да не си мръдне пръста , камо ли да прави нещо си за мен .Просиш си глезотии , разликата е очевадна .
Ти си по умната от всички тук , така ли ....ммммммммммммммммммммммммм  блазе ти  . Дано с това изказване натрупаш точки пред мъжа ти , че Зарезана е права .
Много  се изложи . Laughing
Поне се посмях де , ако не друго .

# 34
  • Мнения: 2 196
Ето,чета:

.................и моля съпругът ми да остане до мен докъто заспя.Аз плача,а той ми казва,че е изморен,спи му се,моли ме да заспя,бърбори,че мен все нещо ме боли и в крайна сметка заспива.Тук е моментът да отбележа,че той работи,а аз още не,но след 2 седмици започвам и аз работа. В последният такъв случай,преди това бях го обидила и той ми се оправдава с това,че съм го обидила и за това не е бил до мен в този момент Whistling
 


 Laughing

# 35
  • Мнения: 17
здравей и от мен:)аз 6те те подкрепя!за6тото сьм изпадала в подобна на твоята ситуациа:(наистина в такьв момент 4овек има нужда от су4увствие:)и когато не го полу4и от 4овека до себе си....наистина боли....Sadза останалите вьв форума искам да кажа,4е не сум разглезена жена,просто ми се слу4ва понякога да не ми е добре и да се 4увствам безпомо6тна..така,4е мила..напьлно те разбирам:)Simple SmileSimple Smile Peace

# 36
  • Мнения: 126
Хахаха!  Joy
Странно защо тогава ние не се оплакваме от нашите мъже, а ТИ пусна тема даже, за да се жалваш от твоя??
Или се сети малко късничко, че яко си се оакала пред него и реши да си пишеш червени точки?
Е, пиши си, пиши, не ми пречиш...  Mr. Green
Не се оплаквам,просто исках да чуя вашите мнения,но така и не ги чух,вие знаете само да се присмивате-но всичко се случва и един ден ви пожелавам когато имате нужда от някого той да ви обърне гръб щом това за вас е правилно.Жалко,че тук пишат хора като вас и дават оценки на другите без да ги познават.Живейте си с книгите,телевизията и компютъра май само с тях ще си останете след като нито мъжете ви не могат да разчитат на вас,нито вие на тях Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 614
zi4e57 и не съм го будила,помолих го преди да заспи.И това се е случило 2-3 пъти не е ежедневие и не виждам какъв е проблемът да остане до мен за да съм по-спокойна
---------------------------------------------------------------------
Дали го будиш или го караш да стои буден то е същото-- не мислиш ли????
И за какво--- да бъда по спокойна --- говориш ?Той да не е  психиатър да те успокоява.

# 38
  • Мнения: 126
здравей и от мен:)аз 6те те подкрепя!за6тото сьм изпадала в подобна на твоята ситуациа:(наистина в такьв момент 4овек има нужда от су4увствие:)и когато не го полу4и от 4овека до себе си....наистина боли....Sadза останалите вьв форума искам да кажа,4е не сум разглезена жена,просто ми се слу4ва понякога да не ми е добре и да се 4увствам безпомо6тна..така,4е мила..напьлно те разбирам:)Simple SmileSimple Smile Peace
Благодаря ти galibo за разбирането.Дано само и теб не те нападнат с глупостите си.
Желая ти много щастие  bouquet
Сега разбирам защо има гейове(даже някой каза,че познава такива)- с такива жени...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Май ще трябва да въведат възрастово ограничение за пищещите във форума. newsm78
Бг- мамма, стана като забавачница за малки момиченца.

Към авторката: Мила, възможно е и да не съм те разбрала, но с подобно обяснение рискуваш и други да не те разберат. Не разбрах, също и каква е твоята позиция - оплакваш ли се от съпруга си или го величаеш? Много често си сменяш тона, та не става много ясно, за това питам. newsm78
Както и да е.... от самолет си личи, че ти проблем нямаш. Съпруга ти да му мисли! Laughing

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хахаха!  Joy
Странно защо тогава ние не се оплакваме от нашите мъже, а ТИ пусна тема даже, за да се жалваш от твоя??
Или се сети малко късничко, че яко си се оакала пред него и реши да си пишеш червени точки?
Е, пиши си, пиши, не ми пречиш...  Mr. Green
Не се оплаквам,просто исках да чуя вашите мнения,но така и не ги чух,вие знаете само да се присмивате-но всичко се случва и един ден ви пожелавам когато имате нужда от някого той да ви обърне гръб щом това за вас е правилно.Жалко,че тук пишат хора като вас и дават оценки на другите без да ги познават.Живейте си с книгите,телевизията и компютъра май само с тях ще си останете след като нито мъжете ви не могат да разчитат на вас,нито вие на тях Hug

Ето с този пост показа че си една лигла и че няма друго мнение освен твойто.
Ами ти го поиска мнението!!!!

