глезотия или необходимост е купуването на bebyphone

  • 3 693
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Според зависи от апартамента и бебето.
Ако се чудиш, изчакай да се роди бебо, и тогава као прецениш че ти трябва го вземи.
Моята мадама, така силно викаше, че отдалеч я чувах.....има бебета които обаче много тихичко си плачат.

# 46
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз ще получа бейбифон като подарък , но така или иначе бих си го купила . Мисля , че ще се чувствам много по-сигурна с него. Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 12 551
Ние живеем в гарсониера и е абсолютно безпредметно купуването на бебефон.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 252
Сама си прецени дали ще ти трябва. Живеем в 2 преходни стаи, а бебето спа 18 месеца на спалнята с мен. Сега спи в кошарката си, но е на една ръка от мен. Не ми се е налагало - не съм си взела.

# 49
  • Мнения: 8 999
Аз не съм ползвала. Имах нужда от такова нещо само като ходехме на море и децата спяха сами в отделно бунгало. Ей така, за собствено успокоение, но преживях доста лета без бебефон. Вкъщи нощем оставях леко открехната вратата на детската, достатъчно ясно се чува, ако някой се разплаче.

# 50
  • Мнения: 1 586
Ами може и да е глезотия ако живееш в две стаи и бебо се чува добре като заплаче,но при нас си е чиста необходимост.Ние сме на два етажа и е просто голямо удобство, много се радвам,че го използвам. Peace

# 51
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Зависи от големината на жилището. Ние го използваме когато дойдат гости и всички врати са затворени. Не мисля, че е глезотия, а удобство.

# 52
  • Мнения: 9 973
ние сме в двустаен и е излишна вещ за нас

# 53
  • София
  • Мнения: 17 591
За мен е абсолютна необходимост. Давид си спи в собствена стая от как сме си в къщи, спокоен е там, а ние го чуваме. И през ум не би ми хрумнало да опитам друг начин.

# 54
  • Мнения: 491
В началото аз бях купила от тези магазини,които продават стоки с транспортни дефекти-камера с телевизор.Много добра работа ми вършеше,но няма звук.Преди около 1 месец си купих и бебефон,и той ми върши страхотна работа,няма нужда да ходя през 5 мин в стаята и съм много по спокойна.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 227
Необходимост и удобство! Hug Изобщо не е глезотия Crossing Arms

 Peace

За първото дете нямах, но за второто ще имам.

# 56
  • Мнения: 179
И за мен е необходимост  Peace,аз имам видео-бейбифон и така не се налага при всяко мрънкане от спалнята да скачам,а просто я  поглеждам в екранчето и знам,че е завита и спи  ,много удобна вещ и си струва парите  Wink

# 57
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
необходимост голяма е Peace
Имам го от първия ден и все още го ползвам Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 5 693
Беше ни необходимо,малкия е доста неспокоен Peace

# 59
  • Мнения: 371
Според мен е необходимост,а според мъжа ми глезотия и май ще спорим дали да си купим Thinking

Общи условия

Активация на акаунт