ОБИЧАТЕ? И ние ОБИЧАМЕ да се ГРИМираме? - 17

  • 14 143
  • 490
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 957

Може ли и аз да ти стана приятелка- и грим и прическа ще са ми на аванта таман Mr. Green
Ако кажеш, че можеш да рисуваш и нокти ще си универсална Wink
И нокти правя много готини ..Така са ми казвали ..
Може да ми станеш приятелка..

# 481
Следя темата, ей така от интерес, и искам да кажа само че като видя аничка и усещам че е много мила жена, скромна, някакво такова умиление ме обзема, много хубаво чувство. Keep up the good work.  Peace

# 482
# 483
  • Мнения: 957
Благодаря...аз му хванах цаката..става точно за 4 минутки

# 484
  • Мнения: 3 782
Следя темата, ей така от интерес, и искам да кажа само че като видя аничка и усещам че е много мила жена, скромна, някакво такова умиление ме обзема, много хубаво чувство. Keep up the good work.  Peace
Благодаря ти Hug Много си мила  Flutter
Ефи, много хубав е станал грима. С какви сенки си го правила?
Няма ли да има нова тема?

# 485
  • Мнения: 757
ani_4ka много си хубава,и грима ти отива Peace

# 486
  • Мнения: 1 043
Валка - верно светла коса повече ти отива  Peace
Иначе си те харесвах и с тъмната , но сега като разгледах и аз снимките ти - още повече ми хареса със светлите кичури  Hug
Ох и аз скоро мисля пак да започна да наваксвам с контенето - че съм го загърбила за едно известно време - от мързел ли или по скоро време не остава покрай цялата хамалогия деца , ремонти - важното е че се взех в ръце и вече няма ден да не съм гримирана сутрин - взимам душ / малката клюкарства пред  душкабината и ми се смее  Crazy / после многото мазила и накрая малко грим и сме на разходка - откога чаках да се позатопли че да ми се пооправи настроението  Tired

# 487
  • Мнения: 957
черно моливче на Clinique мисля , черното от тройните сенки на  Bourjois  и кафаво ,и бяло на една палитричка на Clinique пак. Бяха на една приятелка и затова не съм сигурна за молива.

# 488
  • Мнения: 4 447
Aааалилуя! Най-найкрая имам нет! Почвам да правя темата! Новата!

До кога е срока за синият грим, да се посиня и аз  Mr. Green


Анче Мамче, много са хубави снимките от кръщенето   bouquet На една от тях видях моя позната Ирина:) Вие откъде се знаете?

Това е сестрата на таткото на Калоян - зълва май ми се пада  Mr. Green

# 489
# 490
  • София
  • Мнения: 4 966
Следя темата, ей така от интерес, и искам да кажа само че като видя аничка и усещам че е много мила жена, скромна, някакво такова умиление ме обзема, много хубаво чувство. Keep up the good work.  Peace
И на мен тя ми е любимка. Laughing Wink

Общи условия

Активация на акаунт