# 41
  • Мнения: 2 196
И аз разбирам що има кръшкачи,с такива мрънкащи и емоционално нестабилни жени.....
Съвет:научи се виждаш по-далеч от носа си и да приемаш по-спокойно чуждото мнение,когато е различно от твоето. Laughing

# 42
  • Мнения: 126
Май ще трябва да въведат възрастово ограничение за пищещите във форума. newsm78
Бг- мамма, стана като забавачница за малки момиченца.

Към авторката: Мила, възможно е и да не съм те разбрала, но с подобно обяснение рискуваш и други да не те разберат. Не разбрах, също и каква е твоята позиция - оплакваш ли се от съпруга си или го величаеш? Много често си сменяш тона, та не става много ясно, за това питам. newsm78
Както и да е.... от самолет си личи, че ти проблем нямаш. Съпруга ти да му мисли! Laughing
Това не е типично за него и за това исках да знам дали аз не греша или той е трябвало да ме разбере в този момент-не съм казала,че съм безгрешна,но всички ме нападнаха и ме определиха като лигла,глезла... това ме издразни,не можеш да съдиш за някого от титлата му.
Просто исках да чуя мнението ви,за да знам ако греша да се поправя HugИскам най-доброто за себе си и близките си и държа да намеря златната среда и да се уча от грешките си,да знам,че съм дала всичко от себе си и е имало смисъл...Но едва ли някой тук ще ме разбере...

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Просто исках да чуя мнението ви,

ми ние точно него ти дадохме. Но понеже явно не съвпада с твоето (но защо тогава пускаш теми?), сме нищо неразбиращи... живееши само с комп.  Sick

ако прецениш, можеш да спреш да се излагаш и дори да помолиш да хлопнат катанеца на темичката ти.

# 44
  • Мнения: 46 508
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...

# 45
  • Мнения: 126
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...
Благодаря ти Никол,благодаря,че има хора като теб в този форум-бях изгубила надежда и вече започнах да се замислам за какво ми е брака,след като имам компютър,тв,домашно кино...-дете вече и сама мога да си направя и сама мога да го гледам...А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 268
 Ох, Бебина, смили се над нас...... Praynig

Горките ние...... щастливата ти..... Амин!

# 47
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Един съвет и от мен: Дръж се мъжки, пеперудко!

# 48
  • Мнения: 4 292
А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...
Е стига де! Нали разбираш разликата между мъжкарана и мъжко момиче? Уверявам те, че някои се чувстваме достатачно закриляни и обичани, че даже и щастливи...
Говорим за конкретната ситуация. В случая ти не искаш закрила, а бавачка. Разликата е доста голяма, надявам се един ден да го схванеш. Без лоши чувства.  Peace

# 49
  • Мнения: 378
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...
Евала!А пък това за работата направо ме разби и аз сам ходила недоспала и мъжа ми и той ама ето нищо ни няма Hug,сигурно като ви се наложи да ходите на гости или на рожден ден ги отлагате да може да се наспинкате не вярвам авторката да го кара цяла нощ да бодува,а си мислех,че всяка жена обича да се глези от време на време,е явно тук са се събрали само строго морални.

# 50
  • Мнения: 126
Един съвет и от мен: Дръж се мъжки, пеперудко!
А мъжът ми по женски ли да се чувства? Joy

# 51
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
 Joy Да!  Joy

# 52
  • Мнения: 126
Ми освен и професията да си сменя,вместо медицинска сестра ще взема да стана минъор примерно Joy

# 53
  • Мнения: 884
Не разбирам какъв точно е проблема на авторката, но ако съпругът ми поиска нещо такова от мен, аз също не бих се съгласила.Малко ми понамирисва на глезотия, и на хипохондрия, без да се изживявам като диагностик. Какво означава "не се чувствам добре"  и колко ли често се случва?
 Сега прочетох и последните постове-отивам да с погледна в огледалото-бе аз май съм момиче, ама дали съм "мъжко"!?

