Арабски или не-добре дошли са вси4ки на кафе-54 тема!

  • 26 406
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Дуа, не е задължително да сте студенти Joy  Като гледам какви големи деца има 9-10 клас, едва ли родителите им учат още Simple Smile   А ти получи ли нещо от мен  Simple Smile

 Деска, знам , че си тук  Heart Eyes използваш докато филипинките ги няма. Не ти завиждам, още 2-3 години и ще си в 1ви клас за 4ти път:) Остави каките да обучават малката , а ти го удари на живот Mr. Green


За арабските училища в Сф кво да кажа, нали нямаме деца Laughing Чула съм , че сирийското не го предпочитат, но Амал пък е доволна. Нашето братовчедче учи в ливанското, но нито англ, нито арабски научи Sad Баща ми се надяваше като общува там с децата да проговори, но то каза, че на български си говорели Simple Smile  то си е до дете, който си има мерак и малко по потбутнат родителите, няма значение училището. Ако акъла се наливаше с фуния, първа бих се наредила на опашката Laughing

# 16
  • Мнения: 48
Дзак  Heart Eyes,и аз да се разпиша в новата тема  bouquet
Благодаря ви момичета за пожеланията Hug,много сте мили и вие да сте живи и здрави!
Дуа,мерси за кафенцето..тъкмо да си направя и малкия се събуди и сега реве,че иска компа.. ooooh!..едвам успявам да пиша..
Днес чакам брат ми да ни дойде на гости,имам да пооправя някои неща и до после момичета!
Мама Миа,мислите ми са с теб!Дано всичко е наред Praynig
първо Лили,сега и Марси,не знам защо винаги  забравяте да ме включите в новите теми Wink ??
Ох,забравих Рали,добре дошла  bouquet
на всички много успешен и слънчев ден!

# 17
  • Мнения: 468
Десиии, много сладка снимка на Даянка.  bouquet

Дуа, ще изнахалствам ли да те помоля да си копнеш вчерашното съобщение дето не съм го получила и да ми го сендваш отново? Hug Ей, ама владея и аз чужди езици. Mr. Green

Кате, ами до дете си е явно, ама не само. Нали ти казвам, нашия татко не му говореше изобщо на арабски, на 5 г. го пратихме само да слуша, когато му омръзваше си го взимахме, на 6 го записахме официално, сега даже араби като го чуят много му се радват. За мен това си е постижение. Учителката му беше много добра и като човек и като отношение, явно успя да постигне много с него.   bouquet

Магда, важното е да се правиш с мистър Трей, чак ми стана любопитно какъв образ е тоя мистър.  Laughing

Ева, със сигурност не е нарочно, я колко сме много и аз им губя края на всички мами понякога.  bouquet

# 18
  • Мнения: 800
Amal, и аз се радвам на едно арабче, техните имат дюнери в Студентски. Сигурно е 2-3 клас, ама лятото работи там на касата и какво е оправно, и двамата му родители са араби, а то български говори перфектно. Няма 5-6 от малко да се учи да търгува.

Магда, ще свикнеш с имената лека-полека. И на мен ми беше мъгла. Аз съм Катя  bouquet

Светлето,прибра ли се Мона от училище? Никаква те няма Sad

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ева,  Hug, с нас си, ами аз копнах директно от  лили! но прибавих, които ми се набиха от новите, ама ти си стар кадър!  Crazy Hug и 4естит рожден ден, аз докато из4ета, варя и сладко от портокали и 4истя, абе сторъката шива!  ooooh!

# 20
  • Мнения: 3 804


ЕВА 4естит рожден ден-желая ти вси4кото щастие на света

моми4ета тук съм,но съм заета,после ще се разпиша по подробно Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 145
Добър ден и от мен! Grinning
Тук такова слънце е изгряло, че направо не ме свърта вътре - искам на разходка. Ама имам още много работа. Дано вече да си е отишла зимата, че си изгоряхме дървата. Тук това ни е голям проблем. Живеем в къща, в която се отопляваме с печка на дърва и въглища - супер първобитна работа, обаче е много топло. Но и все се мърси и трябва да се чисти. Мечтая си някой ден да живея на малко по-слънчево местенце, където да може да се отопляваме с климатици например. И тук има хора, които го правят, но нашата къща е на доста сенчесто място. Пробвали сме и с отопление на ток, но не става - не може да се стоплим както трябва. Ама всъщност какво ви занимавам с тия неща....
Я кажете ще отбелязвате ли утрешния празник? Heart Eyes Тук имаме голям избор - ако не искаме Свети Валентин ще честваме Трифон Зарезан. Ние май ще ги отбележим и двата с мъжлето. Още незнам как - иска ми се да идем някъде навън, в ресторант, но ще видим.
Сега ще ви оставям, че готвя и ще ми загори яденето.  chef
Някой има ли новини от Дани? Какво става с нея, с бебчето? Ясмин ли се казва? Предайте й поздрави и че ни липсва в темичката...
Лек и усмихнат ден на всички!

