По-по-най!

  • 14 761
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 165
      И аз съм ги забравила вече бисерите, но ето няколко:
1. това е в добрите ни времена, гледа ме втренчено 5 мин. и накрая ни в клин ни в ръкав изцепи: "Знаеш ли какво си мисля, добре че не си овца, защото ако беше щеше да умреш от глад, носът ти щеше да ти пречи да пасеш"   hahaha
2. много обичаше да ме дразни докато се разрева и като ревна ме прегърне и каже: "Нали знаеш, че най те обичам, като плачеш, заради мен"  Shocked
3. първото ни дело, в съда сме и той пред съдийката: "Не няма да се разведа, защото аз тая жена я обичам, цял живот съм я обичал и като умра и на гроба ми ще пише, че я обичам" Confused Съдийката: "А детето?" Той: "Какво детето?"
4. последната изцепка е от скоро. Срещам го случайно и той започва да се обяснява кога щял да се обади. Викам, а пари кога ще дадеш и той: "Ама трябват ли ти, аз от къде да знам бе Ивелина, че ти трябват пари"  #Crazy
   
smile3511 ОХ,МАЛЕЕЕЕЕЕ

# 196
  • Мнения: X

На една приятелка пък мъжът и на молбата и за помощ при отглеждането на детето беше казал : А самотните майки как се оправят?
Тя го пита: Аз самотна майка ли съм бе?
Ами щом те сами се оправят и ти ще можеш-казал той. #2gunfire
моят ми спретна нещо от рода, ама точните думи не помня, явно съм казала нещо от рода ма аз сега ти като вдигаш ръце как ще го раждам и гледам това бебе и той "Еми толкова много жени го правят, ти с какво си по различна"
Не го смятах за кой знае колко фрапантно, докато не помня по какъв повод не го казах на една приятелка, която изумя насреща ми.

# 197
  • Мнения: 9 990
Всъщност- аз в брака си съм така.Трябва да живея с мисълта, че Него го няма и Аз Сама се оправям.Или поне това ми се вмени миналата година-до тогава-проблем не съм забелЕзАла.

# 198
Включвам се с още:
Часове преди да родя,дойде да ме види в болницата(последните 10 дни ги прекарах за задържане)
Беше КОЛЕДА И ИЗЛЕЗНАХ за малко да се разсея,контракциите бяха вече зачестили и много ме болеше,а БНД-то ми рече.
"К'ВО СЕ ПРА'Ш,ЧЕ ТЕ БОЛИ,АКО ИСКАШ ДА ТЕ СЪЖАЛЯ НЯМА ДА СТАНЕ,КАЗВАЛИ СА МИ ,ЧЕ НЕ БОЛИ ТОЛКОВА,КОЛКОТО ПОКАЗАВАТ ПО ФИЛМИТЕ,ДОКАТО НЕ РОДИШ НЕ МЕ ТЪРСИ newsm78'
 ooooh! ooooh! ooooh!
аЗ Тогава все още му се връзвах hahaha

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 23:08 от буля Георгивица

# 199
      И аз съм ги забравила вече бисерите, но ето няколко:
1. това е в добрите ни времена, гледа ме втренчено 5 мин. и накрая ни в клин ни в ръкав изцепи: "Знаеш ли какво си мисля, добре че не си овца, защото ако беше щеше да умреш от глад, носът ти щеше да ти пречи да пасеш"   hahaha
2. много обичаше да ме дразни докато се разрева и като ревна ме прегърне и каже: "Нали знаеш, че най те обичам, като плачеш, заради мен"  Shocked
3. първото ни дело, в съда сме и той пред съдийката: "Не няма да се разведа, защото аз тая жена я обичам, цял живот съм я обичал и като умра и на гроба ми ще пише, че я обичам" Confused Съдийката: "А детето?" Той: "Какво детето?"
4. последната изцепка е от скоро. Срещам го случайно и той започва да се обяснява кога щял да се обади. Викам, а пари кога ще дадеш и той: "Ама трябват ли ти, аз от къде да знам бе Ивелина, че ти трябват пари"  #Crazy
   

тоя бие по точки,Аз от де да знам,че ти трябват пари Money Joy Joy Joy Joy Joy ooooh! ooooh!

# 200
  • Мнения: 1 629
Интересно какво ще казват сега когато има и бащинство, има и отпуска им и по25 лв отгоре на заплата когато си татко през първата година. дее.а и изродите, добре,че на мъж поне случих,че иначе щях да съм го кастрирала и да е два метра под земята! чеки..джии нещастни само с оная си работа мислят smile3512

# 201
  • София
  • Мнения: 1 254
Я и аз да се отчета...
ДОкато живеехме заедно с БНД си имах една приятелка, с която излизах всеки де, той я познаваше, беше я виждал няколко пъти. Ние с нея по цял ден с бебетата навън.
Така и не й научи името и все ме питаше "Бе тая твойта приятелка... как се казваше?"
Не че е нещо особено, но работата е там, че тя се казваше като мен!!! Бяхме с еднакви имена Grinning

Общи условия

Активация на акаунт