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Предполагам, преди да заспи от умора (понякога човек просто не може да си държи очите отворени), ти е предложил обезболяващо, питал те е как си, гушнал те е и т.н. прояви на съчувствие и грижа.
Какво повече искаш, не е ясно.

На мен, дори когато детето ми е болно, ми се затварят очите, меря температури, давам лекарства, за колики съм й слагала бутилка с топла вода иииии очите ми се затварят. Това не значи, че съм безчувствена, неподрепяща и темерут. Или греша?!

Иначе и аз обичам да се глезя, но когато болката не минава, ако ще и на главата си да седи съпругът ми, защо да го мъча повече. Да си спи, а ако ми стане още по-зле, ще го събудя.  Whistling

# 55
  • Мнения: 378
Абе Бебина следващия път като се почустваш пак самотна си вземи куче или коте,явно така правят тука форумките за да щадят мъжете си и да бъдат мъжки момичета Laughing Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 600
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...
Благодаря ти Никол,благодаря,че има хора като теб в този форум-бях изгубила надежда и вече започнах да се замислам за какво ми е брака,след като имам компютър,тв,домашно кино...-дете вече и сама мога да си направя и сама мога да го гледам...А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...

 Joy Joy Joy тук вече се разтекох и щях да се изгубя в дебрите на канализацията, ако бях в банята.

'ма как ще си направиш сама дете и ще го гледаш като ти и себе си не можеш да отгледаш newsm78

за едно просто действие вечер пускаш тема, сама не можеш да прецениш, той ли бил прав, ти ли, много си била мила, ама веднъж си го обидила, въобще к'ви са тия глупости ooooh! пък и ни учиш как да живеем Thinking че и нещо грубичко се държиш newsm78

права си, тук е за мъжки момичета - ние пазаруваме сами, раждаме сами, готвим сами и пием хапчета за глава като ни боли. така се оцелява. ти се радвай, че си намерила някой мъж, жена не би те изтърпяла дълго Laughing

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...
Благодаря ти Никол,благодаря,че има хора като теб в този форум-бях изгубила надежда и вече започнах да се замислам за какво ми е брака,след като имам компютър,тв,домашно кино...-дете вече и сама мога да си направя и сама мога да го гледам...А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...
Момичета и на двете ще кажа -не значи че като проявявате капризи ще сте щастливи и по истински жени от нас --мъжкараните.
Аз имам 33г щастлив брак и да е такъв се дължи на съпругат ми .Тъй че точно от вас не искам квалификации кой е щастлив и кой не. Когато вие с вашите капризи стигнете да моите години съвместен ЩАСТЛИВ ЖИВОТ -пак може да поспорим.

# 58
  • Мнения: 2 196
Никол,не става въпрос да не се товарим взаимно с проблеми.
Едва ли някои тук има това предвид.Именно за това сме семейство - за да споделяме и радости,и болки,и тревоги.
Но и трябва да съобразяваме един с друг.Не може да настояваш партньорът ти да прави неща,който в момента очевадно не му е приятно да прави.И то нещо като гушкането и утешението,което би трябвало да е изпълнено със взаимност и топлота.
''Аз го помолих,даже се разревах'',на мен ми звучи като емоционално изнудване.

# 59
  • Мнения: 884
Евала, аз като прочетох "мъжкарана", ми прозвуча леко обидно, ама добре ,че сте вие-да, и аз съм горда мъжкарана, пък може и за това да ме обича милото...

# 60
  • Мнения: 636
Честно да ти кажа аз изобщо не бих изисквала от съпруга си да будува с мен. Освен ако не съм на смъртно легло (пази боже). Не виждам смисъл. Скоро имах ужасни болки няколко вечери-гастритът ми се беше обадил, но дори не съм мислела да го карам да будува с мен към 1-2 часа вечерта.
Виж сега детето е друго нещо- двамата сме като орли над него Laughing ако е зле. Съветваме се един друг, гушкаме го. Та то е малко и беззащитно. Аз се чувствам между другото по-добре като си страдам сама Laughing Но хора всякакви.
Много тежко ли беше болна? Защото много зависи.

# 61
  • Мнения: 600
ле-ле, сега прочетох, че си мед. сестра. и как е? болните имат нужда от обгрижване и съчувствие, а ти ' Crossing Arms, мен ме боли повече Crossing Arms '

така ли става?

