Новите модни тенденции в обзавеждането - 2

  • 36 123
  • 406
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 231
benson10, камъните са моята"лудост". Мъкна си отвсякъде и поръчвам на всички да ми носят камъчета. Обаче от тези нямам. Laughing

Malenna, аз не споменах нарочно, но също не харесвам жълтото и не мога да си обясня защо проявявам такава дискриминация към него?! newsm78 Иначе харесвам всички цветове.
Казват, че жълтият цвят стимулирал умствените процеси и следователно сме толкова умнички, че нямаме нужда от повече. hahaha

# 76
  • Мнения: 2 379
Точно това студено жълто, за което споменава Малена, виждам, че се появява по модите. Обаче на мен винаги ми е изглеждало като вариант на жабешкото зелено и изобщо на отровно зелената мода.
Не се бях сетила да го гледам като нов цвят. Simple Smile
Т.е. според мен може би няма залитане по жълтото, ами още сме все в старото зелено. newsm78

# 77
  • Мнения: 22 843
Мечтая си за подобна гледка към ХОЛА  Mr. Green
http://blog.kimvallee.com/images/blog_kimvallee_com/WindowsLiveW … 660893%5B5%5D.jpg

# 78
  • Мнения: 2 379
Ъъъъ, да не се сбием сега?! Тази снимка я имам от 100 години на компютъра си, в папка "Къща". Моята къща! Twisted Evil Да се знае. Crossing Arms

# 79
# 80
  • Мнения: 7 091
Много хубаво изглежда, ама освен ако няма 5 метра електрическа ограда в радиус от 10 км, бих се чувствала като в аквариум  Laughing

# 81
  • Мнения: 22 843
Ъъъъ, да не се сбием сега?! Тази снимка я имам от 100 години на компютъра си, в папка "Къща". Моята къща! Twisted Evil Да се знае. Crossing Arms
нЕма се биемЕ Са,подписвам с две ръце,че къщата остава за теб. Mr. Green Аз вече имам една,няма нищо общо,ама с това успяхме да се сдобием засега.За такава АКВАРИУМ,както каза Тандуури Grinning,мога само да мечтая,засега.Обзавеждането е страхотно,точно мой стил.Като се сдобиеш с подобна,свирни за едно кафенце. Flutter

# 82
  • Мнения: 1 800
ria, и аз много обичам камъни...имах доста, но като се преместих тук, само някои любими си взех...представям си ако бях натоварила в куфара повече камънаци, митничарите какви очи щяха да облещят

oopsy, тц, не съм посещавала хотела, освен виртуано Wink

тук от скоро ми се набива бухала за декорация...за кухня, възглавници, стикери за стена, пердета, основи за лампи, дек.фигурки...
и дали се изтрясках нещо, но се хващам, че често се заглеждам по тези тях...


да не спамя темата, тази сутрин намерих тези лампи от Дания, които ми харесаха:
http://www.refer-staer.dk/splash.html

# 83
  • Мнения: 3 098



Марица, това според мен не е модна тенденция. Wink
http://blog.ciberpisos.es/micasa/files/2008/01/intergift_juvablogok.jpg



Според теб,да. Simple Smile

Тези камъни и тук са тотален хит.

# 84
  • Мнения: 7 091
Деси, ама на мен ми харесва къщата, но ако трябва да си представя, че наистина живея в нея 24/7, честно казано бих се притеснявала от това да съм "под наблюдение" непрекъснато  Laughing Иначе за малко, на почивка например става Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 379
Aбе, Тандури, не разбираш ли, че къщата върви заедно с огромна градина наоколо, която се прелива в малка гора с достатъчно високи дървета. И не обръщай внимание на съседната къща от първата снимка. Нея я няма. Joy

# 86
  • Мнения: 7 605
Aбе, Тандури, не разбираш ли, че къщата върви заедно с огромна градина наоколо, която се прелива в малка гора с достатъчно високи дървета. И не обръщай внимание на съседната къща от първата снимка. Нея я няма. Joy

 Joy

Ох, иzпуснах ви края, но скоро сигурно Ще ви торпедирам с материал, така както се о4ертават плановете при нас  Crazy

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Не знам дали сте го гледали, но е забавно. Като приказката, в която от една орехова черупка изваждаха цяла бална рокля. Laughing

От този сандък...
...се появява това обзавеждане:

Тук е видеото.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 078
Ехааа, сега , ако го имах, бих могла с чиста съвест да пращам мъжа ми да живее в мокрото, ако не слушка Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 336
интересна тема, записвам се да я следя   Peace

Общи условия

Активация на акаунт