# 22
  • Мнения: 29
Здравейте майки!Още съм нова и искам да разбера как мога да се включа към вашия отбор за арабски неща? Живея в Abu Dhabi от 5 год. и си имам бебче-Крис на 4 мес. гледаме се в къщи и ни е скучно понякога Sad та си търсим с някои други арабски мами да си поговорим Party

Цитат
Zdraveite maiki!O6te sam nova i iskam da razbera kak moga da se vklu4a kam va6ia otbor za arabski ne6ta? Jiveia v Abu Dhabi ot 5god. i si imam beb4e-Kris na 4 mes. gledame se v ka6ti i ni e sku4no poniakoga Sad ta si tarsim s nikoi drugi arabski mami da si pogovorim Party

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 17:23 от Дивиана

# 23
  • Мнения: 3 804
да зема да си напиша 4е после може и да не успея
КАТЕ беше писала за детето на тези от дюнера,та се сетих,по миналото лято когато бяхме в бг ,моите 4акат да им дадът дюнерите/а пък на тях неим ли4и арабската кръв/ и до тях стоял един и си говорил с продава4а/арабин/ на арабски-до тук добре,оба4е минало едно маце и  ония запо4нала да я осъжда-бюст и подобни,дюнержията оба4е казал да млъкне 4е децата знаят арабски,а аз на масата се 4удех защо моите се подхилват hahaha,те понеже бяха редовни клиетки там и си поръ4ваха на арабски
за сни мката,снимана е 2 дена преди да тръгне майка,то си ли4и 4е е прясно постригана но скенера на работеше затова сега я ка4их-а сега пак си е роша ва но няма да я пипам да и порасте косата 4е ми омръзна да питат малкия на колко е newsm78,а фотото е супер и го намерихме преди няколко години съвсем слу4айно и от тогава сме редовни там,а собственика всяка година прави рекламни-4анти,календари ,бележници и запазва за големите и когато отидем им ги дава,а и не е скъпо,в Ст.загора най доброто фото-Дукс/ако някой е ходил/ взима по 5 лв на студийна снимка а тук е на половин цена
днес готвя спанак 2 вида по бг с ориз и по арабски с кайма
МИМЕТО уае добре дошла ,как да се вклю4иш ли-ами ти ве4е се вклю4и 4ети и пиши наволя,темата е отворена за вси4ки
НАДЯ полу4их го,но ще се забавя малко с отговора

# 24
  • Мнения: 800
Мимето, честито , токущо се включи  bouquet
Бонбонела, хубаво си е на дърва, уют и топлина придава. Момчето мнго се радва като дойде в нас, винаги сяда до камината и гледа огъня. Верно е обаче, че има дим, опушват се стените, докато се разгори огъня....

Деси, хубави снимки правите по сирийско, ама то и децата са хубави така че няма начин Simple Smile сестрата като праща снимки, все в някакви шарени рамчици с картинки, нагласили децата, ефекти някакви....голема работа сте тва сирийците Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 13:49 от tahmine

# 25
  • Мнения: 29
Tahmine.dtti, mersi za otgovorite vi takmo biah re6ila 4e niama da se opravia Thinking

# 26
  • Мнения: 29
Bonbonela, dokato vie se radvate na slanceto i se nadiavate zimata da sie oti6la nie tuk se nadiavame da zastudee malko 4e to vse s tova slance #Crazy

# 27
  • Мнения: 3 804
МИМЕТО писах ти на ли4ни как да си вклю4иш кредора за да пишеш на кирилица и ако искаш дай малко пове4е инфо за себе си-от кой град си с в бг например newsm78 още нещо избягвай в постинг да пишеш по малко от 5 реда 4е модераторите ще ти пуснат предупреждение Heart Eyes
КАТЕНЦЕ мерси за комплиментите  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
о забравих да се похваля в4ера у4ителката по английски на Муфи и е казала 4е има най доброто произношение от цялото даскало

# 28
  • Мнения: 29
упс абе те тиа модератори много стра6ни бе Blush аз сьм от София но не сьм си ходила в БГ 2год по-миналата зап4нах нова работа миналата бях бременна и исках да си запазя маи4инството като родя а накрая реших да не се вращам на работа(работех в центьр по красота) за сега няма кои да гледа Крис (макар 4е свекьр ми изявява желание) така ми се ходи в БГ  Cry но живот и здраве лятото

# 29
  • Мнения: 720
  Да се закача и аз Simple Smile,Марси много смешно ми стана с това нето си го писала в началото ..''и да си полегнем'' hahahaслед хапката и пийката. Хубави гозби си сложила.    Как е  малката чаровницата ?

Деси , браво на теб 2 манджи в едно .  chefИ аз много готвя със спанак .А това по арабско му с каймата ,как е лесничко ли е да го опитам и аз?  Браво за щерките,да ги почерпиш по една тортичка от мен Wink

хайде до после пак.

Общи условия

Активация на акаунт