# 62
  • Мнения: 2 161
Унизително е да го молиш,след като той не желае.Но погледнато от друга страна,зависи как го молиш.Може би не избираш правилният начин.Ако мрънкаш сълзливо,ако хленчиш,може дори да го отвратиш.Или поне да го отегчиш до смърт.

# 63
  • Мнения: 4 451
 И аз не разбрах проблема, ако изобщо може да се нарече така. Вие не спите ли в едно легло, че се налага да го молиш да остане? Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 2 161
А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...
Обърках се.Ти не си ли тази,която се оплаква,че мъжът й я пренебрегва?

# 65
  • Мнения: 636
Абе Бебина следващия път като се почустваш пак самотна си вземи куче или коте,явно така правят тука форумките за да щадят мъжете си и да бъдат мъжки момичета Laughing Laughing Laughing
Бебе и трябва бебеееее. Та да не е тя Бебената вкъщи.
Съвсем приятелски, да не се засегнеш. Peace

# 66
  • Мнения: 2 196
Не бебе,трябва и един як шут в задника.
И аз го казвам съвсем приятелски.
Колкото повече сама се обичаш и глезиш,толкова повече ще провокираш желанието на мъжа ти да те обгрижва и глези.

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 16:14 от Бианkа

# 67
  • Мнения: 2 161
Ау,това много ми допадна.

# 68
  • Мнения: 2 196
Подозирам,че го знаеш отдавна и го прилагаш с успех,Шанел.
Обаче на авторката май няма да и влезе в употреба.Нито ритника,нито съвета.Хем и двете и ги давам безплатно.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хе-хе! Горката Бебина, как ли ще покаже довечера на съпруга си какво са казали милите и съфорумки!?  Laughing Загуби спора с един замах!

# 70
  • Мнения: 46 508
... Когато вие с вашите капризи стигнете да моите години съвместен ЩАСТЛИВ ЖИВОТ -пак може да поспорим.

Така е, млади и неопитни сме, аз с моите никакви си 11 години съвместен живот, нямам какво да кажа, радвам се само, че това, от което имам нужда съм го намерила, ти явно - също, не виждам за какво да спорим  Wink

... Но и трябва да съобразяваме един с друг ...

Явно тук се разминаваме, в моето семейство, когато единият е зле, другият се съобразява с него, а не обратното, но както казах вече, всеки според нуждите си, нормално е хората да изпитват различни такива, мен "Болен здрав носи" просто не ме устройва Peace

Сещам се за една серия на "Сексът и градът", когато Саманта беше болна, но и това не е най-лошото, по-лошо е, когато имаш човек до теб, а се чувстваш сама, точно за това май е темата ...

 

# 71
  • Мнения: 884
Сещам се за една серия на "Сексът и градът", когато Саманта беше болна, но и това не е най-лошото, по-лошо е, когато имаш човек до теб, а се чувстваш сама, точно за това май е темата ...
 Ами това може да се отнесе и до съпруга на Бебина-спи му се след тежък ден, на сутринта го чака нов, вероятно и той се чувства не разбран и сам , докато премигва на парцали през нощта...

# 72
  • Мнения: 46 508

 Ами това може да се отнесе и до съпруга на Бебина-спи му се след тежък ден, на сутринта го чака нов, вероятно и той се чувства не разбран и сам , докато премигва на парцали през нощта...

Може, но за мен това "Болен здрав носи". Има тежки нощи, с деца, с близки и т.н., не са толкова тежки, когато видиш, че този, който страда се чувства по-добре в присътвието ти и знаеш, че ако ти си на негово място, няма да си сам  Tired

# 73
  • Мнения: 2 196
Никол,в моето семейство също се грижим един за друг,но го правим с желание и доброволно,а не със сълзи и молби.Никога не ми се е налагало да моля мъжа ми да ме гушне и да утеши.Той ме познава и знае кога имам нужда от това.И го прави с желание.Както и аз за него.
Явно е,че човек ляга на каквото си е постлал.
Емоционална близост не се постига със сълзи и молби.И не се изисква на сила.

# 74
  • Мнения: 753
да ти имам проблемите бебинка, ....миличка, само да ти имах проблемите ooooh!....

# 75
  • У дома
  • Мнения: 96
Първо - аз въпрос в поста не видях  newsm78
И второ - къде спи съпругът ти ако не до теб  newsm78

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 614
НИКОЛ- За споренето точно за теб не се отнася.

