По-по-най!

  • 14 756
  • 201
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 809
  party023 Черпя ви по една тортичка, сина ми Марти днес става на 11 год.
Да е много здрав и само да те радва!  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 433

*абе, Кокетка, мама - как точно чистиш бе мила, че опашка ще стане тука за тебе - да видиш женски бой ...

Не знам Каси, да взема да му се обадя да питам,кое точно е хубавото, че да отворя едно училище за чистачки, барем пари да изкарам от тази дейност.

  party023 Черпя ви по една тортичка, сина ми Марти днес става на 11 год.

Да ти е жив и здрав и да продължава да е все така умен!   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 433
   И друг път съм го разказвала тук... След хванати любовни СМСи, извънредна "работа", плакане цяла седмица и т.н. в една зимна сутрин...цялата треперейки държейки бебето, казах - ТОВА Е КРАЯ  и излязах от стаята.
   Дойде при мен прегърна ме заднишком и каза : ТИ СИ В ЦИКЪЛ, НАЛИ? НАИШ КВИ ХУБАВИ СВИНСКИ ГЪРДИЧКИ КУПИХ, ЩЕ ТИ ГИ СГОТВЯ ДОВЕЧЕРА....
Joy Joy Joy Joy Култово!

Много ме разсмяхте  Joy Joy Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 1 352
party023 Черпя ви по една тортичка, сина ми Марти днес става на 11 год.

Да ти е живо и здраво момчето. Много радост да ти носи.   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 336
Честит рожденик на Кокетка! Много здраве му желая. Да слуша и обича мама.   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 6 999
Честит рожденик на Кокетка и от мен!   bouquet
Много здраве и щастие му желая, а мама да го научи да чисти като нея  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 161
Кокетка, да ти е живо и здраво момченцето   bouquet

# 37
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честит рожденик на Кокетка и от мен!   bouquet
Много здраве и щастие му желая, а мама да го научи да чисти като нея  Mr. Green


 Joy
Благодаря Ви на всички за поздравите   bouquet

# 38
  • Мнения: 2 863
На кокетка ЧЕСТИТ рожденик!

На Годзила бисера  е нанадминат просто.... така не съм се смяла Joyза мен е номер едно това, ако решите да правите класация...

Аз се сещам само за един случай, когато тамън сме се залюбили с моя мъж, ама пресни, пресни... и една вечер той пристига пеш, от Попа до Дружба 1,  в 12 ч посред нощ( тогава тролеите спираха да вървят в 11.30) в една люта зима... и идва при мен човека... аз трогната  казвам "леле как реши да идваш до тука в  това време"( с подтекст "колко много искаш да ме видиш!!!"), а той ми  казва " ами напръсках за хлебарки в къщи и нямаше къде да спя".... Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 4 493
ЧЕСТИТ рожденник, Марти да расте умно момче и да радва мама   bouquet  bouquet  bouquet

Годзила - ти според мен водиш класацията, моят БНД не е толкова романтичен, а земен и пресметлив- точно по това време се изживяваше като бизнесмен - търговец: Когато го изгоних от вкъщи и той си събираше багажа и ми обеснява - аз ще взема телевизора и колата, а за теб прохосмукачката и детето - аз се съгласих и така сключих ме сделката   friendship всеки взе каквото му се полагаше

# 40
  • Мнения: 911
 Mr. Green...сещам се за тая реплика "...а за теб остава детето" - май я беше писала и някъде другаде - според мен, това е просто намбър уан!!! Sunglasses

# 41
  • Мнения: 6 417
След като изчезна безследно за 2 дни, се прибира с обяснението: "Ами заседнах в асансьора на един блок"  Shocked

# 42
  • Мнения: 408
Сещам се за един познат, на който, след като му обяснихме, че храним малките, с мляко на фирмата "Нестле" попита:
- Абе вие чак там в Германия ли имате Българско "Нестле"?  Joy

# 43
  • Мнения: 4 458
След като изчезна безследно за 2 дни, се прибира с обяснението: "Ами заседнах в асансьора на един блок"  Shocked

Е, това ще да е било доста неконфортно положение мдааа  hahaha

- Абе вие чак там в Германия ли имате Българско "Нестле"?  Joy

Това вече е върха на ....   Whistling    Joy

# 44
  • Мнения: 714
1. "Госпожо съдия, няма да плащам издръжката на детето, за да не ги харчи ТЯCrazy

Увековечено е в протокол от съдебно заседание.  Thinking Под "ТЯ" подразбирайте мен естествено.

2. Вече омъжена втори път, на вратата се звъни и един призовкар ми връчва призовка от Софийски районен съд, по иск от бившия ми мъж. Човечецът в писмен вид подал иск в брачния съд да се отмени влязлото в сила бракоразводно решение, защото той не се чувствал разведен, и указва на Съда как да започне нова бракоразводна процедура.  Crazy пък и така искал да анулира втория ми брак, защото бил сключен без негово позволение.
и това го имам черно на бяло  #Crazy

3. На един 8-ми март бившият (по това време бяхме вече разведени) идва в моята работа (тогава в една голяма българска администрация) и подава най-официално в деловодството един така наречен "сигнал" адресиран до министъра на държавната администрация и до кого ли още не, в който текст той описва че е срамота държавната администрация да държи на работа една жена с нисък морал и непристойни навици, като тези да се среща с други мъже. И ако не ме уволнят незабавно, той щял да се обърне към всички медии  Joy  Joy  Joy
И това го имам на хартия  Joy

Има и още  Sunglasses

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 23:32 от violante

Общи условия

Активация на акаунт