# 77
  • Мнения: 340
И двете страни имате право-- прекалената глезотия е егоизъм и тогава вината е в авторката, но пък и студенината на мъжа не е похвална, ако жена му има сериозни болки.  Но проблемът в случая е, че не знаем каква е точно ситуацията за да се прецени кой е по-прав.  Бебина, колко те боли наистина и какво?  Ако е болка, която редовно те мъчи, но не е много сериозна, мисля, че не можеш да искаш от мъжа ти да ти е бавачка.  И изобщо често ли се глезотиш за да се почувстваш обичана?  Защото може да е станало като с лъжливото овчарче-- след прекалено много глезотии, просто на мъжа ти му е писнало и дори и много да те е боляло и да си имала добра причина до го караш да седи с теб, той приема това като поредната глезотия.

Ако не си глезла, ти съчувствам много. 

Моят мъж никога не би отказал да ми държи ръката или да седи буден с мен ако ме боли нещо /и не е гей-- що за тъп коментар беше това?/.  Но аз НИКОГА не се глезя и не смятам глезотенето за женско право.  Може би там е ключа от палатката...

# 78
  • Мнения: 46 508
НИКОЛ- За споренето точно за теб не се отнася.

Ок, грешката явно е моя  Hug беше цитирала мен и Бебина, заблудих се заради обръщението "момичета" и говоренето в множествено число  Peace

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според мен се глезиш повече от необходимото.
Мен като ме боли нещо не искам никой да се върти край мен, искам само да бъда оставена на спокойствие.

# 80
  • Мнения: 99
От изказванията на авторката останах с впечатлението, че ако не искаш мъжа ти да умира за сън, но да стои насила до тебе, защото си му се размтънкала, си мъжкарана, която е склонна да се задоволява с компютри и книги, вместо с мъж.
А ако се глезиш и изискваш закрила, или се представяш за тооолкова беззащитна и горкичка, че човека просто да не може да откаже да направи каквото искаш, значи си ИСТИНСКА жена и се чувстваш обичана, закриляна....newsm78
Може би е до човек, но на мен такива игрички на принцеска не ми допадат.
Като по-малка ми се наложи да изкарам един месец в болница с една много тежка алергия, спях неспокойно и майка ми седеше до мен постоянно - виждах я, и отчаянието й, че може само да ме гледа без да може да ми помогне, и ми се искаше да легне да спи, поне малко...
Не знам какви са тези болки, които намаляват с държане за ръката. По-добре мъжът да се наспи, та да е работоспособен, отколкото и той да се изтощава излишно.
Но наистина не знаем цялата ситуация, за да можем да кажем.

# 81
  • София
  • Мнения: 397
 Още един глас за "мъжките момичета", надявам се да ги броите с мъжа ти. За мен той не е останал безучастен към болката ти, но ти пък искаш цяла нощ да бди като над бебе. Не мисля, че можеш да постигнеш подобно нещо, излез от света на приказките!

# 82
  • Мнения: 378
Още един глас за "мъжките момичета", надявам се да ги броите с мъжа ти. За мен той не е останал безучастен към болката ти, но ти пък искаш цяла нощ да бди като над бебе. Не мисля, че можеш да постигнеш подобно нещо, излез от света на приказките!
Хайде пак се почна!Ти пък къде прочете,че трябва да бди цяла нощ?ТО ЗЛОБА ЗЛОБА АМА НЯМАЛИ КЪДЕ ДРУГАДЕ ДА Я ИЗЛИВАТЕ!

# 83
  • Мнения: 1 243
Аз пък изобщо не видях проблем! Rolling Eyes Разбирам да ти е криво,ако мъжа ти винаги отказва да те обгрижи, да ти обърне внимание, а то става еднократно, при положение, че явно преди това сте се спречкали и ти си го обидила, човекът е бил уморен, спяло му се е, изнервен от честото ти мрънкане и сълзи. Еми разбираемо е, дори и мъж, все пак и той е човек!

Мен ми е странно това, че искаш някой да те дундурка и да ти държи ръката, будувайки с теб, докато те боли. Не ти ли е по-добре да си сама с болката си, да си мрънкаш на воля без някой да те слуша. НЕ ГОВОРИМ,ЧЕ ТРЯБВА ДА СИ ВИНАГИ САМА С БОЛКАТА СИ,НАПРОТИВ! Но когато нещо е прекалено, то става досадно! Ще ти дам прост пример. Имам много проблеми с мъдреците си и в продължение на месеци съм умирала от болки, Аулините бяха спряли да действат. Еми мъжът ми ми държеше ръката, успокояваше ме, прегръщаше ме...Но то не може това да ни е ежедневието я! Имала съм нощи , в които съм се събуждала посред нощите с такива болки, че съм плачела като дете...Но никога не ми е идвало наум да събудя мъжа ми за да страда с мен. 1 защото така няма да ми мине, 2 защото би ми било кофти да ме гледа с някаква измъчена физономия, а той няма с какво да ми помогне. и 3,защото знам,че така ще го притесня много повече, отколкото сама предполагам. За мен е достатъчно да съм видяла , че той има желание да ме прегърне и да ме утеши в такива моменти, не искам хленченето да ни се превръща в ежедневие. Това не е до мъжество, не съм мъжко момиче, просто смятам, че не е нужно за всяко нещо да търсим съчувствие у другия.  Tired
Сещам се и за един др момент, когато видях на корема си много бледа ресничка, готова да се превърне в стрия. Лелеее, толкова мрънках и негодувах, толкоз мъка имаше изписана на лицето ми, че моичкия се разрева  Joy Ама със сълзи и всичкото му! И като го питах: Е ти па ся за какво ревеш? , ми отговори: Защото знам, че на теб ти е кофти!  Hug За мен това е достатъчно, повече не ми е нужно.
Така че по-смело, пусни си др път като те боли, едно филмче, направи си чай, гледай си тук форума и така! ТВ и PC не заместват мъжете ни, но определено отвличат успешно вниманието.  Успех   bouquet

# 84
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Още един глас за "мъжките момичета", надявам се да ги броите с мъжа ти. За мен той не е останал безучастен към болката ти, но ти пък искаш цяла нощ да бди като над бебе. Не мисля, че можеш да постигнеш подобно нещо, излез от света на приказките!
Хайде пак се почна!Ти пък къде прочете,че трябва да бди цяла нощ?ТО ЗЛОБА ЗЛОБА АМА НЯМАЛИ КЪДЕ ДРУГАДЕ ДА Я ИЗЛИВАТЕ!

Айде стига клишета де! Къде я видя тази злоба? Дръж се подходящо, не си на мач на Левски и ЦСКА все пак!
Един от признаците на злобата е точно когато някой се хваща за една-единствена думичка!

# 85
  • Мнения: 22 427
Аз не мога да разбера как така го молиш да остане при теб докато заспиш?
Че вие не спите ли в едно легло, или какво?
Разбирам да си говорите за нещо, ама той едва ли не да те пази като орлица, ти докато заспиваш, нещо не ми се връзва. А и с какво ще ти помогне да ти види над главата?

# 86
  • Мнения: 25 596
Аз не мога да разбера как така го молиш да остане при теб докато заспиш?
Че вие не спите ли в едно легло, или какво?

Май да, ми се струва. Човекът или си ходи да спи при мама, или при жена си. Която не е нашата героиня, май...  newsm78
Съпруг!  Joy

# 87
  • Мнения: 4 668
Изчетох само първа страница ... повече неможах , а и не ми се четеше като гледам ССФ как изкараха авторката лигла и глезла  Confused
Няма нищо лошо да помоли мъжа си да я погушка , след като не и е добре , боли я и не може да заспи ... а не става въпрос за 5 часа .
Нищо е нямало да му стане за 10 минути ... след като очевидно е нямал намерение да лягат по едно и също време едва ли е толкова изморен .
Не мога да си представя да помоля мъжът ми да остане при мен и той да откаже ...
Не го моля често , даже не помня да съм го правила , но аз съм си особена по принцип ... даже понякога ми се иска да мога да се глезя , ама нали и аз съм си "мъжко момиче " - не знаех ,че трябва да се гордея с това  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 25 596
Изчетох само първа страница ... повече неможах , а и не ми се четеше като гледам ССФ как изкараха авторката лигла и глезла  Confused


Изчети всичко и пак се изкажи!  Peace
 Wink

# 89
На наколко пъти ми се случва да не мога да заспя защото нещо ме боли(имам малко здравословни проблеми) и моля съпругът ми да остане до мен докъто заспя.Аз плача,а той ми казва,че е изморен,спи му се,моли ме да заспя,бърбори,че мен все нещо ме боли и в крайна сметка заспива.Тук е моментът да отбележа,че той работи,а аз още не,но след 2 седмици започвам и аз работа. В последният такъв случай,преди това бях го обидила и той ми се оправдава с това,че съм го обидила и за това не е бил до мен в този момент Whistling
На някой въпросът ми може да му се стори глупав,но аз не мисля така-трябва да се подкрепяме и да бъдем един до друг в труден момент нали?Ами ако един ден дай боже си имаме дете и то плаче,през ноща от болка и има нужда от него,дали и с него така ще постъпи newsm78


A може биииии, просто трябва да те застреля, заради жертвоготовността ти и разбирането, което проявяваш към него.  Rolling Eyes
Що за глупости са това. На него му се спи, явно не може да ти помогне с нищо, а ти му врънкаш на главата да будувате, а после...кой цял ден е като ритан?
Що не се пробваш да се поумориш през деня, току виж си заспала по-лесно, въпреки болежките и ...изненадващо се окаже, че психиката на този до теб ще е с една идея по-здрава. Simple Smile


Наскоро и аз поболедувах у нас и като се замисля...
Еййййй, ама аз всяка нощ, заспивах към 5 - 5:30.
Дори и не си бях помислил, че трябва да държа някого буден.
Не, това въобще не е лигня и глезотия, чист егоцентризъм/егоизъм и садизъм си е!

# 90
  • Мнения: 6 688
Може и да се изкажа като ССФ или мъжкарана, но така и не разбрах какъв ти е проблемът. И други те питаха, та вие не си ли лягате в едно легло гушнати и ако е така какво се очаква от мъжа ти да направи докато ти заспиш.......  newsm78
На мене ми стига да сме гушнати и да го усещам до мен дори и да хърка. Ако тръгна да умирам ще го събудя да ме кара в болница, но да ми държи ръчичката пък аз да мрънкам - айде нЕма нужда.

# 91
  • Мнения: 669
Хм... Аз лично много се изнервям да ми стои някой нон стоп до гъза, когато ми е зле. Предпочитам да усещам подкрепата му като адекватно и точно действие, а не като безкрайно съжаление и будуване. Но всеки човек има различни желания и нужди. Поговорете си по обстойно, според мен го дразниш!

# 92
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пък смятам че авторката е права.
Защо да го учи още от началото на брака им че е мъжко момиче и се оправя сама с всичко?
После като се родят децата той ще знае че жена му може да се оправи с всичко в къщи и няма да се грижи за нищо.
По-добре сега да го овикаме че е безчувствен  егоист откокото след време когато същата авторка ще пише тук прочувствени теми че сама се оправя с децата и домакинството а мъжа й дреме пред телевизора или пие с приятели.
Какво му пречи да легне до нея и да я гушне като не й е добре? Какво друго по-важно има да прави? Ще легне до нея, ще я гушне, ако има нужда от нещо ще стане да й го донесе, ако няма - ще си дреме до нея. По-важно е да иде да гледа телевизия ли? Нали не го кара да седи прав до леглото и да му свети лампа в лицето.
Ако сега не го научи че е има отговорности към нея и семейството, със сигурност няма да успее   по-късно когато вече не е лудо влюбен.

# 93
Аз пък смятам че авторката е права.
Защо да го учи още от началото на брака им че е мъжко момиче и се оправя сама с всичко?
После като се родят децата той ще знае че жена му може да се оправи с всичко в къщи и няма да се грижи за нищо.
По-добре сега да го овикаме че е безчувствен  егоист откокото след време когато същата авторка ще пише тук прочувствени теми че сама се оправя с децата и домакинството а мъжа й дреме пред телевизора или пие с приятели.
Ако сега не го научи че е има отговорности към нея и семейството, със сигурност няма да успее   по-късно когато вече не е лудо влюбен в нея.

Приципно си прав(а), но ако убие доброто момче с разни ми ти глупости, току виж се оказало, че трябва да се разправя с лошото момче, а точно когато и трябва нещо/помощ/разбиране/подкрепа...г-н Будувах_докато_се_глезкаше да и покаже някоя пръстова конфигурация и любезно да и откаже, окончавайки на "ма".

Дресировката не е за всеки. Пък и с много тъпо животно да се е обзавело, след Н-тия път...ще му усети зъбките, рогцата и т.н.  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 126
Аз съм мъжа на 'Бебина'. Мислех да не се включвам , но вие прекалихте и съм длъжен да го направя.Не може да обиждате някой без да го познавате. Всеки човек е различен и само заради това че тя е по-чувствителна, не значи че е лигла или глезла или там каквото и да е,защото нее такава Това изобщо не ме дразни, познавам я по-добре от всички, просто е по-различна от Вас и веднага я нападате. В тежък момент аз също имам нужда от нея и знам че всичко минава по-леко когато любимия човек е до теб, така че спрете с обидите!!!Давайте мнения, но не и по този начин.

# 95
  • Мнения: 46 508
Аз съм мъжа на 'Бебина' ...

Радвам се, че излезе по-добър, отколкото очаквах, айде сега идете се гушнете и да се приключва с темата  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 6 688
Аз съм мъжа на 'Бебина'. Мислех да не се включвам , но вие прекалихте и съм длъжен да го направя.Не може да обиждате някой без да го познавате. Всеки човек е различен и само заради това че тя е по-чувствителна, не значи че е лигла или глезла или там каквото и да е,защото нее такава Това изобщо не ме дразни, познавам я по-добре от всички, просто е по-различна от Вас и веднага я нападате. В тежък момент аз също имам нужда от нея и знам че всичко минава по-леко когато любимия човек е до теб, така че спрете с обидите!!!Давайте мнения, но не и по този начин.

Мъжът, кажи какъв е проблемът. Не си ли лягате заедно, не я ли гушкаш, какво точно не си направил, че ми стана интересно.

# 97
  • Мнения: 2 196
Току що спечелих бас.Залагахме кога точно ще се появи ''мъжът'' на Бебина. Laughing

# 98
  • Мнения: 46 508
Мъжът, кажи какъв е проблемът. Не си ли лягате заедно, не я ли гушкаш, какво точно не си направил, че ми стана интересно.

Остави човека на мира, отивай да се гушкаш  Hug и аз поемам натам  Joy

# 99
  • Мнения: 25 596
Аз съм мъжа на 'Бебина'...

Рожбе, наистина си много зле!  Joy
Сериозно ли си мислиш, че някой ще се върже?  Mr. Green

# 100
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз съм мъжа на 'Бебина'.

А, ето го Батко!

# 101
  • Мнения: 6 688
Остави човека на мира, отивай да се гушкаш  Hug и аз поемам натам  Joy

Днес съм бяла и добра - отивам да се гушкам  Hug
Хубави сънища  Heart Eyes

# 102
Аз съм мъжа на 'Бебина'...

Рожбе, наистина си много зле!  Joy
Сериозно ли си мислиш, че някой ще се върже?  Mr. Green

...тамън да се разрева от умиление и с погнуса прочетох твойто заявление!  #Cussing out

Как можа да се усъмниш, тц, тц, тц  Laughing

# 103
  • Мнения: 25 596

Как можа да се усъмниш, тц, тц, тц  Laughing

Е, как, аз съм видна хейтърка, не знаеш ли, новако?  Mr. Green  Joy

# 104
  • Мнения: 126
Рожбе, наистина си много зле!  Joy
Сериозно ли си мислиш, че някой ще се върже?  Mr. Green

Много жалко наистина беше той  Wink
Не можех да пропусна да не му покажа глупостите които съчинихте и добре,че го направих.
И знаете ли какво ми каза след като изчете цялата тази гнусотия:"Съжалявам и се радвам,че точно ти си до мен,защото ако бях избрал една от тях,щях сам да се оправям във всичко.:
Така,че просто си вкарахте автогол с вашите изказваня footballНАПРАВИХТЕ МИ ГОЛЯМА УСЛУГА-БЛАГОДАРЯ ВИ  bouquet
Хайде лека нощ....иииии отивайте да гушкате телевизора само той ви остана Hug А аз отивам да си гушна мъжа Grinning
Спирам да обсъждам каквото и да било с вас вече  Stop

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 00:28 от Бебина

# 105

Как можа да се усъмниш, тц, тц, тц  Laughing

Е, как, аз съм видна хейтърка, не знаеш ли, новако?  Mr. Green  Joy

Май по-горното мнение се отнасяше за теб.
Размина се с г-н Бебин и т'ва си е. Съболезнования, а можеш и да почерпиш по едно пюре.  Laughing

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 614
На това му се вика--- детска радост - бенгалски огън .

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Слагам ключ на тази драма
на чувствителната дама.
Видно - легнаха си двама,
значи, че проблеми няма.

Общи условия

Активация на акаунт